Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№3

  • 19 580
  • 537
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 413
а пък при мен..... нямам думи. Викам на моя мъж, ти нямали да ми честитиш празника? и той: О, бебчо извинявай, честит 8ми март. Да се смея ли да плача ли незнам ooooh!

# 46
  • Мнения: 4 053

Аз да кажа-Питам мъжа ми,ще ми купиш ли подарък,а той-Ааа не,първо да платим тока ooooh! Joy,та така,сещате се кво празнуваме днес Laughing

хи хи мъжут ти ми е любим  Grinning
аз нищо не празнувам, сама съм с децата и даже след малко си лягаме,
а, ако си беше прекрасния в къщи......де да знам май Трифон щехме да уважим  hahaha

# 47
  • Мнения: 4 053
а пък при мен..... нямам думи. Викам на моя мъж, ти нямали да ми честитиш празника? и той: О, бебчо извинявай, честит 8ми март. Да се смея ли да плача ли незнам ooooh!

аааа, и твоя е любимец  Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 3 914
а пък при мен..... нямам думи. Викам на моя мъж, ти нямали да ми честитиш празника? и той: О, бебчо извинявай, честит 8ми март. Да се смея ли да плача ли незнам ooooh!
rotfImao rotfImao rotfImao
А утрепа ме,заболя ме корема от смях Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 5 074
Обичам хубавите вести, обичам  всички да са добре, обичам всички да са здрави!!!
Няма да ви изброявам всички, които ни дарихте с добри новини /
 да не съм баба,я/
Благодаря момичета, че ни наградихте за стискането на палци  bouquet
Продължаваме да стискаме bowuu
Яяяя, кой ще почерпи, не виждам бутилки и сельодка newsm78
Нали все пак е Зарезан Валентинов Трифонов Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 3 914
Айде,да празнуваме тогава Joy



И сельодката Peace


# 51
  • Мнения: 3 914
Аз да се оплача де Wink
Тръгвам към банята ,ама бързам че почват новините,а мъжа ми току що излязъл,къпал се,та вътре мокро.Аз с едни гумени джапанки,купих си ги от немско от намаленията Mr. Green,та с влизането така се Фърлих на пода че се озовах с тоалетната чиния между краката,а то има два метра,егати спирачния път JoyТа подозирам че съм си счупила пръста,ама не кой да е,средния Laughing.Боли ме зверски ,ама хич не ми е зор,ще го чакам да мине Joy

# 52
  • София
  • Мнения: 5 074
 smile3521
А аз празнувам сама с кучето  hahaha
Не ми се е случвало от мноооооого години!!!
То било много хубаво Mr. Green
Все пак си имала нещо между краката Joy Joy Joy, пък и средния пръст newsm78

# 53
  • Мнения: 3 914
Смей се ти,да се пребия в собствената си баня.........резииииииил ooooh!

# 54
  • Мнения: 2 116
Еййййй и аз да намина!  Mr. Green Браво на всички с добрите новини!   bouquet Много се радвам за вас! Дай Боже все по-често да се чуват такива неща!  Hug

dudzy мила, още дълги години семейно щастие ви желая!  Hug Дай Боже и с нови попълнения в семейството!  Wink

Айде сега Наздраве!  Laughing

# 55
  • Мнения: 31
 newsm44 Здравейте и от мен в последният час на 14.02. мили дами!!
На тези които празнуват ТРИФОН ЗА  РЕЗАН наздраве!!!!
 Wine GlassА на тези които празнуват СВ.ВАЛЕНТИН....пак наздраве!!!!
 Wine GlassСори за късното ми включване, ама нали хората са казали по добре късно от колкото никога!!!
 newsm17И ПАК НАЗДРАВЕ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!!!!!!  smile3532 1dating  bigdance2 Wine Glass lalalala

# 56
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз съм последна, може би   love001
На този Валентин Зарезанов Трифонов ден искам да ви кажа, че Бабетката много ви обича Peace
Няма да казвам, дай боже , той Бог си знае. Ще кажа помилуй Боже и той пак знае с тези две думи, какво послание му изпращам, а и ще ми отвърне bowuu

# 57
  • Мнения: 247
Здравейте, скъпи момичета! С нетърпение отворих темата да погледна новините за Сиси - и ДА! малката красавица е герой  Hug Hug Hug Дано и д-р Константинов види подобрения. Поздрави, Аджелия   bouquet

# 58
Здравейте. Искам първо да се извиня, че най-вероятно не пиша в правилния раздел, но с търсачката нещо се залутах и не можах да открия последната тема за "деца с очни увреждания". Та ако ми позволите ще задам въпрос тук. Моят племенник се роди недоносен, в началото на осмия месец. Този форум ми помогна много с информация по всички обстоятелсва около него в този период, като получих отговори дори без да питам, за което съм много благодарен! Преди броени дни го изписаха след месец и половина престой в АГ болница, от които около месец в кувьоз. Въпреки всички перипетии, малкият мъж се справи, но сега имаме друг проблем, за който може би се досещате-ретинопатия. В момента е във втори стадии, като след днешния преглед установиха, че преминава в 3-ти. Решиха да го подложат на вид замръзяване на разширените кръвоносни съдове. До колкото разбрах на-добре е да се подложи веднага на лазерна терапия, докато все още е възможно, но единственият подходящ апарат бил в Александровска болница и той в момента е повреден! Моля дайте ми съвет как да се свържа с подходяща клиника и лекар извън пределите на родината, за да можем да реагираме по-бързо. Четох за клиника в Грайсвалд, Германия... Всякакви съвети в този момент ще са ни от полза! Благодаря много!

# 59
  • Мнения: 1 037
Милички Hug
Бяхме вече при д-р Константинов, той е страхотен, толкова спокоен и такъв подход, Сиси го хареса.
Гледаха ни очните дъна, всичко е ок, имаме късогледство 2 диоптера  и астегматизъм, но нищо страшно, каза, че не е зле да направим евокираните потенциали и аз ще го послушам.
С две думи благодаря на всяка по отделно, че ни подкрепяте, незнаете колко много значи това за мен, пак се разчувствах.
Видях се набързо с бебоче, толкова сладко баче си има исках постоянно да я гушкам, само съжалявам, че нямахме много време да се видим Сиси беше много гладна, чакаме я да се събуди и потегляме.
Пак да повторя, обичам ВИ!

Общи условия

Активация на акаунт