Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 фев. 2008, 09:48 ч.

Севлиево 2

• 12 159
  • 281
  •   1
Отговори
Нашият албум smile3509
потребител: sevlievo
парола:123456

Започвам  новата тема, да се видим и тук на приказки  Mr. Green
 lalalala

Старата тема

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 14:25 от petti

# 1
  • Севлиево
Добро утро и от мен в новата ни тема!
Дано повече хора се включват тук.
Мойто момченце още спи, ко направи туй дете не разбрах. Ама вечер си стои до 12:00. Чудя са как да му променя режима, досега съм го оставяла сам да си го настрои и той все го мени. Иначе пъпчиците ни минаха с повечко оставяне да рита гол, с мехлемите и Бочко. Пак се върнах на Кан бебе щото от Либерото не намаляха, а Памперс ми пропускат нощно време, а и от него пък се появиха две пъпчици на кръста му. Така че извода е - че не е било от памперсите.
Айде лек ден на всички!

# 2
  • Севлиево
Здравейте мамчета   bouquet
И аз да се разпиша в новата темичка  Laughing
Пети, ти като автор на темата, можеш да дадеш линк към старата темичка  Laughing ей така, за по-пригледно.

Ох, днес имам много работа. Нагушкайте бебоците  baby_neutral

# 3
Да, бе вярно  ooooh! Забравила съм старата тема да сложа, ама вече е там Simple Smile
Как сте след вчерашното празнуване  Wink Ние в последния момент се сетихме, че ни се ходи на заведение  Mr. Green Естествено всичко беше заето, накрая седнахме в Бизнес клуба в х-л Росица. Juli, Нено много хареса чашата, много се зарадва, че е тази снимка и като цяло много му хареса как е направена, мерси за което  Hug
Doci, радвам се, че пъпките на малкия са минали, явно му се спарва дупето то и аз си спомням, че миналото лято оставях малката голичка да порита. А пък за режима, какво да ти кажа, да го слагаш по рано с едно шише мляко да се приспива не става ли? За да заспива по - рано. Защото след време ако ходи на ясла, а после и на детска градина ще му е трудно да става рано. Но пък те сами си сменят режима, така че споко засега остави го да си спи, ти си истинска късметлийка на едни приятели децата лягат в 12 и стават в 6-7  Crazy Отделно дето малкия се буди към 3-4 за мляко.

# 4
  • Севлиево
Ооо  petti аз още кърмя, а и той направо е много жизнен вечер, въпреки че през деня си спи нормално два пъти и един кратък сън в 18:00. А днес направо ме разби, стана в 11:30, като в 8:00 яде малко и гърдите ми щяха да се пръснат. Ко направи туй дете не разбрах.
За дупето си мисля също, че преди нали се сменяше памперса по-често като беше по-малък, а сега по-нарядко и то си оказва влияние.

# 5
  • Севлиево
doci, Деси от бебе, та до сега си заспива към 12, 12 и нещо. Ние заспиваме, а тя вика, че ще гледала детско  Rolling Eyes Въпреки това в почивен ден си поспива до 9-10, а през седмицата никакъв проблем няма с ранното ставане, даже сама си се буди в 7,30. То е добре, че Дамянчо си поспива, нали казват, че сънят е здраве  Laughing

Да похваля и аз чашката от Джули. Павел много си я хареса, а пък Деси направо я окупира и забрави за любимата си чашка с жабките  Laughing Определено ще се възползваме отново от услугите на "Гален"  Peace

petti, прегледах пак албумчето и сега ми се стори, че познавам мъжът ти. Може и да греша, но много ми прилича на един човек, който работи в сградата на бившето АПК, където е и редакцията.  То се оказа, че не познавам свекърва ти, а сега питам и са съпружеството  Laughing Направо ми е професионално изкривяване  Joy

# 6
 Joy Joy Joy Ами, Майче, да в АПК-то работи мъжо Simple Smile В Цифрови системи, ако случайно сте търсили Никола за нещо, няма начин да не си виждала и моя. Аз пък не знаех, че ви е там редакцията  newsm78 А иначе интернета ви от тях ли е, или сте на друг доставчик?
Doci, много хубаво, че го кърмиш, дано поне до годинката да имаш кърма, моята спря на 5-я месец  Confused А иначе цедиш ли се, когато така си пропусне ядене? Една моя приятелка се цеди от раждането насам, бебока е вече на 8 месеца, чак не мога да повярвам. От което пък разбрах, че явно аз не съм си намалила кърмата, заради цедене, защото и моято по едно време престана да суче  Cry Той затова толкова ти е наддал  Wink Малък бузанчо станал той  Heart Eyes
Лека вечер от мене   bouquet

# 7
  • Севлиево
petti, ама съм физиономистка, а  Joy В редакцията сме на БТК Интернет и съм много доволна, докато го бутнеш и той заредил. У дома сме на КИВИ, защото мъжът ми работи там и ни е безплатен, но съм супер НЕдоволна. Не ползвайте интернета на КИВИ  Naughty
Днес е студено и сигурно ще сте си вкъщи с бебоците, ама още малко и тя зимата бЕгала  Laughing Само търпение. Аз понеже имам доста да пиша, че изоставам с материалите, изпратих Деси долу у майка ми и реших преди това да ви навестя. Хайде, хубав ден на всички от мен   bouquet

# 8
Здравейте и от мен!
 Еми, Майче, то няма как да не си го виждала, той излиза да пуши да входа на АПК-то  Mr. Green На БТК наистина интернета е много добър, особено като теглиш филмче по 700 МБ се усеща най - вече  Mr. Green А за КИВИ-то и аз знам, че е много гаден нета им. Да не говорим как може да ти се напълно компютъра с бацилчета Simple Smile После трябва да преинсталираш. И май и не винаги има.  ooooh!
Гадно време, отдавна не сме излизали с малката, мислех да я извеждам в сряда като беше много топличко, ама тя пък заспа следобед и се отложи разходката, а пък следващите дни се развали тотално Sad Дават го и още по студено, днес макс. -3, утре -5  Sad
Лека работа, Майче ! Усмихнат ден на всички останали   bouquet

# 9
  • Севлиево
Добър ден и от мен!
petti еми цедя се ако много ми напрегнат гърдите иначе не. Аз така знам и така мисля да правя. а що се отнася до кърменето аз не спазвам часове, а давам когато си поиска. Не мисля обаче да ставам от онези майки дето детето им дърпа блузката и иска да суче. Дано да се получи, щото какво искам и какво става понякога са различни неща.
Ние ползваме на Киви-то нета, ама на мен ми е достатъчен - нищо че не е първа прелест. То всеки си преценява кой за какво му трябва, пък и за толкоз пари толкова работа както разсъждават повечето.
И аз вече искам топлооооо, омръзна ми вкъщи. А и малкия веднъж да излезем навън и после е по-спокоен иначе бесней.
И аз да пожелая успешна работа на Майчето. Peace

# 10
Ние все пак  май ще излезем Simple Smile Не ми се вижда толкова студено. Ще обилим града или ще идем до градинката на автогарата да я полюлея малко Simple Smile Doci, хубаво е че кърмиш, когато си поиска, така поне ще имаш по - дълго време кърма. Аз понеже слъшах в началото лекарката и може би и затова толкова бързо свърши Sad За интернета си права, на Киви-то е най - евтино, пък и ако не ти трябва за работа мисля, че става.  Хайде до скоро, като се приберем, ако мъжо не е окупирал компютъра ще пиша пак   bouquet

# 11
Добро утро, момичета  Hug От толкова активна почивка през почивните дни май ме можете да влезете във форума, а  Wink Ние с дребното излизахме в събота, обаче ми замръзнаха носа, ушите и т.н. Направо куча студ беше. Направихме едно кръгче до градинката и се прибрахме. Гледам прогнозите за утре и вдругиден са с максимални положителни температури, дано да можем да поизлезем тогава. Похвалете се нещо, де. Джули, какво стана с онзи съдебен спор, който водихте с данъчните? Разреши ли се? И ако не е тайна за какво е? И сега се сетих, че нещо се оплакваше от някакви 10 кг, които ти били останали от раждането, ми аз честно да ти кажа не ги видях, сигурно си била много слаба като си забременяла, защото сега изглеждаш много добре  Wink
Айде лек ден от мен   bouquet

# 12
  • Севлиево
Добро утро!
Тъй се бях гмурнала в една тема тук, че едва изплувах, а именно :Хитроумни идеи за детето и домакинята в подфорум Хоби. Мъжа ми от време на време ме гледаше странно, че аз тъй се бях залюхала, че...
А туй слънце дето пече на вън тъй ме дразни, ама кой знае къв е студ. Още не съм излизала да видя кво е.

# 13
Ей, Doci, ама той твоя как трае да седиш постоянно из форума, моя все мрънка, че много ровя, добре, че през деня го няма  Mr. Green И аз да видя малко компютър, че иначе не мога да се вредя  Mr. Green Ще видя и аз тази тема, в която си се заровила...Grinning А аз сега ще ходя за кухнята и ще видя какво е времето, ама май няма да става за излизане, то слънцето лъжливо... Sad В 9:30 е било -11 градуса  Shocked Ужас!

# 14
  • Севлиево
petti оставя ме да стоя на компа кво да прави. Той е лепнат на ТВто пък. Иначе ако има работа на компа му отстъпвам , ама той рядко го ползва. И кво ще кажеш за темичката, а? Оф аз приключих с мартениците и ми олекна малко, щото се притеснявах че няма да успея да свърша навреме. Най-обичам 1 март, защото обичам да подарявам мартеници, особено когато аз съм ги правила. Всяка мартеница я наричам на някого и докато я правя си мисля за него. Криво ми е когато нямам време някоя година да правя, ама тази направо кеф.
Айде лек ден засега от мен и лека работа на работещите. Hug

# 15
Ех, Doci, и аз много обичам да майсторя нещо, като бях ученичка се бях запалика по плетените гривни и мартенички правех, ама сега все не ми остава време, ама то комай от мързел и неорганизираност  Embarassed Темичката е супер, ще се постаря тази година и аз да стъкмя нещо за баба Марта  Mr. Green Много обичам да подарявам такива дребни неща, като мартенички и прочее. На което моя гледа с насмешка, щото било детинско Rolling Eyes Нямало смисъл и т.н. простотии. Ама като му подаря нещо се радва най - добре  Mr. Green
 Гледам днес временцето се очертава хубаво, та си мислех да изведа малката, вятър подухва, ама не е студен уж. И тази седмица май ще е топличко. Doci, ако извеждаш малкия накой ден искаш ли да се видим? Аз предполагам ще има да обикалям, така че няма да е проблем да дойда до Гимназията или където ти си решила да се разходиш.
Работните майки пак изчезнаха, много бачкате бее  Crazy Mr. Green
Лек ден и от мен   bouquet

# 16
  • Севлиево
 Crazy така гледам от работа вече. Освен това днес ми е гаден ден, щото имам да ходя на 100 места в града и то все по работа  Rolling Eyes  То се е видяло, че много студ ще набера. Сутринта като водих Деси на градина беше много приятно, деже си помислих, че съм се облякла много дебело, а то сега такъв студ, че не е за излизане. Много внимавайте, че има втора вълна на грипа, въпреки че не го обявяват официално.

# 17
Мислех да излизаме, ама като гледам как набързо се скри слънцето и какъв вятър духа май ще се разминем и днес. Мерси, Майче, за предупреждението, гадна работа с тия грипове, тя свекървата май хванала някаква настинка и не смее да остане да бави малката, то и аз и не съм я молила де. Четох в един сайт, че другата седмица го дават до 15 градуса. Майче, дано по - бързо си свършиш задачките.  Hug

# 18
  • Севлиево
petti нямаш никакъв проблем. Като позволи времето и се реша да излезем, ще се обадя непременно. Че то май само ние двете сме свободни, та да се пошматкаме малко.
Та за мартеничките - почнала съм ги от началото на февруари щото и аз нямам много време пък ми дойде музата.

# 19
Браво на теб, Doci, аз каквато съм несериозна да съм се отказала досега  Mr. Green Радвам се, че нямаш против да се видим, като се постопли наистина ще е по - добре.
Момичета, я ми кажете колко ви е сметката за ток последния месец? Ние имаме със 100 лв. горница  #Crazy Направо ужас, а ползваме същите уреди. Имам един познат от Еон ако го видя сега сигурно ще го гръмна  #2gunfire Не че ми р виновен човека  Embarassed

# 20
  • Севлиево
Нашата сметка за ток беше 40 лв. Обикновено плащаме около 25 лв. Преди година и половина си подменихме всички електроуреди, като новите са с енергиен клас А. Голямо понижение на сметката за ток отчетохме с тях  Peace Освен това, понеже у нас не си лягаме рано пералнята и съдомиялната ги пускаме след 22 часа. Иначе си се топлим на газ, а понякога палваме и каминката за разкош  Laughing

# 21
  • Севлиево
Здравейте!
petti днес май сме навън, а?Няма вятър, а ми се струва топло. Даже още не съм запалила печката, а стаята ни е северна. Ще ти пиша на ЛС да се разберем, че съм сложна с времето за излизане. Тия дни май ни мъчат зъбки и много не ще да яде пюренца и се налага понякога да му давам и да суче.
Нашата сметка не е много надвишена ми се струва. Не мога да кажа с точност има ли нещо необичайно. А вие знаете ли, че от февруари всички ще участваме в томбола за редовен платец, ако си плащаме сметките за тока до 25 число на месеца. И това ще продължи 3 месеца.
http://www.eon-bulgaria.com/bulgarian/press/news_bg.htm

# 22
Абе де да знам, ама май ще излязат сметките, може пък наистина като е било по - студено и да сме изхарчили повече ток  newsm78 Както и да е, понякога много задълбавам  в някой проблем  Rolling Eyes Майче, вие щом на газ се отоплявате по принцип трябва да ви е по - малка сметката, ама ние винаги сме били на ток, а  най - голямата ни сметка е била 130 лв. newsm78 За електроуредите и аз знам, че клас А са много икономични, ама пусти пари няма за подмяна.  Sad Иначе радиаторчето ни е клас А, ако не се лъжа, специално гледах в сайта на Техномаркет за такова.  Peace
Ооо, Doci, веднага ще се включим в тази томбола на Еон.  Wink По принцип си плащаме навреме сметките за ток, значи трябва да сме вътре. Mr. Green  А пък за излизането и аз мислех да излизам днес, гледам топличко такова, дано не се скрие слънцето следобед. Ако искаш пък да те добавя в icq-то си ако го ползваш и да се разберем там, че понякога на сървъра на сайта нещо му става и не мога да вляза 2 часа, дава ми вътрешна грешка. Дано и малката да поспи сега, че иначе ще й се доспи следобед. И ние не сме много лесни на излизане нищо, че сме по - големи  Rolling Eyes

# 23
Добро утро, момичета  Hug Ние вчера излизахме с Doci, и 2 часа не можахме да се наприказваме  Mr. Green  Временцето беше пролетно направо, само дето бях навлякла малката. Днес ще гледам да не е много облечена. Работягите, кога ще излезем и с вас,или да идваме по месторабота да ви търсим  Mr. Green Хайде по едно кафенце и да пишете, стига сте се скатавали, аааа  Naughty  bouquet

# 24
  • Севлиево
Ми, като трябва и по месторабота ще ни търсите  Laughing Друг въпрос е, че мен може и да не ме намерите, защото съм все в движение.  Вие си се разхождайте, сега ви се е паднало. Аз лично нямам нищо против да пием по кафе, но трябва да се съобразявам с плаващият си график  Confused Но, не е невъзможно.
Аз сега съм на работа, но от вчера такъв мързел ме е обхванал от това хубаво време, че...нямам думи... Искам да съм на вън и да се разхождам без да мисля за работа.... Blush

# 25
Ами как няма да те домързи да бачкаш, Майче, то времето толкова хубаво навън  Mr. Green То вярно, че сега ни се е паднало да се разхождаме, защото като почнем работа май няма да остава време за такива хойкания  Laughing А пък ти, когато можеш да излезеш за половин час поне се обади да пием наистина по кафе, ще ни бъде приятно.  Hug
Приятна почивка, то работния ден свършил вече   bouquet

# 26
а такаааааа...не ви ли е срам Crossing Arms в старата тема няма кой да даде линк към новата!!! Thinking
И блейки като мен- хич не са разбрали че има нова!!!! Blush
Тъкмо сега влизам аз бойна в "градове" и викам ще ги смъмря - стопли се времето - и те по разходки Mr. Green и какво да видя Севлиево 2
бързо Пети да се засрами и да сложи линк в старата. Че като познавам кака ви Силвана...скоро няма да ни намери Mr. Green Joy

# 27
  • Севлиево
Аааа много са иСФинявам, ама има линк към новата тема. Иначе и мен нямаше да ме има тук, че пък въобще не влизам от "По градове".
JuliS я виж пак дали има Laughing
Иначе ко да правим, ще се разхождами ами. То вкъщи не се търпи вече и дечурлигата изпощуряха горките. И тъй на, вече втори ден се мандахерцаме насам натам с petti.
На мен от скитосване не ми остава време за къщата, ама ще гледам да се организирам малко, че то все ще е тъй като се затопли.
Айде лека вечер от мен Hug

# 28
Ааааа, како Juli, има линк недей съ кара тъи моля ти се  Stop  Mr. Green На 15 страница ако беше отворила да ми видиш последния пост...специално писах заповядайте в новата тема, новата тема е препратка към тази  Peace

# 29
Здравейте, момичета, как сте в началото на новата седмица?  Hug Аз тъкмо пия кафе и както винаги си ровя в нета и във форума, абе човек без работа.  Mr. Green Как изкарахте уикенда? Ние в събота ходихме семейно на разходка до АББ - то, викам малко на чист въздух малката да потича, пък тя като се залепи за мен и не иска сама да ходи. Уплаши се от новото място ли какво стана?  newsm78 Много хубаво било там аз никога не съм ходила има и басейн ама ми казаха, че бил лятото винаги фраш, което ме навежда на мисълта, че или няма да мога д аплувам или ще хвана гъбички, а може и двете.  Mr. Green Вчера излязахме пак малко в градинката с дребното, и тя като видя толкоз деца и пак като се вкопчи в мене  ooooh! Знам, че са срамежливи на определена възраст, надявам се до яслата вече да посвикне, че как ще я оставям сама по цял ден... ooooh! И така.  Laughing
Juli, ти нали не се сърдиш много  Embarassed Мислех днес да минем с малката ако излезем следобед да те видим колко си сърдита.   bouquet Как е работата при вас? Имахте ли много клиенти по 14?
Майче, а вие как сте, имате ли много работа? Има ли много новости?  Simple Smile
Doci, как бяха гостите? Ще излизаме ли днес? Като се наспите се обади.  Hug
Айде лек ден и приятна работа!   bouquet

# 30
Здравейте Hug Естествено че Хич не се сърдя. Но на мен не ми отчете в старата тема линк. сега го виждам вече... така че прощавайте за мъмренето Heart Eyes
Не пишаче ме е заринала работа. Тази седмица ще е кошмарна - от понеделник и личи ooooh!
Иначе мога да се похваля. Не очаквах толкова интерес за Свети Валентин. Мисля след разширението да си направя стелаж с такива бъзикни. В смисъл да предлагам такива нестандартни неща за всеки празник, годишнина, нова къща и т.н.
Сега подготвям един ключ за новодомци - става страхотен. Скоро ще го свърша и ще ви го покажа
Иначе може да ми идвате винаги на гости. Особенно с бебетата Heart Eyes Mr. Green Ще ги мачкам обаче - имайте го в предвим! Joy

# 31
  • Севлиево
М, да, слънце пекна, птички пеят, а нашите мамчета по разходки тръгнаха вече  Sunglasses Вече втори ден, никой не се е разписвал, гледам, че темата поизостанала... и реших да я побутна....
... нямате представа, колко ви завиждам.... благородно, разбира се...
  bouquet

# 32
Ами аз да си призная без бой втори ден само чета без да пиша из форума, да не говорим какво чистене съм почнала да чистя... ooooh! Трябва да си опера всички одеала и завивки на леглата, да умия прозорците, дето най - го мразя това  Embarassed и други такива работи. Ама то пак добре, че не работя сега, защото съвсем щеше да ме домързи. Майче, то си е за завиждане нашата работа, особено като си затворена в един офис по цял ден в това хубаво време. Аз докато бях на работа и като дойде това хубаво пролетно време, ако знаеш как съм ги кълняла шефовете, че точно е най - хубавото време от деня трябва да ходя на работа /за вторите смени от 2 часа Simple Smile/
Но пък все пак има и почивни дни стига да не вали, както прогнозират.  Praynig Иначе ние с Doci си се шляем по улиците, ходим на гости на Juli, че тя много заета да я поразнообразим.  Heart Eyes Даже малката получи подаръци Simple Smile
Айде лека ви нощ!  smile3524

# 33
а здрасте
на ново място да се съберем старите ... посетители
лек ден ви желая

# 34
Добро утро! Добре дошли и на новоразписалите се.   bouquet Силве, ти няма ли да кажеш нещо за себе си, като например къде работиш или нещо подобно? Гледам от време на време се появяваш, много си заета явно.  Peace Айде по едно кайвенце за всички и лек ден за работягите, изтрайте още малко, после 3 дни ще се почива, ако разбира се 3-ти март ще е почивен и за вас.  Rolling Eyes

# 35
  • Севлиево
Неее, 3 март, лично за мен ще е работен  Cry Една камара неща има и ще си оттичам...
Пети, тези кафета, откъде ги намираш, направо ми се допи  Laughing
Хайде, лек ви ден   bouquet

# 36
Ех, Майче, не свърши тая твойта работа бе.  ooooh! Ама щом трябва какво да правиш. Кафетата ги вземам от Google  Mr. Green Ама то може и като покана да го разбираш  Mr. Green
Лека работа!   bouquet

# 37
Силве, ти няма ли да кажеш нещо за себе си, като например къде работиш или нещо подобно? Гледам от време на време се появяваш, много си заета явно.  Peace

Naughty
Цъ, нищо не казва тя Mr. Green пази тайна. Ама аз съм клюкарка и ако тя не ви каже ще я издам Joy
Силве, щегувам се  - чакам сама да си кажеш ! Wink
Майче, ще се караме да знаеш Naughty
Кивито си е направила една жълта покупка -не можа ли да се похвалиш??? И ние днас направихме такава...ама състоянието и е възтрагично. Е...след малко повече ремонти ще стане...ама късно разбрахме. Утре като стане законно наше ще се похваля.

# 38
Работя като вещица. Плаша малки деца и възрастни, ако са от страхливите. Иде ми отвътре, пък и с тоя образ си ми остана като призвание. Притежавам необходимия вътрешен чар, а и външния не е за пренебрегване
Само един дерт ме мъчи напоследък- брадавицата от дясната страна на носа ми се обезкосми и сякаш взе да се смалява. Дано се лъжа, защото това ще е второто най-голямото житейско нещастие за мен. Първото беше когато едно хлапе се скъса от смях като му се явнах

animal085

# 39
  • Севлиево
Работя като вещица. Плаша малки деца и възрастни, ако са от страхливите. Иде ми отвътре, пък и с тоя образ си ми остана като призвание. Притежавам необходимия вътрешен чар, а и външния не е за пренебрегване
Само един дерт ме мъчи напоследък- брадавицата от дясната страна на носа ми се обезкосми и сякаш взе да се смалява. Дано се лъжа, защото това ще е второто най-голямото житейско нещастие за мен. Първото беше когато едно хлапе се скъса от смях като му се явнах

animal085

Joy Силве - типично в твой стил...   bouquet

Juli
, що на мен ще се караш, а  Rolling Eyes...
тя "придобивката" е от миналата година, но що сега ви я докараха, не знам. Ако трябва да бъда искрена, мисля, че по-добре беше да не се слагат надписи, че им се подиграва целия град с тези бракма, ама мен никой не ме пита   Mr. Green

# 40

Здравейте, Честита Баба Марта, да сте живи и здрави и многооо засмени    love001

Вързахме и на малкото и на голямото по една мартеничка, много си ги харесаха и двамата, особено дребното с голям интерес си разглеждаше мартеничката  Mr. Green Излизахме и на разходка и Juli, видях твоите мъже на пазара, малкия доволно си хапваше банан Simple Smile Juli, много са хубави обувките, даже по - малките направо й залепнаха на крачето   bouquet  Накичихте ли се вече?
Силванке, знаех си аз че ще отговориш в този си стил, ама аз да си попитам де.  Mr. Green А пък това описание ми прилича да си някоя учителка или подобно  hahaha 
Хайде весел уикенд и празник, на които ще празнуват!   bouquet Лека и спорна на Майчето!  Hug

# 41
Честита Баба Марта! Здрава! Румена! Засмяна да е!
Яни е болничък. Реших че надвора може да му стане по весело...обаче той и там се хленчеше...и баща му го заведе за бонбони. Но си дойдоха с банани. Сега заспа..но не ми харесва. Цяла нощ кашля. Ама от онази кънтящата кашлица. Confused Докторя каза да го изчакаме - още малко. Но на мен ми се струва че ще почна да му давам ефералган и асс100.
И така - оплаках се набърже!

# 42
Дано се оправи Яни бързо.  Sad Да се отървете без антибиотици. Вики на 4 месеца като почна да дъни една гадна кашлица, добре че навреме я хванахме, че докторката ме уплаши, че можело в менингит да премине.  ooooh! И слава богу, тогава само с едни прахчета и сироп се оправи.  Praynig

# 43
  • Севлиево
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА И ОТ МЕН! ДА СТЕ ВЕСЕЛИ, ЗАСМЕНИ, РУМЕНИ, ЧЕРВЕНИ!
Juli, дано Яни се оправи без много химии. То времето е такова, че е лесно да се разболее и голям човек  Confused
petti, как да не сме се накичили  Laughing Спазваме си традициите  Flutter

# 44
  • Севлиево
Честита Баба Марта!
Малко със закъснение, ама по-добре късно от колкото по-късно Joy
Ние си ходихме на Момчилград и малко разтоварихме. От към пари и от към напрежение. Ходихме на Димитровград да пазарим за малкия и за нас де  Wink Ходихме и на Татул - Светилището на Орфей. Там беше много хубаво, почти като тукашния Хоталич, но все още не са разкрили всичко - още правят разчистване на останките. Направихме си и снимки, ще сложа в албума като имам време.

# 45
Здравейте, как сте? Аз днес започвам да чистя цялата къща, засега съм минала само с парцала и прахосмукачката, а утре ще се бършат прозорци няма как.  Rolling Eyes Mr. Green И одеала, и пердета трябва да се перат... Crazy Обаче като знам как щак ще прашяса всичко за 1-2 дни нали сме до кръстовище... #Cussing out Но няма как ще се чисти. Починахте ли си, гледам Doci, са си направили много хубава почивка, от тия дето и аз ги обичам с олекване на джоба  Mr. Green И аз трябва да купувам вече по леки дрешки на малкото. Че комай и на нас. Майче, как беше вчера работния ден, имаше ли много тичане?
На нашият татко му подарихме с една приятелка масаж с горещи камъни за РД-то и той ходи тази събота дето мина, иначе рожденния му ден е на 29.12  Mr. Green И ми се отпуснал тука като дроб тия дни, пък аз тичам подир детето и така ме беше яд че не мога да легна да поспя, че той се трогна и за 8-ми март и аз имам един масаж  Mr. Green Само че ще трябва да викам майка ми да идва да бави, че аз да мога да поспя Simple Smile И така. Айде лека работа ви желая!  Hug Юле, ще минем днес да те видим пак   bouquet

# 46
Добър вечер! Малко сме позабравили темичката, да я побутна малко.  Mr. Green Как сте? Juli, сори че не минахме когато ти обещах мислех, че на другия ден ще е също толкова хубаво времето, ама на... ooooh! дъжд, гаден и студ. Днес излязохме малко без количката, ходихме да купони за детската кухня. Ама добре, че на отиване взех такси, че сигурно 2 часа щеше да ми отнеме отиването и връщането.  Mr. Green На връщане беше едно влачене, то да видим всичко, ако може и да го бутнем, листа ли не събира, искаше и след колите по пътя да ходи.  Crazy Но хубаво че така стана, че се поумори и се наспа хубаво следобяд. И сега редим кубчета. И така. Утре ще ходя за торта, нали в неделя се ходи на кръстници и се иска прошка  Simple Smile Ами това е от мен засега, лека вечер ви желая!  Hug

# 47
  • Севлиево
Честит празник, майчета!
Да сте живи и здрави и много обичани!  bouquet

# 48

Честит празник да сте обичани, желани и много щастливи!

# 49
  • Севлиево
И аз да се включа ... със закъснение ....

Да сте живи и здрави, много обичани съпруги и най-добрите майчета на света!

bouquet  bouquet  bouquet

# 50
Ха, добър вечер, момичета. Малко позанемарихме темичката, за което се извинявам. Да се оплача и на вас, Вики е болна и май се очертава да пие антибиотик  Sad Зачервено гърло, възпалени уши и температура Sad Днес ушите са по - добре, но още има малко температура, а и гърлото било по зле, въпреки, че аз й давам хапчета, за които съм сигурна, че помагат, имам чувството, че докторката гледа как да изпише антибиотик, че да се застрахова. Купих го тая вечер въпросния антибиотик - Оспамокс ни изписаха ама още се чудя, тя каза ако нямала днес температура да не давам.  newsm78 Но ще видим утре как ще е? Дано да се пооправи, че не ми се иска още отсега да я тъпча с боклуци.  Praynig Кажете как сте, що сте? Ние не сме излизали от четвъртък, ходихме за един херпес и сега за настинката... Crazy И аз пиша една курсова работа и малко сме така  #Crazy Айде лека вечер на всички!   bouquet

# 51
  • Севлиево
Здравейте, момичета! Как я карате в този ветрилник? Оздравяха ли децата? Деси в сряда я болеше ухо и голям зор видях докато й капна капките  Confused Пищеше само като допирах пипетката. Както и да е. През нощта спа добре, явно се успокои и до днес не се е оплаквала. Иначе сме добре, работа колкото искаш  Mr. Green и т.н.  Сигурно ще си нося домашно за събота и неделя  Close Как искам поне два дни нищо, ама нищо да не правя... мечти, мечтиии...

# 52
  • Севлиево
Здравейте и от мен!
Нямам муза напоследък да пиша, но качих снимките от Татул, който иска да ги разгледа.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=214405&photo=7
Там обещава да стане много интересно като го разкрият съвсем. Дано успеем това лято да прескочим и до Перперикон, че много ми се ходи. То срамота, мъжът ми да е от тоз край, а ние да не сме отишли до там.
Иначе ние сме добре, да чукна на дърво сме здрави.
petti дано вие да се оправяте скоро, че да се разхождаме пак заедно. То сега времето не е много за разходки и си стоим вкъщи. Малкия обаче така свикна да излизаме, че тук му е скучно. Вече спи само по 2 пъти на ден и аз се чудя с кво да го забавлявам. Почти не мога да свърша нищо вкъщи, ама с дебнене става работата. Пък колкото толкова, няма да се убия я.
Нащо мъниче се е научило да скача като е в мен и сега да са ни здрави ръцете само.
Айде чао от мен, че промоцията свърши и сега ще ядем.

# 53
Здравейте и от мен  Hug
Вики уж се пооправи, вчера докторката каза, че ушите са ок, ама гърлото било още червено, няма температура слава богу, засега се разминахме с антибиотика.  Praynig Но тази сутрин се сабуди с реки от сополки, а пък аз със запушен нос  Sick Направо вече.....Струва ми се, че и покашля и май ще ходим пак в понеделник на доктор. Засега си пие хапчетата за гърло и яко наблягам на плодовете. Моята зълва пък ми разправя, че не можело това да е инфекция, че щяла много да пищи, ако са възплаени ушите и по - скоро приличало на избиване на зъби, само все още сме с 4 зъба, от преди 4 месеца и даже и те са спрели да растат сега.  Crazy Дано да е от зъбите де, че иначе пак лекарства...
Doci, много са ви хубави снимките от Татул, аз понеже обичам камънаци.. Mr. Green Ама да не е духало тогава, каква е тая физиономия на едната снимка.  Mr. Green Дано да успеете да идете и до Перперикон. И на мен ми се излиза иначе, но пък даже да беше топло нямаше да можем да излезе, че малкия свяр пръска бацили и не е много хубаво, ще вземем да ви заразим. Последния път преди да вдигне Т излизахме сутринта с Ваня и малкия и ме достраша да не го е заразила, но май се е разминало.  Praynig Ама ще се забавлявате с малкия няма начин и аз се чудя вече какво да правим с нашата. Тя сега като се катери навсякъде.. Вчера се покачила на фотьола и гризе коричка хляб, паднах от смях като я видях  Mr. Green
Майче, и ние бяхме с капки за уши, голям зор докато ги сложа.
Хайде много поздрави и  Hug Весело изкарване на уикенда.   bouquet

# 54
  • Севлиево
Добър ден!

# 55
Добър да е!   bouquet
Как сте? Ние цяла сутрион се забавляваме тука из скайпа с Doci  и от време навреме обръщам внимание на малката.  Mr. Green Вече е по - добре малката дама, носа започна да минава и ми се видяха 2 зъбчета от горе че ще избиват. Дано всичките тия ходения по мъките да са били заради тях а не някоя инфекция.  Praynig Времето уж се пооправи даже вчера излизахме, ама го давали май пак да се разваля, аман вече.  #Crazy
Айде лек ден на всички, заминавам да правя сега и обяда на голямото дете.  Mr. Green

# 56
Добро утро!  Hug Стига сте спали, а влезте малко насам Simple Smile Ние вече сме много по - добре, но пак ще трябва да посетим лекарката, че ни предстои ваксинация и ще трябва да потвърди че нищо й няма. Знаете ли, преди малко четох в един сайт,че утре го давали много ама много да се разваля, даже сняг щяло да вали и максималните темп. щели да са 5 градуса.  ooooh! Много се надявам да не познаят, че тъкмо се бях нагласила да излизаме вече.
Айде лек и спорен ден от мен!   bouquet

# 57
ние пак сме болни
този път двамата. От вчера си лежим в къщи.
Днес ще сляза за 1-2 часа..че да отхвърля малко работа.
ГАДЕН ГРИП да знаете. Нас ни повтори за 10 дни

# 58
Леле, Юли... Sick И ние сме така и двете сме болни и не знам вече колко дни се точим. Както писах малката уж по добре, ама още има хрема, а мен пък направо ще ме умори и гърлото и носа Sad И откъде да му се невиди се взе, уж не ходи на ясла. Айде да се оправяме по бързо, че в такова хубаво време е срамота да си лежим по къщите вместо да играем навън с децата.  Hug

# 59
  • Севлиево
леле, много болни, много нещо  Sad Пожелавам ви бързо оздравяване   bouquet

п.п. Юлка, започвам леееко да се притеснявам  Laughing Ако не успееш не се притеснявай, аз съм приготвила и друг подарък, така, че по-добре се лекувайте, това е по-важно  Hug

# 60

п.п. Юлка, започвам леееко да се притеснявам  Laughing Ако не успееш не се притеснявай, аз съм приготвила и друг подарък, така, че по-добре се лекувайте, това е по-важно  Hug

мило ми Майче, няма ли с какво да тормозиш умната си главичка Mr. Green
аз като съм ти обещала - ще стане
няма 1 седмица да го правя този часовник - 1 ден ми трябва Joy

# 61
  • Севлиево

мило ми Майче, няма ли с какво да тормозиш умната си главичка Mr. Green
аз като съм ти обещала - ще стане
няма 1 седмица да го правя този часовник - 1 ден ми трябва Joy

Мила ми Юлка, денят X e в петък- 21 март  Mr. Green
Пак ти казвам, ако наистина не си добре, не бързай!
Оздравявате ли, как сте?

# 62
Значи утре вечер ще дойдеш да си го вземеш! Hug в 18ч. Mr. Green
За оздравяване - не ми се приказва още. Получихме възпаление на ушите от гърлото. И сега ни слагат инжекции. Аз понеже съм страхлива и не давам - се мъча като куче. Днес вече тотално давам заето.

# 63
  • Севлиево
Е, какъв беше този грип с болки в ушите  Confused Доста народ се оплаква, и Деси я боляха ушите, и Вики и вас ви болят, ужас. Оздравявайте бързо  Hug

Aз в 18.00 няма да мога да дойда, защото в 17.30 съм на изложба, а в 18.00 на творческа среща. Може би ще изпратя сестра ми да го вземе. В петък пък от сутринта до следобедните часове ще съм в Градница, че ще снимаме за селското предаване на телевизията. А, може да дойда в петък, като се върна от Градница  newsm78 Лошото в случая е, че горе-долу по цял ден сме заедно и малко трудно ще се получи изненадата, но като отиде той в телевизията аз ще дойда, а часовника ще му го подаря вечерта. За сутринта има друг подарък, така че на час по лъжичка  Crazy

# 64
Добро утро! Как сте? Юли, съчуствам ти за възпалените уши, преди време мен ме боля така ухо близо месец, но и мен ме беше страх и не отидох на лекар, как не оглушах newsm78 аз уж бях почнала да се оправям и вчера ме почна една кашлица.  Sick Но днес съм по - добре, хремата почти отшумя, да не се хваля много да не ме чуе дявола, но мисля, че до ден - два ще съм здрава. Само дето ме притеснява малката да не я повтори.  Praynig Майче, може би е такъв вируса знам ли, затова удря в ушите. А вие ще имате рожденник май, много подаръци много нещо  Wink Приятно изкарване.  Hug
Хайде лек ден и да се оправяте по - бързо.   bouquet

# 65
  • Севлиево
Здравейте майчета!
JuliS пожелавам ви бързо да се оправяте, че много лошо това с болестите, същото се отнася и за petti. Hug
Ние да чукна на дърво сме добре, ама си стоим вкъщи на топличко, че навън е супер променливо времето.
Майче, честито на който празнува днес!  bouquet

# 66
  • Севлиево
doci, мъжът ми днес става на 30 годинки  Laughing  nbirthday Довечера сме на пицария с приятели newsm38

Да ви се оплача и аз. Две вечери поред ме тресе, става ми студено, а после пък се потя. Ужасно ме боли гърлото и не мога да преглъщам, а нито кашлям, нито имам хрема, какво е тава чудо не знам  Confused Леко ме наболяват и ушите и това ми заприличва на вашата болест. Днес ми е по-добре, само болките в главата, гърлото и ушите остана, поне не ме тресе. Добре, че Деси не я лепна някой вирус.

# 67
Честит ти рожденик и тук!  bouquetжив и здрав да ти е 3 х 30 още му желая Hug
За болестта - на нашата прилича. Но се не оставяй без лечение - щото повтаря. На 2 етапа протича - тъкмо ти просветне и те удря наново като парен чук.

# 68
  • Севлиево
Майче да ти е жив и здрав и много да те слуша!  bouquet
Приятно изкарване на празника и бързо да се оправяш и ти.
Абе да не се предава тоз вирус по нета, че да прифана и аз като влизам в таз тема.Айде скоро да няма болни ви желая.

# 69
Майче да ти е жив и здрав и много да те слуша!  bouquet
Приятно изкарване на празника и бързо да се оправяш и ти.
Абе да не се предава тоз вирус по нета, че да прифана и аз като влизам в таз тема.Айде скоро да няма болни ви желая.

Mr. Green Mr. Green Ами дано пък да не прихванеш, то май като гледам от всички ни само теб не те е газил грипа. Да чукна на дърво.  Rolling Eyes
Майче, честит ти рожденник да ти е жив и здрав и още много години да се обичате и слушате.  Wink Кажи дали са му харесали подготвените подаръци.  Grinning Добре сте изкарали предполагам то и юбилей има момчето Simple Smile Моя мъж по - дърт с 2 години май, тази ще прави 32, като ставаше на 30 аз се бях подготвила с изненадки ала - бала пък той нашия, каза хъмм ден като ден що си даваш парите.  #2gunfire Въпреки, че пак се зарадва ама се правеше на 2 и половина, сигурно ако не бях му подарила нищо щеше да се цупи цял месец.  Mr. Green
Абе, Juli, кажи моля ти се вие хрема имахте ли бе? Щото аз си я влача вече цяла седмица. Гърлото и кашлицата отшумяха ама пусти нос, още е запушен, много е гадно да не можеш да усещаш миризми и вкуса на храната, която ядеш, аз както обичам да ми мирише на хубаво направо изперквам сега.  #Crazy И не ми се яде, като не усещам вкус и мирис.   Cry Кажете моля с какво да го отпушвам, пръсках Олинт, ама файда никаква, само дето да спре да тече и мога да дишам, ама....
Айде лека вечер и приятен уикенд на всички.   bouquet

# 70
  • Севлиево
Благодаря за пожеланията, мацки   bouquet
Ами сутринта на 21-ви с Деси му подарихме комплект на Армани- парфюм Aqua di Gio с автършейв и душ-гел от същата серия. Той много отдавна си го беше харесал, но не му се даваха толкова пари, а аз си скрих от едни хонорари през декември и така  Laughing
А за другата изненада много благодаря на Юлка   bouquet Направи му страхотен часовник с колаж от негови снимки от бебе, ученик /чавдарче/, войник, от сватбата, та до Деси. Много му хареса, а снощи родата цъка и вика: "Как си се сетила?"  Laughing
Сега сме го окачили на видно място  Peace

# 71
  • Севлиево
petti мълчи! Не викай дявола! Confused

# 72
Майче, супер подарък си му направила на мъжлето Simple Smile Особено часовника е много оригинална идея, браво на теб  Wink
Доци, ами надявам се да не прихванете, че много гадно нещо.  Sick Малката още е стечащ нос, лекарката каза че било ринит и ни изписа едни черни капки дето се капят не повече от 3 дни, че били много силни, но аз имам чуството, че май няма да помогнат, днес по едно време пак й тече носа, а утре е 3-я ден и ще ходим пак на преглед.  Sad Добре поне, че като ходим нямаше болни дечица, че тъкмо се е оправила. Доци, ако утре е хубаво времето може да излезем следобед. Ще се обадя по скайпа пак.
Айде лека нощ на всички, отивам да нанкам.   bouquet

# 73
Здравейте,момичета, как сте? Ние вече здравички  Party Вчера ходихме на лекар и тя потвърди, че вече нито гърлото е червено, нито ушите, мина хремата с помощта на черните капки... Sick, но аз още съм със запушен нос и докога ще се влача така..? Писна ми вече.  #Cussing out
Juli, в студиото ли си днес? В събота ще ходим на рожден ден с половинката и се чудим какъв подарък да вземем. Та аз се подсетих за теб, понеже много ми харесаха последния Simple Smile Ще мина по някое време тъкмо да те видя как си. Ако имаш много работа няма проблем ще търсим друго, ама може поне да си поговорим.  Hug

# 74
здравейте! Hug
Ние вече сме на ясла. И уж му се види кррая на това боледуване. Пети и на мен не ми се е оправил още синузита. Хремата е направо ужасна...
Майче - радвам се че подаръка се е получил  bouquet и се е харесал
Аз съм на работа вече целодневно та до 19ч. съм тук. Ако ен излезе нещо навън, но като гледам времето...едва ли ще тръгна за стадиона. То съде не заваляло Mr. Green

# 75
ей кипри,
Що не се сберем някъде с дечурлигата
Да се видим, че така и не знам, ако се разминавам с някоя с количка, пише ли и тя или не/ майката , не количката/
Това е работно предложение- да си стиковаме времената, заетостите и да си направим едно малко спретнато джамбуре американски тип Mr. Green

чакам предложения и оплаквания

# 76
О супер предложенийце, Силванке   bouquet Ами хайде, то по принцип ако продължава да е такова времето само в петък ще мога, че ще имам бавач тогава, а иначе аз съм си своводна, да кажат работните майки Simple Smile

# 77
  • Севлиево
Аз нямам нищо против. Наистина да кажат работните майчета кога ще им е удобно, защото на мен по всяко време. Стига да не изникне нещо непредвидено.

# 78
...ей кипри,
Що не се сберем някъде с дечурлигата
...спретнато джамбуре американски тип Mr. Green

чакам предложения и оплаквания

а такаааа...ей това ...предложение чаках Joy
Намам нищо против. но нашето чаве е на ясла до 17ч. в делнични дни
пък аз съм на работа до 19 Joy  Но това не пречи де - ще избягам без да питам шефа Mr. Greenстига да се организираме, че като знам аз каква съм неорганизирана не смея и предложения да давам. нали при мен винаги е последен момент и много спешно Mr. Green та така.
другата седмица го дават пак слънчево и пролетно - какво ще кажете да я дочакаме - седмицата де  bouquet
Айде отивам си, че много се зъстоях. Една брошура за разкрасяване правя и се засрамих от себе си...че и крем за лице нямам в къщи, пък камо ли разни разкрасителни помади! Crazy ooooh!

# 79
Здравейте момичета,
И аз да се разпиша в новата темичка.  Stop Как сте?
Гледам, че си уреждате срещички, как ми се иска да се види ме.  Blush Но за съжаление май няма да е скоро. Моя мъж има много работа във фирмата, а и сега нали часно прави дограма и съвсем нямаме време.
Иначе аз от 25 мар 08, вече съм на работа в офиса, чувствам се много добре. Теди си ходи на градина, много добре се чувства и му харесва. Той е най-малък в групата ( те са смесена група и са само 8 деца) и всички деца много му се радват и се грижат за него. Даже му викат Тедко - бебко, а той е безкрайно привързан към тях и ги кани на гости у нас. Добре, че всичко мина толкова леко тръгването на градина  Praynig

Такива работи при нас. Оставям Ви, че имам работа
До скоро   bouquet  Heart Eyes  Simple Smile

# 80
  • Севлиево
Леле, Гери, кога се роди Теди, кога тръгна и на градина  Laughing Времето не лети, ами не знам направо ... децата растат, че и ние покрай тях.
Много добра е идеята за среща, но и при мен е като при Юлка, много работа в последния момент, че и спешна  Joy Общо взето не разполагам с много време. Ето, днес от сутринта съм на събрания по селата. Дойдох си в 16.15 и направо отидох в градината за Деси. Не съм стъпвала в редакцията. Утре до обед ще пиша, а после отивам на събрание в Добромирка. След това има една среща в 16.00 и на нея трябва да огрея, а после ще се прибера да поработя, че в сряда правим вестник и направо вечер съм ей така  Crazy
Та ако може кажете час и дата, а аз ще направя всичко по силите си да дойда и да се видим.

# 81
Ехо, дами, какво правите  Hug Гери, радвам се да те видя тук, ти рядко се появяваш, но е хубаво че все пак пишеш тук Simple Smile Като гледам така и без това срещата ни, Майче, ще се отложи, че тази седмица пак е гадна, ама дано пък скоро пролетното време се развихри, че ми писна с тия пуловери, и т.н. да се навличаме и аз и малката.  Crazy Иначе ние днес ходихме на консултация, станали сме 12 кг и 81 см., и аз се чудя кога порасна толкова. Все едно беше вчера като се прибирахме от болницата.  ooooh!
Майче, много бачкаш бе?  ooooh! Ама добре пак, че не стоиш до много късно на работа.
Юле, подаръците бяха много хубави жалко, че като дойдохме да ги вземем нямахме време да си поговорим пак. Какво стана оправихте ли си плотера?
Дано пък успеем някой ден да се съберем, като случите ден с по - малко работа, то ние сме лесни, миткаме само по пътищата.  Mr. Green
Айде лека вечер   bouquet

# 82
Здравейте мили мами,

Наистина доста рядко се появявам, но за съжаление имам много работа, а и в офиса не ни разрешават много да вършее ме из нета. Вкъщи след обяд нямам време от игри  Simple Smile, с Теди си играе ме постоянно като го взема от градина, а като си легне започвам да чистя, простира и т.н. знаете как е  Simple Smile
Ама като гледам и Вие сте на същия пънгар  Laughing май такава е съдбата на съвременните и работещи (кариериски) майки  Laughing

Хайде оставям Ви,
Лек ден на всички

# 83
Здравейте,

изненадана останах ,когато  видях тази темичка:)  И аз се присъединявам към отбора:)

Сега ще се върна да попрочета някой, какво сте писали и предполагам , че все с някого се познаваме.

Лека вечер

# 84
  • Севлиево
sisity, добре дошла   bouquet
По лентичката ти разбирам, че ще увеличим броя на дечицата в темичката  baby_neutral
Здраво бебенце ти пожелавам  Hug

# 85
Мерси, мерсии:) 

Дай Боже всичко да е наред  и ще обикалям  Севлиевските улички:)

# 86
  • Севлиево
sisity добре дошла при нас Hug
И аз ти пожелавам да си родиш здраво бебче!

# 87
Sisity, добре дошла и от мен   bouquet Радвам се, че малко по малко се увеличаваме Simple Smile Пожелавам ти леко раждане и най - хубавото бебе  Hug

# 88
Благодаря ви Hug

А някой ще каже ли нещо повече за себе си.. защото  най -вероятно се познаваме.

# 89
Аз съм първа визитка  Mr. Green Казвам се Петя и по принцип съм от Габрово, работихме известно време с мъжо там, но после той напусна, аз забременях и се закотвихме тук /засега/. А да той е от Севлиево. Simple Smile Работи в Цифрови системи, в АПК-то се намира, ако нета ви е от тях няма как да не го знаеш  Mr. Green То вече благодарение на него имам една позната от нашата тема  Mr. Green Аз честно да ти кажа, Сиси, нямам познати бременни така че не се знаем с теб, но не пречи да се запознаем.  Peace И това в общи линии. Виждам, че последно сте живели в София, как така се решихте да напуснете големия град и да дойдете тук?

# 90
Здравей Петя:)

Аз от 5 години живея в София, и още не съм се върнала в Севлиево. Но София не е град за малко бебе, затова след като родя ще си дойдем за известно време , първо бабите да помагат, от друга страна да е малко по-чист въздухът, абе малкия град за бебе е  много по - добър вариант. Има и някой минуси,  но  плюсовете определено са повече:)

Приятна почивка

# 91
И аз да те поздравя   bouquet

Добре дошла и от мен! Леко и безпроблемно раждане, много здраве на теб и бебенцето ти  Simple Smile   bouquet

Аз вече не живея в Севлиево  Cry , впрочем аз съм снаха там както се казва  Simple Smile  та мен със сигурност не ме познаваш. Съпругът ми е от Севлиево, може и да го познаваш казва се Теодоси. Преди около 1,6 год  се прибрахме към София преди . Живях в С-во около 2 години и определено много ми хареса. Но поради независещи от нас причини се наложи да се прибере ме в София. Севлиево е моя любим град. Heart Eyes  А и в по-малкия град можеш да си сложиш бебето в количката и да стигнеш където ти трябва без да ползваш транспорт и всичко ти е на близо, а и хората в Севлиево са много добродушни и мили, просто изглеждат много по-спокойни и добри. Намерих си много приятелки там и определено много добре се чувствах, сега ми е мъчно за тях. Когато бях там ми беше мъчно за тези от София и така. Но скоро ще дойда ме ако имаме време по празниците.

Поздрави от нас   bouquet  Heart Eyes   bouquet

# 92
Ох, Сиси, аз пък помислих, че вече сте тук.  Embarassed Е нищо де, ще ви очакваме скоро  Peace И аз да кажа, че предпочитам малкия град пред голям такъв, най - вече заради спокойствието и близките разстояния, и както чувам от свекърва ми, която е учителка няма насилие в училищата, както е в големия град. Но пък от друга страна тук всеки те знае, а пък и като тръгнеш да си търсиш работа става сложно, питат те дали няма да изчезнеш, дали имаш малко дете заради болничните и т.н. Надявам се да си намеря работа де, града не е чак толкова лош, става за живеене  Peace
Лека вечер!   bouquet

# 93
Е в големия град също те питат дали имаш малко дете и т.н. Но без порен е фактът,че в големия град има много повече възможности за реализация, за по-добро образувание на детето, имаш страшен избор във всяко едно отношение.
Лошото малко в Севлиево, че работата е принципа на шуро-бажденащина, поне по мое наблюдение. На мен лично не ми се е налагало да си търся работа, защото си работех от вкъщи, към софийската фирма, но от много хора знам, че нещата са доста трудни.

Хайде лек ден   bouquet

# 94
Добро утро!  Hug Как сте? Аз ходих преди малко да се опитам да подам молба за ясла, но ми казаха, че не били готови изискванията, общината не била готова. Е даде ми заявление директорката, но като ми каза че имала много молби ми стана ясно, че поне 90% няма да я вземат септември.  Sad
Гери, много си права за работата, нали аз работих тук известно време. Наистина си е малко шуро - баджинащина. Нямаш ли познат в 90% от случаите няма да те вземат на работа. Има и голяма доза късмет де, аз се надявам да съм от късметлиите Simple Smile Ако не си дигаме чукалата към Габрово или някъде другаде.
Айде стига негативизъм на ранина Simple Smile Как изкарахте почивните дни? Времето беше много гадно, гледам че сега цяла седмица го дават топло даже докъм 30 градуса щяло да стига, някакъв тропичен циклон минавал над България. Та Силванке, ако важи още предпожението ти може да се видим, разбира се ако и другите са свободни поне за час   bouquet

# 95
момичета, моля ПРОЧЕТЕТЕ това
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281541.0

Майче имам нужда от теб относно възможностите да излезем със своя си брошура/ ако разбира се сте съгласни да направим инициативен комитет на майките в Севлиево/ и да предпазим децата.
В брошурите които се разпространявмат в ДГ не са написани рисковете, но пък затова е упоменато че "Можем да се гордеем , че Севлиево е единствения малък град в програмата"
Дали обаче след години ще се гордеем с това???

# 96
  • Севлиево
Ох JuliS благодаря че сподели тази тема. Много гадно тва с флуора, ние вкъщи пием само изворна вода Девин, ама като чета че и в градините дават такова мляко та разбирам, че не е застрахован малкия от такива проблеми.
Иначе ние сме добре и сега се приготвяме за разходка. Вече се надявам да е топло, че срещичката на севлиевските мами да се осъществи.

# 97
Юли, аз отдавна бях чела в някоя от другите теми за проблемите, които би могъл да причини приема на флуор, дори бях решила ако малката тръгне на ясла да се подпиша в никакъв случай да не дават флуорно мляко, само че каква е гаранцията, че наистина няма да й дават. И ние се стараем да пием повече минерална вода. Аз съм "За" тази брошура и на доста познати с деца съм казала на нещата, които може да причини флуора, но честно не бях виждала тези снимки, към които си дала линк.  Sick Направо е ужасно. Утре ще прегледам подробно темата.

# 98
Пети , Доци,
много ще се радвам утре, дано да е хубаво времето да дойдете при мен да се срешнем с Ани русева. Майче с теб ще се чуем довечера Hug  Едно мамче от форума също ще дойде ще ви дам брошури в които можете да прочетете систематизирано нещата. Мисля че ние родителите сме тези за които здравето на децата е приоритет.
майче незнам дали половинката е споделила с теб, но този човек не е нормален.  ooooh!
Силванка - ако четеш - можеш да се включиш по темата

# 99
  • Севлиево
Юлка, ако наистина ще се срещате с Ани Русева, няма да имате нужда от мен. Аз ти казах, че не е мой резор-неин е! И изобщо не искам да се срещам с нея. Не го правя в редакцията, камо ли на кафе  Sick Все пак ще се чуем, де.

# 100
Юле, ще дойда утре към 2, малко късно отворих сайта иначе щях да ти звънна. Лека!   bouquet

# 101
момичета има колонка във Развитие относно срещата. След прочетеното обаче...не съм сигурна че не е по добре да излезем като индивидуално писмо до вестника ... Това е сха и неточна информация. В която дори името ми не е вярно Mr. Green не че държа името ми да присъства ...
но днес се очертава слънчев ден -  Hug да се срещнем поне закафенце за да ви дам брошурки и да помислим по въпроса.
Още веднъж ви благодаря!

# 102
  • Севлиево
JuliS ще дойдем да те вземем от работа ако ти е удобно както е казала petti към 2 часа, ако ти е удобно, ако не кажи.

# 103
да да, това ни е уговорката -
да дойдете при мен всичките и да решим каде да пием кафенце Hug
Благодаря ви милички!

# 104
  • Севлиево
Да ви се оплача ... Деси е болна от пневмония. Изписаха й антибиотици  Cry Поне няма да влизаме в болница  Confused Сега е с 39 градуса температура и лежи, а като я питам дали е добре ми казва "не"  Cry Докторката каза, да не я пускаме на градина почти до края на месеца, направо нямам идея кой ще я гледа.
Вие, какво направихте? Видяхте ли се? Какво решихте?

# 105
Ох горкото детенце, Майче  Sad Дано скоро се оправите, че тия пневмонии гадна работа, после колко време ще има да се изчиства от нея. Ние направихме срещата, Юлка раздаде брошурки и засега решихме да привлечем повече последователи, да напишем писмо до "Развитие" евентуално и може би да се покани д-р Атанас Гълъбов, за да разясни на севлиевките родители що е то флуор.
Аз, Юли, вече дадох на няколко  майки брошурки и за тях и да раздадат. Спомена, че ще говориш с Ковачев, за да ни бъде гръб при доказване на вредите от флуора, аз си мисля дали да не питам нашата лекарка дали няма да се съгласи да дойде евентуално на една такава среща, или да я цитираме ако е съгласна. Колкото повече професионални мнения толкова по - добре.  Peace

# 106
Майче, това е страшно неприятно с Десито. Добре че поне няма да ви вкарат в болница. Това е новата мода сега. Вечерта нищо му няма на детето - сутринта е с пневмония. Ей, модифицираха се тези вируси... ooooh!Бързо да се оправяте!
сега по същество.
На срещата отидохме Пети, Доци, Елена и аз. Ани ни намери в Рината по-късно. Не и се обадихме...ама тя все пак реши да дойде и необадена Wink
Елена е страшно интелигентна и начетена жена.  Запозната е с флуоридите и с програмата.
решихме да излезем с наше си изявление - писмо, за което и ти ще помагаш - няма отърване. Но като начало трябва да видим как ще сформираме този инициативен комитет на родители и граждани. Нашият Клуб на многодетните сем. официално подкрепи петицията и ако няма какво - може и чрез него да се сформираме. Е,....трябва да ми обещаете обаче че един ден ще напълните къщите си с повече от 2 деца Mr. Green Hug Всъщност петицията е официално подкрепена от подкрепена от Движение на БГ мами и многодетните, та може да се появим под тяхното крило
Но това трябва да го решим съвместно и да не го отлагаме във времето.
Другото което е че наистина трябва да запознаем хората с рисковете от предозиране - а за целта листовките са ни основно средство. За сега Галин ме търпи...та няма проблем. Ако видя зор - черно бели ще ги пускаме... но засега няма проб.
Пети - разбира се че повече специалисти на среща са ни добро крило. Та всеки лекар и стоматолог ще ни е от полза.
и така.
важното е да не отлагаме във времето а да действаме на момента, че след днешната колонка във вестника....

# 107
пак сме на 2ра стр. Mr. Green
Значи пиша тук за всички . Милка - Елина -обеща да намери темата , така че и тя ще чете. Mr. Green
ето днешната статия в Дневник
http://www.dnevnik.bg/show/index.php?storyid=483150&p=0
добре е написана - майче може да ти е полезна.
от варненци научих че Д-р Янко Станев се е запознал с материалите и сякаш това и участието му по хоризонт в темата за млякото са изиграли роля
казал е , че мляко няма да доставят докато не се произнесат специалистите категорично, но това нямало да стане в близките 2 години
това е добра новина за варна. Значи имаме реален шанс да се получи и при нас!

# 108
  • Севлиево
Юлка, успях да дам две брошурки. Едната майка каза, че веднага ще отпише детето си, а на другата е малко още, но обеща да прочете подробно брошурата.
Прочетох статията. На моменти ми стана страшно даже  Confused

# 109
момичета - току що говорих с токсиколог от Пирогов Hug
не пожела да каже името си, защото не знаел как и защо ще го използваме. Уверих го че няма да злуопотребя с това..въпреки че по първо име можем най лесно да го издирим Wink - приятел ми го издири след други два разговора.
Попитах го за взаимодействието на NaF с млякото.
ха сега познайте какво ми отговори!

....значи когато имаме натравяне с флуориди, калцият се използва като антидот на флуора.
Знаете ли какво значи това??????? че ачик ачик се перат пари с таи програма.
И със сигурност не помага, но количеството което остана неутрализирано си се натрупва...

# 110
 ooooh! ooooh! ooooh! Ужас, Юле. Аз също раздадох малко листовки, някои ме гледаха странно, ама...Днес особено седим на Ахата и аз минавам по масите с колички да давам листовки. Но някои майки казаха, че ще се запознаят с въпроса. Най ми стана гадно, че една приятелка като й казах какво правим и й обясних ми рече "И какво мислите че ще постигнете?" Аз викам че искаме да спрем програмата, както вече е станало във Варна, а тя... Rolling Eyes Абе..такива хора направо ме отчайват. Между другото то всичко в БГ за пари се прави така, че не се учудвам за прането на пари. Надявам се и утре да пораздам още листовки. Не мога да намеря нашата педиатърка, да говоря с нея. Юле, ако искам да я цитираме в писмото си предполагам трябва да е пред още някой като свидетел, за да няма после тън мън.  newsm78

# 111
Къде се изпокрихте бре?? Mr. Green Hug
Благодарение на Майчето днес в Развитие излезе текста на брошурата. Надявам се повече хора да четат Развитие и родителите да се замислят над този въпрос.
 Hug Майче Благодаря ти.

Сега по процедурата...
Значи Пети, ние без твое съгласие Wink Mr. Green за което ще ни извиниш, но и последното становище по въпроса ще е твое. Решихме
от твое име да изискаме документите по споразумението от общината. Защо се спряхме на теб ли?? защото мен и Майчето ни познават. Елина също -
А на Доци детенцето е много мъничко. Всъщност това е формално няма да ходиш никъде. Та ако си съгласна - свиркай да пишем .
има и един друг въпрос...
значи трябва да направим изследване на урина на детенце което приема и такова което не приема. и да са в различна възраст. Моят Яни е насреща, като дете което НЕ получава мляко. Във възрастова група 2-3 години
Трябва ни още едно детенце, което да е в другата възрастова група- 4-6 години. което да получава такова мляко. Thinking
Имате ли предложения??? Аз мога да намеря детенце от нашата група..но то ще е на същата възраст. ..

# 112
ooooh! ooooh! ooooh! Ужас, Юле. Аз също раздадох малко листовки, някои ме гледаха странно, ама...Днес особено седим на Ахата и аз минавам по масите с колички да давам листовки. Но някои майки казаха, че ще се запознаят с въпроса. Най ми стана гадно, че една приятелка като й казах какво правим и й обясних ми рече "И какво мислите че ще постигнете?" Аз викам че искаме да спрем програмата, както вече е станало във Варна, а тя... Rolling Eyes Абе..такива хора направо ме отчайват. Между другото то всичко в БГ за пари се прави така, че не се учудвам за прането на пари. Надявам се и утре да пораздам още листовки. Не мога да намеря нашата педиатърка, да говоря с нея. Юле, ако искам да я цитираме в писмото си предполагам трябва да е пред още някой като свидетел, за да няма после тън мън.  newsm78

Пети, естествено че ще те гледат странно. Все пак не забравяй че живеем в голяма селска околия...
Но аз съм на мнение че живеем някакви си 70-80 години и не може в този гратък живот да мислиш само за себе си. а това е за децата ни!

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 13:41 от JuliS

# 113
Ми как къде сме се изпокрили активно раздаваме листовки Simple Smile Аз вече доста пораздадох, ама очаквах някои хора да гледат като овце така че не се чудя много, ама все пак... Естествено, че трябва да мислим за децата си. Юле, няма проблем пишете и искайте документите от мое има, ама аз какво трябва да направя? В смисъл ти казваш, че няма да ходя никъде, но на вас ли ще ги дадат или ти имаш познати в общината?
А пък за дете, което е приемало флуор за съжаление и аз не се сещам.  newsm78 Имам едни познати с момче, което е на 3.6 год., ама не знам дали майка му ще се съгласи да му направи изследвания, те в последно време доста заети, на малкия трябваше да се прави операция на очите, а този е баткото за който ти говоря и не знам....те са  малко от типа "Щом дават на всички значи не може да навреди". Ще излизам след малко може да мина през студиото да се разберем, че аз пиша малко... #Crazy

# 114
 Ние сме болни. Да,  прочетох  написаното във вестника. Добре е. Нямам възможност да пиша. Когато мога ще се обадя.

# 115
Всъщнос мисля си за разликата при взимането на зимафлуор и фл. мляко .
по принцип при отравяния се препоръчва мляко нали? Освен това флуора в комбинация с калций може би образува трудно усвоимо от организма съединение, което лесно се натрупва в организма.И от тук и трудният контрол за всеки един организъм. Зима флуора без калций може би по-лесно се усвоява и се знае колко от него е постъпил в обменните процеси.
Мисля , че трябва да потърсим биохимици, които да обяснят тези процеси. Смятам, че не са толкова сложни за обяснение. Продължавам да мисля , да мисля  по въпроса и от кого можем да получим "проверена информация"
От производителя на Зимафлуор?И колко време се препоръчва вземането му?

# 116

Аз имам спомени, че Юлето беше донесла една листовка от Зимафлуор. Та не пишеше ли вътре, че се взима 3 месеца и после се спира приема?  newsm78

# 117
  • Севлиево
За лека нощ намерих това:
След изолирането на флуора и възможността за лесен синтез на негови съединения, флуоридите са считани за едни от най-опасните замърсители на околната среда.
Учените и лекарите са установили, че флуоридите изключително лесно се предозират и довеждат до следните негативни ефекти:
• Скелетна флуороза. Това е болестно състояние, в резултат на натрупване на флуор в костите, правещи ги много слаби и чупливи. С годините флуоридите се натрупват в костите.
• Бъбреците могат да елиминират само 50% от ежедневния прием на флуориди. Останалата част се натрупва в костите. САЩ (където водата се флуорира) е страната с най-висока честота на фрактури.
• Флуоридите причиняват артрит.
• Флуоридите са канцерогенни - чрез увреждане на генетичния материал на клетката, в която влизат. Повече от 10 000 души умират всяка година от рак, дължащ се на флуориди.
• Проучванията на учени от различни страни показват, че прилагането на флуориди води до намаляване на интелигентността и подтискане волята на човека. При бебета и деца нарушенията са в развитието на мозъка, увреждане на моторната функция, способността за обучение, спадане коефициентът на интелигентност.
• Високите концентрации флуорид нарушават нормалното протичане на ензимните процеси в тялото, което допринася за нарушения в метаболизма. Това води до риск от редица заболявания (алергии, рак, Алцхаймер).
• През 1993 г. NRC (Националнят съвет за научни изследвания, САЩ) признава, че до 80% от децата в райони с флуорирана вода имат зъбна флуороза - бели, жълти или кафяви петна по зъбите.

Флуороза

От колко флуор се нуждаем дневно?

При дневен прием над 2,5 mg се развива флуороза на зъбите, и има вероятност за остеосклероза.
Препоръчителните дневни количества от химичния елемент за деца до 3 години са до 0,8 mg и до 1 mg за деца от 3 до 6 години. Позволената доза за деца до 10 години е 1,3 mg. За възрастните ежедневната флуорна доза да не надвишава 2 mg.

Храната и водата са достатъчно богати на естествени флуориди необходими за растежа на зъбите и тяхното изграждане.
От къде може да се набави естествен флуор?
В подпочвената или изворна вода съдържанието на флуорид е достатъчно за защитата на зъбите (до 1 mg/l), като той се среща главно във формата на калциев флуорид.

Морската храна и особено водораслите имат високо съдържание на безвреден флуорид. Основни източници на флуор са водата (около 1/3 от дневния внос) и растителните храни, особено чаят, соята, пшеницата, оризът, спанакът, лукът, зеленолистни зеленчуци.

Ползата от външният прием на флуор, дори и в дози считани за безопасни е спорна. Голяма част от научните изследвания показват, че добавянето на флуорид не предпазва зъбите на децата и възрастните. Кариесът не е флуорнедоимъчно заболяване, а се развива в резултат на хранене с рафинирана въглехидратна храна. Допълнителен фактор е недостатъчната хигиена на устната кухина. Приема на флуориди при ниско количеството на калций в храната, доказано води до повече кариеси, а не до тяхното намаляване.

Използването на флуорида в добавка към вода и паста за зъби и мляко може да превиши безопасното ниво на флуоридния прием.

Потребностите от флуор са строго индивидуални и зависят от много фактори - приемана храна, вода, медикаменти. Прилагането на различни видове допълнителен прием на флуор, може да лесно да доведе до предозиране и флуороза, вместо предпазване на зъбите от кариес.

# 118
Всъщнос мисля си за разликата при взимането на зимафлуор и фл. мляко .
по принцип при отравяния се препоръчва мляко нали? Освен това флуора в комбинация с калций може би образува трудно усвоимо от организма съединение, което лесно се натрупва в организма.И от тук и трудният контрол за всеки един организъм. Зима флуора без калций може би по-лесно се усвоява и се знае колко от него е постъпил в обменните процеси.
Мисля , че трябва да потърсим биохимици, които да обяснят тези процеси. Смятам, че не са толкова сложни за обяснение. Продължавам да мисля , да мисля  по въпроса и от кого можем да получим "проверена информация"

ами аз нали писах малко по горе за изказването от токсиколог от пирогов. Съжалявам че човека търсеще анонимност и не можем да застанем с името му.
за производителя на зимофлора - трудна работа- той е - Швейцария.

# 119
  • Севлиево
Ако ускате урина, може да вземем от Деси, тя нали е включена в програмата. Ако искате от по-голямо дете, ще питам една приятелка или пък сестра ми ако се съгласи ще вземе от племенницата  Laughing За урината няма проблем.

Милка, оздравявайте бързо!
Останалите да се пазят, че с тези промени на времето е някакъв ужас.

П.П. Усетихте ли земетресението? Аз да.

# 120
Ще видим как стои въпроса с урината. Оказа се че нашата лаборатория е клинична и не може да направят химичен анализ. Такъв може да се направи само в хим. лаборатория...
Днес е срещата във Варна с Атанасов и сие.
Веднаха щом разбера нещо ще пиша- как е минала и как са протекли прегледите.
Пловдив се включи  Hug

# 121
момичета, имам новини

Значи
1. Общината не дава и един лев по програмата - на 100% сигурно
2. Трябва да пуснем писмото до Г-н кмета от името на инициативен комитет - и после да го публикуваме във вестника. така ме посъветваха от общ. съвет.
3. Там вече се мъти водата...щото "връзката " ми каза че са обсъждали в коридорите програмата и "лудата д-р. Атанасова"....
4. Една зъболекарка , не пиша име щото не е тук мястото, но каза че майка се е интересувала от флуора който дават на децата и се е обадила до ВиК да поиска анализ за количеството флуор във чешмяната вода - оказало се че е съвсем достатъчно. Обеща ако искаме да се срещнем с нея/зъболекарката де/
5. Вчера има добри новини от варна. Днес имало репортаж и по Бтв - но не съм го гледала...дано някой е успял да го хване и да разкаже. Но вече големите медии също са се ангажирали с въпроса

6. Извън по горнонаписаното/
Спечелихме делото с данъчните и на последна инстанция  bouquet сега остава да разбирем ксак ще ни върнат парите!

# 122
  • Севлиево
Аз гледах новините по Бтв, но се надявам и довечера да повторят същата новина. Общо взето информираха хората, че има такава програма във Варна май от 12 год. не съм сигурна точно колко. Даваха тази майка чието дете е с флуороза Александра мисля че се казваше. Правили са изследвания на деца и казаха че много зъболекари във Варна не знаят за програмата и допълнително са изписвали на деца Зимафлуор. Дадаха също и професора Атанасов май беше, как обвинява майките за тяхното безотговорно отношение към децата си щом им позволявали да пият разни минерални води без да погледнат съдържанието им. Казаха че доставчика е спрял доставката на флуорно мляко за сега.
това запомних от новините, ако някой друг е гледал и може по-точно да сподели нека го направи. Но общо взето беше това.

# 123
Юле, новините са повече от хубави. Какво трябва да направим по писмото до кмета, да сформираме комитет ли? Как става? Аз съм съгласна каквото и да измислите. Само не мога да разбера общината има ли изгода от тая програма, след като не я спонсорира, в нея пари от програмата постъпват ли? Защо са се натиснали? А пък туй за лудата д-р Атанасова... Joy Хубаво е, че поне един зъболекар иска да съдейства. Днес в 12 часа в новините по бТВ са давали репортаж, Доци го гледа аз не можах да го хвана. Да каже какво са казали, аз също ще гледам довечера дано го дадат пак.
Поздравления за победата над данъчните  Hug Дано по - скоро ви върнат парите, да не ви мотаят.
А аз раздадох листовките, надявам се да има повече заинтересовани майки, а и да повярват на това, което пише и на това,което им казах, а не да си помислят, че се прави с цел някаква реклама.  Praynig

# 124
  • Севлиево
http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=111163
Ето по-точно инфо за новините

# 125
# 126
  • Севлиево
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК - ЛАЗАРОВДЕН - НА ВСИЧКИ![/color]

bouquet

Предварително ще Ви честитя и един от най-хубавите пролетни празници - ЦВЕТНИЦА, защото не се знае утре дали ще имам време за PC-то.

# 127
Честит празник и от мен! Майче, твоята кукла беше ли лазарка? Вчера вървяхме с количката зад една групичка дечица, явно от някоя детска градина.

# 128
  • Севлиево
Да, беше лазарка. От детската градина взехме народна носия, украсихме кошничката и хайде на лов за яйца  Laughing Около 15 яйца събра детето+една кора от прабаба й от село. Голям берекет  Joy Догодина пак. Като ми изпратят снимките от Лазаровден ще ги сложа в албумчето.

# 129

Честита Цветница, да сте весели и засмени и много щастливи.  newsm51
Аз мислех да разходя детето до изложбата на цвята ама ходихме на прощъпулник и май няма да остане време, че сега е уморена и си спи сладко - сладко Simple Smile Пък и майката на една позната ми каза, че тази година май не е нищо особено нямало толкова цветя, имало повече гоблени.  newsm78
Браво на Деси, Майче, догодина още повече да събере детето  Heart Eyes Нашта мома догодина може и да се класира за лазарка, стига майка й да намери носия Simple Smile Видях доста момиченца вчера с кошнички и в петък стана ми много хубаво толкова са сладки.  Heart Eyes
Днес времето е много хубаво надявам се все пак да поизлезем и следобед с малката. Слънчев ден ви пожелавам на всички!  Hug