С кого/какво заменихте бившия/та?

  • 10 448
  • 127
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 999
Е стига само сме говорили:
Аз да види за какъв го замених,време е за тема с кого ги сменихте. hahaha hahaha Joy Joy Joy

Казвайте веднага с кого/какво заменихте бившия/та?
Може да е друг човек/мъж  Wink Mr. Green/, може да е с животинка, с книга, с разходка в парка...

# 1
  • Мнения: 4 458
Ами няма определен човек с който да съм го заменила - много са  Whistling

Замених го с друга държава и нов живот, ако това се брои.  newsm78

# 2
  • Мнения: 911
аз го замених с...бебе  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1 731
аз го замених с...бебе  Heart Eyes
и аз така... Mr. Green
Цялата ми обич е насочена към нея и родителите ми. Знам, че не е хубаво, защото съм се затворила в себе си и не желая нова връзка (каквато и да е), но е факт!

# 4
  • Мнения: 2 336
Аз го смених с форума.  Hug

# 5
  • Мнения: 463
От както съм влязала в форума изпълнявам всичко което сте ми заръчали.Иса поръча да го заменя с по-висок,по-голям и по-богат.Аз нали съм стриктна,изпълних всичките поръчения.Какво е усещането от трабантче,на мерцедес.Щастлива съм,и много уплашена!

# 6
  • София
  • Мнения: 17 061
onira , ей това е новина. Браво на теб, стискам ти много силно палци.  Hug
Иса на мен няма ли да ми поръчаш нещо, ааааа?  Joy Joy

# 7
  • Мнения: X
На заменилите - честито Laughing

Аз - нали се разбрахме - ц трета година чакам... бащата на принцесата...

# 8
  • Мнения: 1 809
Aз замених моя Убостник със спокойствие,с много щастливи моменти...абе с един много,много по-хубав живот Wink

# 9
  • Мнения: 911
...Иса поръча да го заменя с по-висок,по-голям и по-богат.Аз нали съм стриктна,изпълних всичките поръчения.Какво е усещането от трабантче,на мерцедес.Щастлива съм,и много уплашена!

охоооооо!  Grinning
това да се докладва отделно - най-малко в клюкините, ако не в специално нарочена тема - за да се обсъди и одобри от Комисията!  Sunglasses

# 10
  • Мнения: 463
Щях да пусна,ама все още съм на етап да го опознавам,в къщи не го пускам,нема го перем,нема да му готвим,нема да го чакаме да се прибере.Ей веднъж като ни се отворят очите!Стискайте палци това да му е достатъчно!

# 11
  • Мнения: 903
Онира, душко, умиргане има, отърване няма!  Mr. Green  Глейш ко става - докато се похвалиш и.... аааййде на комисия за одобряване на принца! hahaha hahaha  Па се радвам че не съм сама! Laughing Тъй де, не че злорадствам, ами напротив - супер е че няма само мен да гледат под микроскоп, пък с теб Онирче моем си спретнем една малка коалицийка на влюбените Wink Heart Eyes  Че вече бях почнала да се чувствам като някакво малцинство (едва ли не репресирано Mr. Green) тука, под зоркия поглед на Биг Систър.

# 12
  • Мнения: 277
Щях да пусна,ама все още съм на етап да го опознавам,в къщи не го пускам,нема го перем,нема да му готвим,нема да го чакаме да се прибере.Ей веднъж като ни се отворят очите!
така така само така момичетаааааааааааааа!тука е верния път!
аз с кого го замених ли-ми сега имам много повече време за децата си ,а и време за себе си.
започнах да ходя на фитнес и се оглеждам там за някое вкусно парче Peace
много по спокойна съм отпреди.
ако и любовник си намеря ех,живот, живот , luvbedздравей!

# 13
Замених го с друг мъж, ама при мен се оказа "от трън та на ДВА ТРИ ГЛОГА".  Та сега смятам да го заменя с повече време за себе си, децата си. За по- натам, каквото сабя покаже.

# 14
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ами замених го като за начало с малко самота, с повече време за мен и дечко и по-късно с друг мъж.

Общи условия

Активация на акаунт