Мога ли да сменя първоначално избрания гинеколог?

  • 4 818
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 610
Действай-смени го с направление от личния лекар.На мен също ми се наложи да го сменя бях в 12 гес.сед.Така,че не се притеснявай и го смени.

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Има решение, отиваш при GP-то и си взимаш ново направление. С него отиваш при лекарката която желаеш. И не се притеснявай да си поискаш направление. Тези направления, които ги дават за избор на лекар, нямат нищо общо с другите, които са ограничени наистина.   bouquet
Peaceтака е, пък и трябва да се чустваш добре при наблюдаващия те лекър

# 17
  • Мнения: 353
Вземи си ново направление  и отиди там където ще се чувстваш добре.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Вземи си ново направление  и отиди там където ще се чувстваш добре.


 Peace Успех!!!  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 672
Взимаш си ново направление и отиваш при гинеколога който искаш.
Peace

точно така. Трябва да си спокойна с лекаря който те преглежда а той трябва да отговаря на всичките ти въпроси, които те първа предстоят  Peace Леко бременеене  Hug

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
имаш право да го смениш с ново направление, така че действай не се чуди Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 900
Да може. Вземах ново направление от личния за преизбиране на АГ и готово, нито се обясняваш на стария нито нищо. Peace

# 22
  • Мнения: 1 006
И аз бях попаднала в същата ситуация.Бях отишла при неподходяща гинеколожка.Но после отидох при личната и ми даде ново направление.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 706
Разбира се ,че можеш!

# 24
  • Мнения: 31
Много благодаря на всички, много ми помогнахте. Моята лична лекарка ми спести съществуването на направление за смяна на АГ, каза - каквото си си избрала - това е, да си гледала. Сега ще трябва да проведа лека схватка с нея, за да си получа направлението. Много е неприятно да те поставят в ситуация, в която де си просиш това, което ти се полага...

Сърдечни поздрави на всички

# 25
  • Мнения: 132
Аз също от скоро време мисля по въпроса за смяна на А-то. Незнам как е при вас, моите прегледи протичат за точно и не повече от 2 мин.На всичкото от   горе аз трябва да я подсещам за различните изследвания,искам да отбележа че съм с отрицателна кръвна група-а изследвания за антитела са ми правени само 1 път, въпреки че съм в края на 5-мес.Все още не е слушан и измерван пулса на детето. Това нормално ли е?????

# 26
  • Мнения: 2 447
можеш с направление от личния лекар.И аз го смених моя.Леко бременеене Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 335
Разбирасе,4е можеш да смениш гинеколога си.Аз смених моя в на4алото на 4етвьртия месец на бременността си Peace

# 28
  • Мнения: 1 062
Бях в абсолютно същата ситуация като теб и когато отидох при личната да ми даде ново направление се оказа, че трябва да минат 45 дена от първото, за да може да ми издаде второ направление и така си изчаках 45-те дни и после си отидох да ме регистрира гинеколога, който желаех!!!


И аз го смених по време на бременноста.

Общи условия

Активация на акаунт