Мога ли да разбера кой стой зад даден IP адрес

  • 57 591
  • 47
  •   1
Отговори
Как мога да разбера кой стой зад даден IP адрес. В рамките на две седмици три пъти някой е правил опити да ми влиза в пощата в АБВ с грешна парола 5 поредни пъти и я блокира за 10 минути. Виждам му IP адреса дали мога да разбера кой е .

# 1
  • Мнения: 215
Как мога да разбера кой стой зад даден IP адрес. В рамките на две седмици три пъти някой е правил опити да ми влиза в пощата в АБВ с грешна парола 5 поредни пъти и я блокира за 10 минути. Виждам му IP адреса дали мога да разбера кой е .

 Joy Ти да не си любовницата на мъжа на Пенелопе от съседната тема?

# 2
# 3
  • Мнения: 1 479
Как мога да разбера кой стой зад даден IP адрес. В рамките на две седмици три пъти някой е правил опити да ми влиза в пощата в АБВ с грешна парола 5 поредни пъти и я блокира за 10 минути. Виждам му IP адреса дали мога да разбера кой е .

 Joy Ти да не си любовницата на мъжа на Пенелопе от съседната тема?
Peace

# 4
  • Мнения: 838
можеш,ето тук:http://www.ip-adress.com/toomanyqueries/,и аз проверявах заради същото.

# 5
  • Мнения: 838
а ето тук става още по-лесно-изписва и адреса http://www.dnsstuff.com

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Как мога да разбера кой стой зад даден IP адрес. В рамките на две седмици три пъти някой е правил опити да ми влиза в пощата в АБВ с грешна парола 5 поредни пъти и я блокира за 10 минути. Виждам му IP адреса дали мога да разбера кой е .

 Joy Ти да не си любовницата на мъжа на Пенелопе от съседната тема?

newsm10 smile3508 Май майййй .... тук стана интереснооо

# 7
  • Мнения: 215
а ето тук става още по-лесно-изписва и адреса http://www.dnsstuff.com

И двата сайта ти показват сървърите на интернет доставчиците и какви изводи ще си направиш от това  newsm78, примерно ако 1000 000 потребители ползват нета на БТК, може да си играеш да търсиш игла в купа сено.

# 8
  • Мнения: 215
Нали ти казах, да погледнеш в съседната тема "винаги може да се проследи кой на кого какво изпраща" - там ще те светнат  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 838
а ето тук става още по-лесно-изписва и адреса http://www.dnsstuff.com

И двата сайта ти показват сървърите на интернет доставчиците и какви изводи ще си направиш от това  newsm78, примерно ако 1000 000 потребители ползват нета на БТК, може да си играеш да търсиш игла в купа сено.
аз открих любопитния,за вас не знам.

# 10
  • Мнения: 21
Тази поща трябва да е много интересна. Сигурно вътре се съхранява формулата на кока-кола...

# 11
  • Мнения: 25 400
аз открих любопитния,за вас не знам.

Сигурно, защото е с постоянно айпи. Ако е с динамично, ще откриеш грънци. Освен ако не знаеш от кой град е и с кой доставчик.
Ако минава през фалшиво прокси и анонимизатор, забрави. (Не, че някои хора не могат и това да проследят, но ние тук не сме от тях, май...  Wink)

# 12
  • Мнения: 215
а ето тук става още по-лесно-изписва и адреса http://www.dnsstuff.com

И двата сайта ти показват сървърите на интернет доставчиците и какви изводи ще си направиш от това  newsm78, примерно ако 1000 000 потребители ползват нета на БТК, може да си играеш да търсиш игла в купа сено.
аз открих любопитния,за вас не знам.

И какво откри?

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 614
а ето тук става още по-лесно-изписва и адреса http://www.dnsstuff.com

И двата сайта ти показват сървърите на интернет доставчиците и какви изводи ще си направиш от това  newsm78, примерно ако 1000 000 потребители ползват нета на БТК, може да си играеш да търсиш игла в купа сено.
аз открих любопитния,за вас не знам.
Хайде изплюй камъчето дее.

# 14
  • Мнения: 1 858
На мен пък някой май ми е разказал играта на скайпа. Около месец и половина /два нямах нет а през това време на няколко пъти скайпа ми е бил активен. Не знам кой, как, защо и кога точно а и не ми пука.

# 15
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Пенелопе, споко бе, няма как да те спипа онази Joy

# 16
# 17
а ето тук става още по-лесно-изписва и адреса http://www.dnsstuff.com

И двата сайта ти показват сървърите на интернет доставчиците и какви изводи ще си направиш от това  newsm78, примерно ако 1000 000 потребители ползват нета на БТК, може да си играеш да търсиш игла в купа сено.
Да абсолютно е така, все пак благодаря за линковета. В пощата ми няма нищо интересно освен снимки изпратени от семейни приятели и не мога да си обясня кой проявява такъв несдържан интерес да види какво има в нея. Не развивайте теории ,че е съпруга ми защото той знае паролата и всъщност на него му направи впечатление ,че е правен опит за влизане в нея (мен компютрите особено не ме влекат)  

# 18
  • Мнения: 215
а ето тук става още по-лесно-изписва и адреса http://www.dnsstuff.com

И двата сайта ти показват сървърите на интернет доставчиците и какви изводи ще си направиш от това  newsm78, примерно ако 1000 000 потребители ползват нета на БТК, може да си играеш да търсиш игла в купа сено.
Да абсолютно е така, все пак благодаря за линковета. В пощата ми няма нищо интересно освен снимки изпратени от семейни приятели и не мога да си обясня кой проявява такъв несдържан интерес да види какво има в нея. Не развивайте теории ,че е съпруга ми защото той знае паролата и всъщност на него му направи впечатление ,че е правен опит за влизане в нея (мен компютрите особено не ме влекат) 

Не виждам някой да е споменал съпруга ти, иди в темата на Пенелопе и се обърни към администраторите да ти кажат еднакви ли са ай пи тата на опитващия се да влезе в пощата и нейния и мирясайте най-сетне и двете!  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 21
Ееее, не ме замесвайте мен в тази история. Аз в пощата на "любовницата" не съм се и опитвала да вляза Twisted Evil

# 20
а ето тук става още по-лесно-изписва и адреса http://www.dnsstuff.com

И двата сайта ти показват сървърите на интернет доставчиците и какви изводи ще си направиш от това  newsm78, примерно ако 1000 000 потребители ползват нета на БТК, може да си играеш да търсиш игла в купа сено.
Да абсолютно е така, все пак благодаря за линковета. В пощата ми няма нищо интересно освен снимки изпратени от семейни приятели и не мога да си обясня кой проявява такъв несдържан интерес да види какво има в нея. Не развивайте теории ,че е съпруга ми защото той знае паролата и всъщност на него му направи впечатление ,че е правен опит за влизане в нея (мен компютрите особено не ме влекат) 

Не виждам някой да е споменал съпруга ти, иди в темата на Пенелопе и се обърни към администраторите да ти кажат еднакви ли са ай пи тата на опитващия се да влезе в пощата и нейния и мирясайте най-сетне и двете!  Mr. Green
А ти защо така упорито се описваш да ме замесиш с темата на Пенелопе, вероятността IP-тат да съвпадат е нулева защото нямаме нищо общо. "Хакера" в моя случай най-вероятно е някое съседско хлапе, така че моля те престани да създаваш измислени интриги.

# 21
  • Мнения: 838
относно пощата-в моята също няма нищо съществено,което не означава,че е мотел-да влиза и излиза ,кой когато му кефне.
въпроса е принципен.

# 22
  • Мнения: 135
има програми, с които може да сканира трафика през мрежата и може да не е съседско хлапе.
да не говоря за варианта че на някои компютри може да има "троянски коне" - програми предостaвqщи достъп до компютъра чрез интернет , а оттам и запис на екрани, въведени  текстове от клавиатурата и др.
и това без човек да има каквато и да е  представа че стои програмата. Затова е хубаво, ако компютъра е свързан към интернет, да има инсталирана програма firewall -защитна програма, която може да намали риска от проникване в компютъра чрез интернет.

# 23
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
По принцип може ... но само ако е реално ай пи.Ако е нереално ... просто няма как.Моят ай пи адрес се използва от повече от 15 човека, и въпреки това при проверка, всички отговаряме на един единствен реален ай пи адрес - този на доставчика....
така, че ... мисля трудно ще разберете, но не пречи да пробвате де ...
Успех

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моето IP съвпада с това на почти всички потребители на нашия доставчик на Интернет в града ни.
За тази поща и аз съм чувала за много опарени.
Аз ползвам mail.bg и съм нямала подобни проблеми.

# 25
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
За тази поща и аз съм чувала за много опарени.
Хм, аз използвам абв.бг от 8 години(един имейл) и досега не се е случвало някой да успее да ми влезе в пощата.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Как мога да разбера кой стой зад даден IP адрес. В рамките на две седмици три пъти някой е правил опити да ми влиза в пощата в АБВ с грешна парола 5 поредни пъти и я блокира за 10 минути. Виждам му IP адреса дали мога да разбера кой е .
Моята дъщеря имаше същия проблем, обади се на доставчика и и казаха кой и влиза в пощата. Оказа се позната. Смени си паролата и от тогава няма проблем. Само да кажа че и двете бяха на един и същи доставчик.

# 27
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
На мен пък някой май ми е разказал играта на скайпа. Около месец и половина /два нямах нет а през това време на няколко пъти скайпа ми е бил активен. Не знам кой, как, защо и кога точно а и не ми пука.
Имай предвид,че скайпа има такава функция за обновяване.
Даже и със месеци да не си влизала,на определен период от време,скайпа се обновява и изписва,че си била активна,при положение,че ти не си влизала. Peace

# 28
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
На мен пък някой май ми е разказал играта на скайпа. Около месец и половина /два нямах нет а през това време на няколко пъти скайпа ми е бил активен. Не знам кой, как, защо и кога точно а и не ми пука.
Имай предвид,че скайпа има такава функция за обновяване.
Даже и със месеци да не си влизала,на определен период от време,скайпа се обновява и изписва,че си била активна,при положение,че ти не си влизала. Peace
Подкрепям Peace
Има обаче със скайпа и още нещо - ако не влизате, мисля към половин година и повече се изтриват абонатите, които са Ви вътре.Много хора започват да се паникьосват, че някой им рови из скайп

# 29
  • Мнения: 25 400
Специално за абв.бг съм чувала, че е много лесно да се хакне, ако през нея влизате в кю-то. Нали паролата е една и съща...
Не твърдя със сигурност, че е така, не ползвам тази екстра, но съм чувала от патили.  Peace

# 30
  • Мнения: 3 322
По принцип може ... но само ако е реално ай пи.Ако е нереално ... просто няма как.

Има как - ако ти се занимава! Отиваш при интернет доставчика и искаш разпечатка за съответния период. Там е отбелязано в толкова часа на тая дата кой точно потребител е ползвал това АйПи. Всичко това, обаче става на добра воля от доставчика - не съм сигурна дали законово е уредено! Техния админ може да ти извади информация от когато пожелаеш - стига да иска, разбира се! Искала съм такива разпечатки, макар и по друг повод!

# 31
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
По принцип може ... но само ако е реално ай пи.Ако е нереално ... просто няма как.

Има как - ако ти се занимава! Отиваш при интернет доставчика и искаш разпечатка за съответния период. Там е отбелязано в толкова часа на тая дата кой точно потребител е ползвал това АйПи. Всичко това, обаче става на добра воля от доставчика - не съм сигурна дали законово е уредено! Техния админ може да ти извади информация от когато пожелаеш - стига да иска, разбира се! Искала съм такива разпечатки, макар и по друг повод!
...
Ох, много зависи ... ами ако някой краде интернет?
Мой приятел две години крадеше интернет от едно училище ... Тогава как става работата с доставчика ?
Ох ситуации много!
Ама по - хубаво от една добра парола няма ... пък на който мъ се занимава, да се опитва да я разбива ...  Wink

# 32
  • Мнения: 21
А знаете ли ,как мога да разбера, в какви сайтове е влизано от нашия компютър, при положение ,че е изтрита историята?

# 33
  • Мнения: 21
А знаете ли ,как мога да разбера, в какви сайтове е влизано от нашия компютър, при положение ,че е изтрита историята?
Знам.

# 34
  • Мнения: 61
Може да ми се смеете  Embarassed ама къде и как се вижда този ІР адрес? Неискам изненади  Embarassed

# 35
  • Мнения: 21
Цитат
Знам.

А би ли споделила? baby_neutral

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Може да ми се смеете  Embarassed ама къде и как се вижда този ІР адрес? Неискам изненади  Embarassed
Ако питаш за пощата си в abv влизаш в история и там гледаш кога и в колко и от от кой IP адрес е влизано.  Peace

# 37
  • Мнения: 5 370
А знаете ли ,как мога да разбера, в какви сайтове е влизано от нашия компютър, при положение ,че е изтрита историята?
Може, отиваш в Темпорари Интернет файлс. Там се пази копие на почти всяко нещо, което аксесваш в Интернет-картинки, страници.....то е като един малък принтскрийн.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
А знаете ли ,как мога да разбера, в какви сайтове е влизано от нашия компютър, при положение ,че е изтрита историята?
Може, отиваш в Темпорари Интернет файлс. Там се пази копие на почти всяко нещо, което аксесваш в Интернет-картинки, страници.....то е като един малък принтскрийн.
Това е само ако си с IE като браузър и ако не ги триеш периодично.

# 39
  • Мнения: 5 370

Това е само ако си с IE като браузър и ако не ги триеш периодично.
Това е така, да, пропуснах да отбележа.Не знам как е за Операта или Модзила, понеже не ги ползвам.

# 40
  • Мнения: 69
Здравейте! А някой знае ли как може да се разбере  какви сайтове са посещавани, ако се ползва Mozilla Firefox и хисторито е изтрито?Благодаря предварително.

# 41
  • Мнения: 69
Да считам ли, че няма начин да разбера?

# 42
# 43
  • Мнения: 69
Благодаря за отговора, но изрично подчертах, че хисторито е изтрито.Това ръководство не ми върши работа newsm78.

# 44
  • Мнения: 21
Благодаря за отговора, но изрично подчертах, че хисторито е изтрито.Това ръководство не ми върши работа newsm78.
Ако отговора го няма в това ръководство, е нужен курс компютър за напреднали. Струва около стотина лева (май  newsm78)...

# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте! А някой знае ли как може да се разбере  какви сайтове са посещавани, ако се ползва Mozilla Firefox и хисторито е изтрито?Благодаря предварително.
Може, има една програма(може да не е само една), която записва всичко, което се случва на компютъра, чат, сайтове, прави снимки на всеки няколко минути(както се настрои). Влиза се с парола и не се вижда никъде, че е на компютъра. Трябват й малко настройки за антивирусната, защото я разпознава като вирус, а не е.
Ето програмата

# 46
  • Мнения: 21
fidanka111 Кажи , моля те за интернет експлорера baby_neutral

# 47
  • Варна
  • Мнения: 535
Този кейлогър не върши никаква работа...вижда се в таск мениджъра и още на 1000 места. Номерът е да намерите такъв който е абс. скрит. Има такива, но обикновено са платени или са с кейген който върши работа точно един ден....но все файда  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт