Apotheker Scheller

  • 2 971
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
не грешите! в пикадили /двата мола/ от началото на февруари има нови продукти - dina, jardin i freeman. posetete  sajta -www.medicam.dir.bg. Може да поръчате тези и други продукти директно и на отлични цени.

# 31
  • Мнения: 9 991
Моята кожа също е много чувствителна и съм си взимала кремове винаги за чувствителна кожа но това не пречи пак да се обривам.Бих ти препоръчала да ползваш натурална и бебешка козметика, или вечер може да я мажеш с етерично масло вместо нощен крем , аз така правя и съм по доволна от разни кремове пълни с химия. В Гърция си бях взела от аптека крем изцяло с натурални съставки тука не съм търсила. И аз съм се обривала от Авен , Юсерин и всякакви такива .

# 32
  • Мнения: 4 076
ЕCOMED -НАТУРАЛНА НЕМСКА БИЛКОВА КОЗМЕТИКА 
 DINA и JARDIN НАТУРАЛНА НЕМСКА БИЛКОВА КОЗМЕТИКА
 FREEMAN - КОЗМЕТИКА ОТ САЩ
 
Някой ползвал ли ги е вече,отзиви?Какво е съдържанието им?Разгледах сайта,много прилични цени,но като не мога да прочета съдържанието... newsm78
Преди време бях чела за козметиката на Хималая и много се запалих за шампоана им,бил абсолютно безвреден,никаква химия.Намерих го и чета:sodium laureth phosfate и пр.химия,дето и  по-евтино мога да си купя навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт