Най-хубавото и най-лошото от бременността

  • 2 461
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Най-лошото беше, когато в 6 седмица ми се възпали апандисита и за малко аха да ме оперират. А най-хубавото- цялата ми бременност- първия ехографски преглед, първите движения, раждането.....

# 16
  • Варна
  • Мнения: 161
Имах дългоочаквана, и много лека бременност. Нищо лошо не помня. Обаче, като си върнах старата форма, ми беше много гот. Като гледам снимки от последните месеци сега, имам чувството, че съм била като слон.
Peace Само ще добавя че бях като син кит последния  месец. Огромна Joy hahaha

# 17
  • Мнения: 745
най-лошо не си спомням.при мен месеците преминаха леко.може би,че последните 2-3 не можех да ходя на дискотека,че ме беше срам!!!!!
най-хубавото-когато разбрах ,че съм бременна,първият път,когато ме ритна и накрая когато го видях!!!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Най хубавото? - Ами усещаш как расте живот вътре в теб и те побутва от време на време  Mr. Green . Много неща има в бременността които не харесвам, като например прилошаването през първите 3 месеца, ужасните киселини в края на бременността, но със сигурност най-ужасното ми преживяване беше, когато един ден останах ужасена от гледката по корема ми - ГАДНИТЕ СТРИИ  #Crazy , още не мога да свикна с мисълта, че ще си ги нося цял живот  Tired

# 19
  • Мнения: 1 900
Може да ви звучи малко пресилено, но всичко през бременнноста ми беше много хубаво.
Нямах гадене, стии, повръщане и другите екстри, бях много енергична и щастлива.
Искам пак да съм бременна. newsm08

# 20
  • Мнения: 257
Най-лошото беше в първите 3 месеца, когато ми бе лошо.
Всичко останало - най-щастливите мигове в живота ми
smile3521

# 21
  • Мнения: 64
Най-хубавото ами самата бременност,мисълта за малкото създание в корема ми.Дори на моменти,като се сетя така ми липсва коремчето,поритването отвътре.
 Най-лошото дискомфорта през първите 3 месеца и половина.После киселините и болките в кръста и гърба.

# 22
  • Мнения: 1 049
Най-хубавото беше като видях сьрчицето й да тупти (имах преди това една неуспешна бременност) и след време усетих как се движи и рита в корема ми.  Laughing Най- лошото беше, че непрекьснато кьрвях и се шашках, а лекарите все нищо притеснително не намираха и ме убеждаваха, че всичко е наред с бебето. Бяха девет доста напрегнати месеци докато се роди  Confused

# 23
  • Мнения: 65
През първата ми бременност най-кошмарния момент бе като се пипнах "отдолу" по време на секс (12та седмица) и си видях ръката цялата в кръв   Cry  Cry  Cry (последва страшен кръвоизлив, при който в момента и през следващите няколко дни си мислех, че всичко е вече или ще сварши всеки момент).Не искам и да си спомням за страховете,които изпитах тогава...Няколко дни по-касно, като ме изписваха от болницата, обаче ми дадоха "снимка" на бебето- там си беше и изглеждаше като човече. Тогава разбрах със сигурност- всичко ще е ОК  Praynig   bouquet  Praynig

Малко  OFF : при киселини в стомаха препоръчвам горещо: 1 чаена лъжичка горчица. Правех го постоянно през първата си бременност, това ми е спасението и сега.Колкото и да звучи невероятно, помага- от опит знам!  Peace

# 24
  • Мнения: 1 477
Най-приятно ми беше чувството, когато ме рита.Особено последните месеци.И когато му видях сърчицето да бие на екрана.И когато отивахме към болницата и умирах от нетърпение да го видя.Неприятно ми беше сутришното гадене през първите месеци и това ,че ми се подуваха краката към края на бременността.
И още нещо, което не мога да определя точно хубаво или лошо беше:наложи се да прекъсна работа, когато разбрах, че съм бременна и 9 месеца бездействах.Беше ми писнало от разходки , от ходене по гости ,от обикаляне на магазините...

# 25
  • София
  • Мнения: 5 079
Най - лошото беше (породено от тъпотията ми Embarassed, че през цялата бременност не се спрях и работих като вол 6 дни седмично, в резултат на което получих контракции и 3 см разкритие в 7 месец, и трябваше докрая да лежа за задържане...)
Всико останало беше вълшебно, приказно и неописуемо... Всяко движение на малкото човече, хълцането му... Магия! Heart Eyes

# 26
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Хубаво  е да си бременна...еххх пак се размечтах Stop

# 27
  • София
  • Мнения: 1 504
Най-хубавото беше самата бременост, докато в 8мия месец не ми "порасна" хемангиом в носа, в резултат на което не можех да дишам..и въобще беше гадост...оказа се, че трябва да ми направят операция, защото това нещо растеше бързо...извадиха бебка в 38 седмица хиляди притеснения и  след 20 дена нова опреация на носа заради тая гадост...операцията на носа беше много сложна и тежка...Но всичко се забравя...и остава първия видеозон, първото ритниче на бебо и хиляди, хиляди малки неница свързани с това вълшебно изживяваве - бремеността...

# 28
  • Мнения: 44
най прекрасното нещо в живота ми е забременяването (цялата ми бременност), най лошото когато ми беше постоянно лошо и ми се спеше

# 29
  • Мнения: 11
Само първите три месеца като ми беше непрекъснато лошо, спеше ми се и ме боляха гърдите, се чудех какво всички разправят, че бременността била най-хубавото нещо!  newsm78  Е, при мен за късмет това бяха всички проблеми, т.е. това беше лошото.
А най-хубавото е самото очакване!  Hug  И са незабравими моментите, когато на ехографа се види: една пулсираща точица; едно 5 сантиметрово човече, с ръчички и крачета, което се пипа по главичката; после едно малко личице, което ти се плези!  Simple Smile  А, да не забравя и първото помръдване!  Rolling Eyes Сега на финала и аз бих казала, че бременността е хубаво нещо! Blush

Общи условия

Активация на акаунт