Уринал?

  • 55 399
  • 23
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 730
Много съм доволна от Уринала. Ако очаквате да изпиете 10 таблетки и да има ефект..............Трябва по-продължителен прием, но определено има полза. Аз си оправих цистита с него.

# 16
За стимулиране на диурезата - не знам. Урологът ми обясни, че се образувал някакъв тънък филм по вътрешната страна на мехура от тези боровинки, и бактериите (аз бях с ешерихия коли) не можели лесно да се закачат там заради въпросния филм.
Пила съм го в комбинация с антибиотик и мечо грозде.
После, в друг случай се наложи да спра по-рано антибиотика и на 3тия ден пак усетих завръщането на зистита, но с усилена доза Уринал нещата се оправиха.
Малко е скъпичък де.
Иначе от Цистон аз лично не видях ефект.

# 17
  • BG
  • Мнения: 793
А имам един въпрос- мога ли да пия паралелно Уринал и Уростим?

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Уринал не съм пила, но когато има цистит, се оправям с Нолицин.

# 19
Аз също имам такива проблеми-с Неоренал съм се оправяла винаги досега-много съм доволна,но съм го взимала 3 пъти по 2 хапчета.Днес купих Уринал,за да продължа лечението с него,само защото много го рекламират и изобщо не знам дали ще има ефект.На всички препоръчвам лечението с Неоренал заедно с Нелидикс.

# 20
Напоследък се бях простудила нещо и много често пишках, но изпих 1 опаковка Ципрофлоксацин и отмина. Но сега имам друг проблем, който всъщност не е от скоро. Появява се предимно зимата. Изпитвам болка под корема, по- точно в зоната между долната част на корема и началото на триъгълника, точно по средата. Доста е неприятно и дразнещо, още повече, че тази болка я усещам и по време на полов акт и е доста неприятно Sad Моля кажете ми какво да пия, или поне на какъв доктор да отида, защото и аз самата не зная, а много ме тормози. Дали трябва да е при гинеколог или просто при личния лекар ?  Thinking

# 21
  • София
  • Мнения: 202
Напоследък се бях простудила нещо и много често пишках, но изпих 1 опаковка Ципрофлоксацин и отмина. Но сега имам друг проблем, който всъщност не е от скоро. Появява се предимно зимата. Изпитвам болка под корема, по- точно в зоната между долната част на корема и началото на триъгълника, точно по средата. Доста е неприятно и дразнещо, още повече, че тази болка я усещам и по време на полов акт и е доста неприятно Sad Моля кажете ми какво да пия, или поне на какъв доктор да отида, защото и аз самата не зная, а много ме тормози. Дали трябва да е при гинеколог или просто при личния лекар ?  Thinking

Направо си за гинеколог и взимай мерки навреме,да не стане нещо по-лошо.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Аз имам един проблем, от няколко дена забелязвам ,4с сутрин като ходя до тоалетна урината ми мирише странно, като на амоняк, но не съм сигурна и е тъмна. Ходих да си правя изследвания на урината, но те излязоха нормални. Моля ви кажете ми на някой друг слу4вало ли му се е това, така да му мирише урината?

# 23
  • Мнения: 35
Imunobor Uro - препоръчително в острия стадии 3*1 особенно ако е изписан и антибиотик. Много бърз ефек. След това е добре да се пие поне още месец за да се избегне рецидив. освен че съдържа 300мг екстракт от боровинка има и имуностимулатор, което е важно за предотвратяване на рецидивите при хрониците. Всъщност влезте в аптека и поискайте да ви изкарат листовката от кутията. Това е от там в сбит вариант.  Аз специално го пия когато усетя че започва да се обажда, понеже при мен не се лекувах навреме. За сега многодобре се чувствам от него. Peace

Общи условия

Активация на акаунт