ФОТОГРАФски КОНКУРСИ - 2 -

  • 5 223
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 915
Моби, да, до обяд.  Simple Smile

Слави, за нищо.  Hug

Можете да оценявате и другите снимки с точки по десетобалната като коментар под самите снимки.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Каква е новата тема момичета?  newsm78

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 18:25 от Дамаянти

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Дали има смисъл да пробвам да направя нещо, при положение, че съм със SONY Cyber-shot 6.0 MP и снимам съвсем любителски или това си е конкурс за професионалисти, със съответната техника и познания  Grinning
Много ми се иска да правя снимки като вашите и се чудя доколко апарат има значение, доколко познанията и таланта... И много ли е трудно  Embarassed

# 18
  • Мнения: 2 109
leksi, винаги има смисъл! ще се научиш.
освен Джеми, никой от нас не е профи

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Каква е новата тема момичета?  newsm78

Та каква викате е новата тема  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 109
Моля Фрий да обяви новата тема за конкурса Simple Smile

# 21
  • Мнения: 11 314
Изпуснах 2 конкурса от спане ooooh!
Дано за този имам муза. Praynig

# 22
  • Мнения: 4 915
Фрий пък проспа, че трябва нова тема да се обяви.  ooooh! Но вече се събудих.  Shocked  Темата е "Реклама".  Sunglasses

Въображението и вариации по тематиката - no limits.  Wink

# 23
  • Мнения: 4 915
Дали има смисъл да пробвам да направя нещо, при положение, че съм със SONY Cyber-shot 6.0 MP и снимам съвсем любителски или това си е конкурс за професионалисти, със съответната техника и познания  Grinning
Много ми се иска да правя снимки като вашите и се чудя доколко апарат има значение, доколко познанията и таланта... И много ли е трудно  Embarassed

А, как да няма смисъл.  Laughing Сапунерката е една добра школовка.  Laughing И конкурси се печелят с нея също.  Blush Не е много трудно. Понякога идеята и творческият поглед компенсират техниката. Но техниката рядко компенсира липсата на творчески подход...Най-добре е комбинацията от двете, разбира се.  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242
И конкурси се печелят с нея също.  Blush
А, тогава може и да опитам Wink Това на майтап. Благодаря ви за поощрението - на светлинни години съм от вас, но може пък и да се науча след време. От скоро се опитвам да търся по-различни и нестандартни ъгъли на заснемане, но само толкова...  Все още съм на "вие" с настройките на апарата, "заиграването" със светлината и сенките и изобщо каквото отличава една хубава фотография от обикновена снимка...

 

# 25
  • Мнения: 2 818
Тихичко се намърдвам и тук, поради кратко придобиване на фотоапарат.

# 26
  • Мнения: 2 109
снимай Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 593
объркахте ме с толкова теми  Grinning , но все пак да се запиша

# 28
  • Мнения: 4 915
Пак малко участници.  Sad

Какво ще кажете да превеждаме Правилата на кой какъв език знае и да популяризираме групата, като поканим контактите си от фликр в нея? Това става от тук: http://www.flickr.com/groups/539533@N22/pool/  -------> INVITE

Трислон отдавна го предлагаше.  Rolling Eyes

А когато тече Конкурс или гласуване, към заглавието на групата ще се прибавя текст, който да пояснява това. Примерно, Photochallenge[Contest "Macro" NOW!] и Photochallenge[VOTE: Contest "Macro" NOW!]

Видях, че Правилата вече са опростени и няма да има дисквалификации и т.н.  Wink Само остава задължително условие снимката да е нова.

# 29
  • Мнения: 11 314
Тоз път направих малко калабалък Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт