Какво би ви разнежило?

  • 1 890
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Сутринта ме разнежи една неочаквана картичка без повод, но с най- милото и точно пожелание. Благодаря! 

# 16
  • Мнения: 189
Най-много ме разнежва изпълненият с уплаха поглед, който мъжът ми ми мято скришом, когато разпилее трохи по плота на кухнята.

Абсолютно, моят ме поглежда така когато разлее нещо по покривката. Много е сладко. Особено когато го прави пред майка му.

# 17
  • Мнения: 4 841
Стоманено-графитеното ми сърце се разлива като мед по време на тържествата в детската градина. И напират, напират някакви странни сълзи с неясен произход...

# 18
  • Мнения: 5 940
Нямах цигари и ме мързеше да излизам да купувам. Час след като съпругът ми излезе тази сутрин, отидох на терасата да видя какво е времето и намерих една кутия, беше ми взел и я хвърлил, без да се обади, просто да ме изненада. Е такива неща, жестове, макар и за отрова, но той знае, че без нея не мога.

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 14:26 от valerie

# 19
  • Мнения: 600
детето. когато казва 'мамуууу'. и когато пее 'мила моя мамо, дай бони'. и когато казва 'бичам те'. нищо друго не може да ме трогне. доста се старах да стигне то такава висота на високомерие и безчувственост, не беше много лесно, но си струва Wink

# 20
  • Мнения: 17 407
Аз съм си темерут, но- тържествата в детската градина и приготвена от съпруга ми закуска/обяд/вечеря. Сигурно има и още, не ми се мисли в момента.

# 21
  • Мнения: 2 161
Трудно се разнежвам,но никога няма да забравя как след няколко шева на ръката ми,мъжът ми я опакова с найлон и ме изкъпа в банята.Децата ми ме разнежват всеки ден.

# 22
  • Мнения: 2 448
Радвам се, че получих отговори, честно казано мислех, че повечето ще пишат с насмешка и подигравателен тон.Аз не бих се определила точно като романтичка, но доста обикновени жестове са в състояние да ме трогнат, дори и само една дума.А за детето няма смисъл да коментирам, колкото и да му се ядосвам/голям дивак е/ само като ме погледне и каже "мамо гушкай" разтапям се веднага.
Аз съм от скоро във форума и все още не мога да свикна с тона, с който някои си разменят реплики, оставам с впечатление, че се познават добре и наживо и може би за това си позволяват.Някои ме кефят с остроумие и начин на изразяване, но на романтична вълна мислех, че ще бъда анатемосана веднага и за това много ме зарадвахте с отговори. Hug

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Котенца, малки котенца. На секундата мога да се разрева.

# 24
  • Мнения: 6 992
Бебета човешки, бебета животински. Като гушкам прасьовците ми много се разнежвам.
Когато заспивам вечер в неговите ръце се разнежвам.
Като го галя по косата се разнежвам.
Като го дразня се разнежвам  Mr. Green
Ако се събудя първа и го гледам как спи, се разнежвам.

# 25
  • Мнения: 843
      Мъникът,  разбира  се, нежната и грУба душичка, зодия Овен.   Така ме " реже" в чувствата си дъщеричката ми , че когато ме целуне - излитам. Hug
   Мъжът ми.   Така си ме и  ме свали... така си и остана -    да мие гол чиниите сутрин.   Или поне гол до кръста.   Много ... охххх.. Crazy
  Много работи ме разнежват, защото съм си наложила/ или съм се научила?/  да ги " виждам".    Има ги... толкова са мънички понякога, а са велики.
     Като " Мигове в кибритена кутийка"...   това е щастие - миговете.
   

# 26
  • Мнения: 757
newsm10
и при мен е така,мисля,че това наистина много ме разнежва

# 27
  • Мнения: 2 070
Сетих се, че сериозно ме трогват и разплакват тържествата по случай Първият учебен ден и 24 май. Съвсем сериозно. Не знам като му дойде времето на детето да тръгва на училище сигурно ще съм на стабилизатори някакви - мента, глог и валериан, валидоли или нещо по-силно за по-сигурно.

# 28
  • Мнения: 30
Мен най-много ме разнежва мъжът ми, когато направи нещо мъничко,мило (той малко темерут си пада иначе, затова, когато направи нещо такова ми става толкова приятно и мило). Днес се прибрах от работа и той ми беше спретнал прекрасна вечеря с всичките му свещи и чудесии - е как да не се разнежиш?

# 29
  • Мнения: 15 491
трогна ме, когато след спонтанния ми аборт /тогава казаха, че ми било противопоказно да забременявам повече и това 3 седмици след сватбата ни/ ми каза, че не го интересува дали мога или не да имам деца - важното било, че е с жената, която обича и никога няма да ме остави.

би ме разнежило да се прибера и да заваря спалнята изпълнена със светлина от запалени свещи, леглото покрито с листа от рози и да звучи  тази песен

 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт