Клюкините от деня - 4

  • 9 410
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Някакви ефикасни рецепти за пресичане на болестта?! newsm78
нурофен стопколд и парацетамол през 3-4 часа първите дни
гарантиран ефект
сега остава да ми платят от фирмите производителки за рекламна дейност ха

# 31
  • Мнения: 1 809
ахъм ...и аз ставам на 35..тогава ..Ама не ми пука щот се чувствУвам на 20 Mr. Green
Kаси,.благодарско за съвета-прилагам го от тази сутрин  HugЗа понеделник трябва да съм свежарка за делото Sunglasses

# 32
  • Мнения: 2 274
По-ефикасен е детския Нурофен-сиропа.
Бързо оздравяване!

# 33
  • Мнения: 182
Благодаря ви момичета за подкрепата Hug
Утешаваме мисълта че не съм сама и че имам подкрепата на майка ми.

Аникар, здравей! Не знам аз ли пак съм извън час, ама не те помня да си се представяла тук.  Embarassed
Много ти е слънчево детенцето.   bouquet
Наистина не съм се представила още, ама още не мога да осмисля цялата ситуация!

# 34
  • Мнения: 2 336
AniKar, когато си готова -  ние сме тук. Иначе и преди това пак ще сме тук, де...
Аз тази сутрин съм мързелива. Трябва да готвя, ама музата ми я няма.
Които са празнували снощи - бързо с отчета!  Crossing Arms
Малвина на 8 март ли маш ден ден?

# 35
  • Мнения: 1 327
абе, Sissi_82, я да се стегнеш!!!!!!!!!!!!! като гледам откакто си във форума все си я в депресия, я тъжна, я музата я нямало..........
Да се взимаш в ръце, ама веднага, чу ли! 2 деца като слънца имаш, тръгнала си да се тръшкаш и да мислиш за глупости...

# 36
  • Мнения: 1 809
Които са празнували снощи - бързо с отчета!  Crossing Arms
Малвина на 8 март ли маш ден ден?
Аха ,точно на 8-ми март Simple SmileИначе снощи гледах Великолепната шесторка и си легнах.Аз ще празнувам,когато мине делото и излезе решението-разбира се в моя полза.Сега ми е така свито и никакво,че...нищо не ми се празнува TiredИ от тази гадна хрема не мога да чувам добре,заглъхнали са ми ушите,носът ми е един зачарвен...абе направо съм муцка Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 336
еlito, имам нужда някой да ми се накара по стабилно. Даже и точилка по тъпата тиква няма да ми е излишна.   341uu
Знам, че все съм деприсирана, а също така, че вече е време да се съвземам.  Tired
Малвина, я да оздравяваш бързо. Ти на работа ли ходиш? За да се оправиш ти трябват два дни да полежиш. Поне при мен е така.

# 38
  • Мнения: 1 809
На работа съм.. TiredНе ми се иска да вземам болнични ,че като знам чак кога ще си взема парите..Все ще избутам някак днес и през викенда ще се лекувам сериозно.
Сиси,мо то е нормално да си депресирана.Като няма някакво разнооразие човек и изпада в кофти настроения.Сега си в къщи,едно и също-децата ,чистенето,готвенето и пак така и пак така...Като тръгнеш живот и здраве на работа ще е по-различно.Пак е трудно и изнервено,но пък по-разнообразно минават дните.Е,става още по-напрегнато,но като се мобилизира човек и с всичко се спарвя.Ето аз например сутринта бях вкисната,но като дойдох в офиса-кафенце с колегите,един ще каже нещо,друг друго..и някакси забравих,че бях в тъпо настроение. Simple SmileНо между другото ти се промени много бързо и то в положителна насока,така че още малко време ти трябва и съвсем ще си като нова  Hug

# 39
  • Мнения: 687
Аз вече се представих, надявам се може да се включа и в тази темичка Simple Smile
AniKar и при мен е много прясно още и напълно те разбирам Hug Колкото и да се опитвам да мисля трезво и да бъда оптимист, все още ми е една голяма каша в главата. И в сърцето Confused
Малвина, това най-вероятно е гадния грип, който все още върлува. Аз го изкарах през януари, че и детето заразих. При мен поне първите дни нищо не помагаше. Нито нурофен, нито парацетамол, нито течен аналгин, нищо. Две вечери ме тресе яко и на третата бях що годе добре. Днес стискай зъбите, щом няма друг вариант, но утре и в неделя си почини. Ако те унася си поспи даже. Това май е най-доброто решение. Бързо да оздравяваш Hug

# 40
  • Мнения: 2 336
Малвина, как да не те обича човек!   bouquet Hug
Ей, много ми хареса на Инкел лекарството. Вземете си от него.  Party

# 41
  • Мнения: 2 336
Дани, гледам сменил си си подписа.  Shocked Нещо не ми харесва как звучи...

# 42
  • Мнения: 623
Дани, гледам сменил си си подписа.  Shocked Нещо не ми харесва как звучи...

Шегичка е Сиси, шегичка... Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 274
Дани, гледам сменил си си подписа.  Shocked Нещо не ми харесва как звучи...

Шегичка е Сиси, шегичка... Mr. Green
Против уроки!  Laughing

# 44
  • Мнения: X
По-ефикасен е детския Нурофен-сиропа.
Бързо оздравяване!
Детския нурофен - за мами имаш предвид?
хитро
А болничните - нали вече ще ги дават по-навреме? Сиреч в рамките на месеца, т.е. така обещаха поне..... по тв-то.. пък дали ще е верно, казва ли ти някой

Общи условия

Активация на акаунт