интензивно кремче за пъпки?

  • 21 206
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 050
Дипрогента е много хубав крем, съдържа антибиотика гентамицин и не позволява на микробите /евентуално ако ги има/, да се разпространяват и да се влошава състоянието. Маже се по предписание, ефективно е и за лишеи. За малки деца са ми давали следната схема- 5 дена - сутрин и вечер, 5 дена - само вечер, и 5 дена - през вечер. Това е предписвано от дерматолог. Винаги е хубаво да се направи консултация първо.
щом казваш, аз консултацията си я правя с магистър фармацевт но всеки си решава  Peace а гентамицин може да се маже и в чиста форма  Peace

# 46
  • Мнения: 1 884
Дипрогента е много хубав крем, съдържа антибиотика гентамицин и не позволява на микробите /евентуално ако ги има/, да се разпространяват и да се влошава състоянието. Маже се по предписание, ефективно е и за лишеи. За малки деца са ми давали следната схема- 5 дена - сутрин и вечер, 5 дена - само вечер, и 5 дена - през вечер. Това е предписвано от дерматолог. Винаги е хубаво да се направи консултация първо.
щом казваш, аз консултацията си я правя с магистър фармацевт но всеки си решава  Peace а гентамицин може да се маже и в чиста форма  Peace

Съдържа и кортикостероид - кортизон, затова и казвам че е нужна консултация с дерматолог.  Peace

# 47
  • Мнения: 433
"Imex" na "Merz", това е панацея за акнето и изобщо всякакви пъпчоци Naughty

# 48
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Clean&Clear на Johnson&Johnson. Ето това е един от продуктите,които се нанасят директно върху пъпките:

# 49
  • Мнения: 78
Ползвам ето това:



Нанася се върху пъпката няколко пъти на ден,и за 1-2 дена я тушира.

# 50
мога да предложа още 2 варианта на такова кремче. Едното е на RoC-малка тубичка, 15мл,около 20лв; другото е на  Neutrogena-15мол,около 10лв. Ползвала съм и двете,имат ефект.За няколко часа тушират проблема. Основата е на  салицилова киселина.

Момичета, на серията Биором има цял комплекс за млада и проблемна кожа:
почистващ гел
пилинг крем
крем за млада и проблемна кожа
а освен това имат лентички за почистване на черни точки за носа и отделно за челото и брадичката.
Като се ползват по предназначение и по описание, имат ефект.
Успех!

# 51
  • Мнения: 2 907
Норма Дерм на Виши при мен има супер резултат.

Ползвам и Визибли клиър, но не като гел, а като лосион.

Наскоро си купих и един стик против пъпки на eau precieuse, засега не мога да се оплача.

Общи условия

Активация на акаунт