AVON обсъждане на продукти-4

  • 24 196
  • 434
  •   1
Отговори

Анкета

Какво мислите за дизайнерската серия продукти на Синтия Раули?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Тема 1

Тема 2

Тема 3




Приемам идеи за анкетата на лична Simple Smile

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 22:26 от onejnost

# 1
  • София
  • Мнения: 5 826
В специалните предложения има лосионите Сенсис - някой питаше за тях.
Някой пробва ли спиралата за дълги мигли в червената опаковка, бива ли я?

# 2
  • Мнения: 779
а гел4ето за о4и със зелен 4ай и маслина някой пробвал ли е?

# 3
  • Мнения: 32
а гел4ето за о4и със зелен 4ай и маслина някой пробвал ли е?

Аз съм го ползвала, но то не е гел, а кремче. Не е много мазно, по-скоро е хидратиращо. За цената си става, но за по-голям ефект ползвай от Anew. Средна работа е.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Посъветвайте ме и за маслото за тяло суперсилк (Виждам че в 4 брошура го има и в зелено ). Може ли да се използва за масажно масло (в смисъл за разтриване )  че много мразя маслата дето са толкова мазни че те оставят да лъщиш като пехливанин ...
определено не е масажно, попива твърде бързо в кожата /не е като бебешките олиа, а е някак по-водно и ароматизирано/ След него кожата е гладка и хидратирана, не седи мазна  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 5 826
Tърся мнение за червилото на 31стр. цветовете отговарят ли на тези в каталога, перлено ли е защото на модела на снимката е матово, трайно ли е?Заслужава ли си?

Аз имам шампанското, не е перлено, ми направо брокатено и е трайно.

# 6
  • Мнения: 619
Някой питаше за озаряващите перли май-ще ги получа в петък и ще дам мнение.

# 7
  • Мнения: 414
Аз искам да се върна в предната тема по така доста разисквания въпрос за трайността. Добре, продуктите имат трайност 36 месеца след отварянето им. Но я си представете тези любопитни представителки, които не се стърпяват и отварят кремчета, червилца, парфюмчета за да си мацнат по 1 път и да видят за какво иде реч. Еми, те като ти го разпечатат един път нали вече срока започва да тече?! Айде, после ми разправяйте за 36 месеца.

Не казвам, че всички представителки са такива, но един голям процент от тях са !!!

# 8
  • Мнения: 619
я си представете любопитни представителки, които не се стърпяват и отварят кремчета, червилца, парфюмчета за да си мацнат по 1 път. Еми, те като ти го разпечатат един път нали вече срока започва да тече?! Айде, после ми разправяйте за 36 месеца.
Ами мисля си,че даже и да има такива би трябвало да го правят непосредствено преди даването на продукта на клиента.Ще дам личен пример-моята приятелка ми е казала да отварям каквото си искам от нейните неща ако искам.Но аз даже и да го отворя-давам й го на другия ден най -късно.

# 9
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Всички червила са запечатани и си личи когато някои си е "драсвал"

# 10
  • Мнения: 4 496
Много съм доволна от нощният ексфолиант без отмиване. Снощи си сложих и тази сутрин кожата ми беше страшно гладка и свежа! Пише, че след седмица резултатите са видими, сигурна съм , че ще е така! Flutter

# 11
  • Мнения: 619
Да,запечатани са ,а и парфюмите се познават ако са ползвани.Всъщност повечето им продукти имат някакво по специално опаковане.

# 12
  • Мнения: 66
Привет и от мен!Редовно следя темата и я намирам за много интересна и полезна.Сенките за които говорите си ,поръчах в       каталог 01-"Rose"напълно съответстват на каталога и  са страхотни.Блестят ,покривни са ,не се събират в сгъвката на клепача
и наистина го "стягат".Сега като са подарък към крема много ми се ще да си взема Topaz  или  Bare-цената е супер само незнам
къде е уловката?...

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 01:22 от gabrielagaby

# 13
  • на терасата
  • Мнения: 656
Искам да попитам за вашите мнения относно крема на стр. 75, "Овлажняващ крем с лек тониращ ефект, SPF20".
За каква кожа е? Пише за всеки тип кожа, но все пак искам да чуя вашите мнения. Искам да си взема нещо за леко изравняване на тена и се колебая дали да е тониращ крем или лек фон дьо тен (Personal match си избрах).

Предварително благодаря    bouquet

# 14
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Искам да попитам за вашите мнения относно крема на стр. 75, "Овлажняващ крем с лек тониращ ефект, SPF20".
За каква кожа е? Пише за всеки тип кожа, но все пак искам да чуя вашите мнения. Искам да си взема нещо за леко изравняване на тена и се колебая дали да е тониращ крем или лек фон дьо тен (Personal match си избрах).

Предварително благодаря    bouquet

Много зависи какъв ефект искаш до постигнеш. След като крема е записан като овлажняващ е предвиден по-скоро за нормална към суха кожа. Хубавото при него е, че освен лекия тен, който дава на лицето, има и защитен фактор. Ако търсиш обаче действително прикриване на белези или несъвършенства на кожата, е по-добър вариант да си вземеш фон дьо тен.

Общи условия

Активация на акаунт