Хайде щъркелче литни,бебчета през МАРТ ни донеси!

  • 10 515
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135
Хоп в новата тема браво Зори.
А ми проблема със подуването го имам но само и аз в дясната ръка,
даже по цял ден пръстите сами схванати така е вече повече от 2 седмици.  #Crazy
Аз започнах да слагам едно по- едно за мен във болницата но немога да намеря ношница Confused

# 16
  • Мнения: 4 406
Бори, според мен това име е неподходящ избор. незнам какви са ви съображенията все пак...

отбелязвам, че никоя мартенка не роди в рамките на предната тема..

# 17
  • Мнения: 473
Записче  Peace

# 18
  • Мнения: 83
Здравейте,момичета!Много ме травмирате с тоя избор на лекари!Аз съм същата страхливка като Дея и затова реших,че ще раждам в Шейново на принципа на лейкопласта-бързо дръпваш,без да мислиш!Когато ходех на студентски изпити усещането ми беше същото  -някаква непредвидимост,но се справях!
Само за тези записи незнам нищо-утре съм на ЖК и ще питам.А корема ми днес много често се "вкаменява",та само лежа и се схващам,но ставам да ви изчета,защото сте много бързи!
Бори,не искам да те обидя,но това име не ми е благозвучно-К и Р в комбинация звучат доста твърдо.
Нощници си купих 2 бр. от по 5лв. от един китайски магазин-красиви са ,евтини и макар и некачествени,нали ще ги изхвърля след седмица!
И накрая да питам-какъв термометър си купихте и от къде?
 HugЛек ден от нас!

# 19
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен,поздрави за новата темичка!На мен също ми предстои секцио по мед.показатели  на 20.02.2008,та утре сме на Ж К да уточним подробностите.В момента съм много,много притеснена-бебка се развива мого добре но почти 4 седмици по-рано ще се появи и това ме притеснява,иначе наистина нямам търпение да гушна така чаканата рожба.

# 20
  • Мнения: 318
Само се чудя ако до сега бях тръгнала да раждам и тръгна към Шейново и му звънна на моб. тел. както ми е казал, той тогава ли щеше да ми каже, че не може да ме обслужи??? На път за болницата...??? Струва ми се много некоректно и нечестно, някак си...  Rolling Eyes
 Точно това си помслих, когато 2 пъти подред попаднах на твой пост, в който ти разказваш за уговорката си с Ненов като затръгваш към болницата да раждаш, живот и здраве, - да му звъннеш - реших, че това е абсолятно недопустимо отношение от негова страна. "Ами аз няма да мога да дойда, но там колеготе ще те поемат или нещо от тоя род  Shocked - в такъв момент !!!  ooooh!" Нямам думи просто Simple Smile но, че ще се окопитим е повече от ясно Simple Smile И че ще се радваме на най-сладките съкровища след дни - също  Peace
А системата в БГ - скоро няма да се промени....докато търпим и толерираме бутане пари под масата и прочие,.....но това е дъъъълга тема  ooooh!
Например днес ще отивам по спешност на зъбар - човека си ми взе 400 лв за коронка преди 2 седмици - фактури не можел да ми дава все още....(вече година е така) - иначе Закрила щяха да ми връщат парите  Peace и да не олеквам с толкоз много, ама послушно го чакам да си оправи документациите по фирмата... Гаранция за коронката ми даде - до живот  hahaha Е - днес - коронката падна - сега я приготвих да му я върна - като отида след час Simple Smile Simple Smile  Joy Абе - шОУУУУУУУУ

# 21
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Ето ни и нааааас  Laughing
Зори пак си се справила бързо с темичката - ама нека бебоците да си почакат  Crazy
И аз имам проблема с подуването на ръката /дясната/.
Иначе на последния ми преглед в понеделник и аз бях с 1-ва степен на зрялост на плацентата - бебка си е все така с главичката надолу, достатъчно околоплодни води, тонове и размери в норма...не се очаква раждане в близките дни  Whistling
Хаиде лек ден от нас  Wink

# 22
  • Мнения: 575
И аз си поръчах тази книга за кърменето, ще видим утре дали ще я донесат.
А за термометрите - вчера в Часът на мама темата беше кои са най-точните термометри и показваха различни видове. Аз нищо не можах да чуя тука от едни бормашини, но ще проверя дали не мога да го гледам в http://www.neterra.tv/bg. Още не съм купила термометър и нямам идея какъв да избера, дано след предаването да добия представа.
Днес съм на преглед, ще ме гледат за разкритие и т.н. за пръв път през бременността и много ме е страх да не боли Confused
Багажа за болницата още не съм го стегнала и мъжо всеки ден ме подканя. Иначе съм си накупила необходимите неща, ама явно мързела ми надделява. Ще се стегна тия дни и ще го приготвя, че не се знае...

# 23
  • Мнения: 382
Да се разпиша и аз в тази хубава темичка.
Вчера бях при акушерката ми,всичко с бебока е ок.Но много ме спече като ми каза,че тук изчаквали две седмици след термина,и чак тогава предприемали нещо ooooh! Но да се надяваме,че бебето ще се смили над мен,и няма да стои чак толкова дълго Laughing
Лек и приятен ден от нас Hug

# 24
  • Мнения: 318
Ането,кураж, и стискаме палци да няма никаква болка, после да разкажеш  Hug
 
Аз днес като никога писах сигурно 10 поста, а така и не си казах за какво аджеба искам да ВИ ПОЧЕРПЯ: Преди година - на тази дата -13ти срещу 14-ти февруари - малко след полунощ мъжа ми ми подари годежен пръстен Simple Smile В Солун, на възглавницата ми, до червена розичка и плюшено кученце със сърчице, се подаваше кутийката със заветния пръстен   BlushА аз се чудих - защо след тази хубава вечера и забавното прекарване в вдин нощен бар - като влезнахмв в стаята на хотела - мъжа ми взе да ме подканя да лягам - толкова спешно ?!  Wink Laughing А човека нагласил и камерата - да снима, ама на мен не ми се ляга Simple Smile Та касетката беше свършила, преди да полегна и да отметна одеалото от възглавницата.... hahaha , но пък филма, който започна след този миг продължава и до ден днешен и си пожелавам НИКОГА да не свършва......Мале, олях се, ама много си го обичам това мъжленце, бре!!!
Ето и НАЗДРАВЕ - за наше здраве и за Ваша вечна любов ! ! ! ! !:





Отивам да връщам коронката Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 595
Поли, да сте живи и здрави и все така влюбени и романтични. Той мъжът ти голяма работа бе!!! Моя има мнооооого да се учи  Laughing

ПС. Това бейлисчееее...така ми се иска да гаврътна една чашка с 2-3 кубчета лед вътре, ммммм

# 26
  • Мнения: 263
Polina13  - ма голяма романтика ви тресе и все така да е  bouquet
Тенкю за инфото за Димитров - значи направо да се настройвам за девойка - ми тя  баба ми каза, че в нашия род цяло чудо щяло да е ако се роди момче... и аз се бях напъчила...ама днес ...хихихих Crazy
Ането да разкажеш за прегледа че мен малко  ме притеснява тая манипулация Embarassed
Момичета Spirit се загуби - да знаете нещо?

# 27
  • Мнения: 147
Записче и от мен в прекрансата ни темичка!
Поли, много да се обичате и да сте все така влюбени!
За термометъра -  аз си взех от Джъмбо - биберон-термометър, като се замисля май трябваше от аптека да си го взема. Племенницата ми има подобен и вършеше работа.
Аз излизам да търся дезинфектант на Чико и като се върна ще пускам първата пералня на беба. Вие къде сушите дрешките, навън или в стая на сушило?

# 28
  • София
  • Мнения: 595
.... Вие къде сушите дрешките, навън или в стая на сушило?
Аз ги сложих на сушилника в стаята. Страх ме е от вън да не се напрашат твърде много...Ма май вече се"вталявам" прекалено много...
Иначе аз до сега пуснах една пералня с кърпи, хавлии, лигваници и протектори на 40 градуса и на 500 оборота центрофуга (чудя се дали не мога на повече обороти...ама ме е страх нещо дане ги разваля). Сега пуснах и плюшените дрешки, но за тях ме достраша и ги пуснах на 30 градуса, на програма "ръчно пране" и пак на 500 оборота. Хич не мога да се ориентирам как да ги пера  Rolling Eyes

# 29
  • Sf
  • Мнения: 978
записче

Общи условия

Активация на акаунт