херпес симплекс при бебе

  • 2 537
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 873
здравейте!
нищо не намерих с търсачката,затова питам от името на моя приятелка,която няма компютър и интернет:обади ми се тази сутрин,притеснена от това,че на устничката на 7-месечното и бебе има петънце зачервено и прилича на херпес.звъннала на педито и тя и казала,че не възможно да е херпес,но приятелката ми май не и вярва.тя самата е имала херпес симплекс,който е избивал последно преди 2 години и смята,че бебето няма от къде да се е заразило.
каза ми,че бебето спи на много топло през ноща,устничките му са сухички и аз предположих,че петънцето може би е обелена изсъхнала кожа на устата-на моето бебе се случва при сух въздух.
все пак,ако има мами,чиито бебета са имали херпес симплекс,моля за малко информация  bouquet

# 1
  • Мнения: 22
Здравей,
дано не е това, за което го мисли, а и честно казано ми се струва малко вероятно. Все пак при бебчетата се появяват какви ли не петна, пъпчици, зачервявания... Разбира се трябва да го види доктор, но пиша предимно, за да посъветвам приятелката ти да не си мисли веднага за най-лошия вариант. Повече позитивизъм, въпреки притеснението. Peace

Общи условия

Активация на акаунт