Кой или какво ви дразни във форума?

  • 11 904
  • 277
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 092
...казах ви аз....
дразни ме това че тук ,във форума са се заформили едни групички и е абсолютно непосилно начинание да се включиш в някоя от тези групи
не ти обръщат внимание,или не ти отговарят на въпросите....абе никакво внимание Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 2 161
Темата взе много тъп обрат.А едно време какви теми имаше по тази тема...

Дай да я вкараме в правия път тогава  Wink
Шанел, ти ме дразниш.
По едно време те бях заобичала, но напоследък нещо пак взе да ме дразниш и това си е  Thinking
Е,много жалко,че те дразня.Ти си ми безразлична.

# 17
  • Мнения: 304
Дразни ме това, че много от регистираните тук не ползват търсачката. Темите се повтарят стотици пъти. Като пример: "Колко време след раждането правихте секс?", "Откога в кенгуру"и още и още.........

# 18
  • Мнения: 2 161
Дразнят ми всички,които пуснаха тема за Вальо,освен първата авторка на първата тема,която и да е тя.

# 19
  • Мнения: 281
От няколко дена се дразня сама на себе си.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ами дразнят ме добрите, красивите и богатите

# 21
  • София
  • Мнения: 15 458
Не се дразнете, живота е кратък!

# 22
  • Мнения: 2 212
От няколко дена се дразня сама на себе си.

И аз. Но не с финес и стил. А направо ми иде да си отперя такъв шамар, че....

# 23
  • Мнения: 281
На мен ми иде да се банна.

# 24
  • Мнения: 3 521
Дразня се на розово-плюшените теми. Очаквам от 15ти зайче-яйцените, които ще ги заместят.
Дразнят ме изчезващите мнения.
Също и безкрайното толериране на изкукали на еко-био-тема потребители.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
На мен ми иде да се банна.
Модератори, помогнете на момичето де. Нали е форум за взаимопомщ

# 26
  • Мнения: 1 008
Дразнят ме някои темите за кърменето,в които,като кажеш,че не си кърмила поради липса на желание ти "избождат" очите. Сега и една тема за абортите ме дразни. И Чичко Паричко ме дразни.

# 27
  • Мнения: 3 268
Ами дразнят ме добрите, красивите и богатите
Ами то тогава всички трябва да те дразнят.Ти познаваш ли някой от форума,дето да не е такъв?По принцип темата е безсмислена,защото най-дразнещите хора едва ли ще си вземат поука,че даже и по-дразнещи могат да станат.Вече затова нищо не ме дразни,просто рядко влизам тук.Така оставам далече от целия негативизъм,който бълбука в клюкарника.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 190
Би трябвало да ме дразни подфорум "ДиС", но понеже не влизам там, не се дразня.
Иначе обикновено ми иде да се разфуча от темите за суеверията.

# 29
  • Мнения: 385
Аз пък се дразня на всички теми свързани с имената на децата, Име с М, с К, с ЖМ. И съм сигурна, че така или иначе не ги интересува кой какво име е написал,тъй като вече е решено. Но понеже се броят мнения и всеки юруш да дава акъл.

Общи условия

Активация на акаунт