Новата седмица 09.05 - 15.05

  • 7 117
  • 128
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 419
Хера, благодаря за почерпката и наздраве, ама ако ме хванат че съм пила толкова рано, на теб ще пратя шефа Laughing

Ма тоя форум става все по-розов #Shocked
Дай боже цветя и рози само за всички  Flutter  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 968
Ама чуден е направо....красота  Grinning
И мен много ми харесват краските  Wink

# 47
  • Варна
  • Мнения: 730
Добро утро на всички!

Благодаря за подкрепата. Явно се оказва, че това с кистите е често срещано, ама все се чудя на лекарите дето мислят само да режат и хвърлят.#Shocked

Херка, радвам се за теб и мъжленцето ти!  #Milti Сега остава да се похвалиш скоро с двете чертички!!!

Аз днес ще ходя да ми изследват хламидии и после ще докладвам. А утре излиза и микробиологията. Сега ще взема малко да се поровя в библиотеката за подробности. Лек ден ви желая!

# 48
  • Мнения: 183
Здравейте,

аз май повече 4ета, отколкото да пиша.....но пак треперя над дилемата ша доди или няма да доди......

Честито на отчелите се с 2 4ерти, и да не забравите да си влачите краката.....на останалите бързо да ги настигнем.......

Теди, родопите наистина са рая на земята......

# 49
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
http://community.webshots.com/user/tedi1980
 
Ето ви малко снимки от почивните дни!
Бачковски манастир и хижа Персенк!
Снимките са в албум: ГЕРГЬОВДЕН 2005

# 50
  • Мнения: 3 154
Здравейте от една набързо преминаваща Laughing

Тея, ако щеш вярвай, като седнахме на плажа и първо за теб се сетих Mr. Green Даже специално съм снимала морето за тебе (знам, че там си имаш плажче, ама друго си е Варненското Wink ), ама снимките по-нататък.

Херичка, скорошно възстановяване на мъжа ти, а на тебе прегръдчици Heart Eyes

Да ви се оплача пък - ще останем само с един комп - този "моя" ще го дават на брата на мъжо Sad и аз сега съм много нещастна, щото Иво като бачка аз пак ще блея гаргите и ще скучая Tired
Лек ден ви желая, ние пак отиваме по пътищата Grinning

# 51
  • Мнения: 9 092
Ха сега,Слънчо,да видиш на мене какво ми е  Mr. Green
Съчувствам ти от все сърце,но се свиква Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 441
Здравейте във вторник и от мен. Радвам се, че не сте ме забравили Grinning . Мислех да сменям този аватар, че е малко неприличен Embarassed , ама щом с него сте ме запомнили, ще си го оставя за кадем.
Поне вие ми донесохте добро настроение днес, че от сутринта са ме вбесили в този офис Close
Абе много втори черти, бе! Само така момичета, няма да се даваме я!

Тея, аз анемията не мога да я излекувам - хронична е, от 15 години. Но понеже разбрах, че е опасно при евентуална бременност я овладявам и контролирам. Лекарите ми  забраниха и да си помислям за бебе (хемоглобинът ме беше 73). Сега обаче съм в норма  Grinning

# 53
  • Мнения: 1 329
Ауууууууууу колко много  EFP !!!
Пу - пу!
Живи и здрави бебчета след 9 месеца.

Хера, радвам се вс е 6 точки с вас.
Бан, добре дошла отново.
Теди - ама супер снимки си изджусала....Само за фотограф си Thinking  Аки още не ти е идвало на ум, ето ти предложение за хоби  Grinning
От мен  нищо ново, освен че гърдите ме болят (но след ову е така).
Лек и слънчев следобед txtloves

# 54
  • Мнения: 4 362
Е и аз да се разпиша днес,при мен нищо интересно занимавам с Тамара,прави глупости неще да слуша и така,отдала съм се на мързел ама голям нищо не ми се прави,едно ми е такова безразлично Sad не е характерно за мен ама  Tired

# 55
  • Мнения: 6 992
Мале,много ми е прозовял форумът Neutral Face
http://chefo.italbar.net/funny/stresmetter/ ето нещо за всички двойки,които са на работа, да се позабавляват малко!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 730
ехо, здравейте отново!

Преди 2 часа се върнах от лекарката - взе ми секрет за хламидии и сега ще чакам резултати. Само дето не й хареса дължината на лелята ми /този път беше само 24 часа!/, а и ми закъсня 3 дни и от притеснения да не би да ми има "нещо"  Twisted Evil утре сутрин ще трябва да си правя тест за бременност. Аз съм почти сигурна, че ще е отрицателен, ама ще изпълнявам. Предполагам, че закъснението се дължи на кистата, която имах, но все пак не съм лекар и това са мои умозаключения. На всичкото отгоре сега ще трябва да се пазим поне 1 месец  Thinking

Оффф, оплаках ви се. Ами това е. Лек ден на всички

Някой ще ме насочи ли къде мога да прочета повече за хламидията, микробиологичните изследвания и въобще за кистите.
Предварително ви благодаря!

# 57
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Ео, готин тест! Благодаря за разтоварващите смехуриики.
Gia
, пробвай да се поразровиш в Библиотеката. Мисля, че там ще намериш полезна информация!
Dea, пращам ти от моето добро настроение! Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Я се усмихни! Виж слънчицето навън! Не унивай! Иде лято, топло временце, плажче.   grinning039 Ще има да тичаш с Тамара навън! Голям кеф!

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Цитат на: Deq
Е и аз да се разпиша днес,при мен нищо интересно занимавам с Тамара,прави глупости неще да слуша и така,отдала съм се на мързел ама голям нищо не ми се прави,едно ми е такова безразлично Sad не е характерно за мен ама  Tired

А шамарите дали ще са характерни за теб Imp Я се оправяй да не идвам със големите шамари...че знаеш ли как бия лошо Mr. Green Да намачкаш Тамара от мен Heart Eyes
Слънчо горкото ти   action032 И ние сме с един комп ама аз за сега държа положението.

# 59
  • Мнения: 660
И аз да се включа...тази седмична тема е доста пролетна и усмихната.
Бан, здравей отново тук.
При мен не е така ведро,както ми се иска....малкия юнак не може да се оправи и това е....снощи пак повръща,безкрайна кашлица и сега едва си държа очите отворени.Какво ли ще е довечера,не знам.
Сега си очаквам да ми дойде както трябва и да се ориентирам за някаква овулация....нали сме на 200 км с мъжа,поне да не бием път напразно.
Не ми се искаше да ви занимавам с моите грижи,затова и не се включвах в седмичната,но ето че не издържах.....както съм сам-самичка с тово мое болно дете,май само тук мога да си излея всичко....

Общи условия

Активация на акаунт