Какво би ви разнежило?

  • 1 889
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 448
Провокирана от темата "Всичките клишета-на мезета", като прочетох как на всички са ни смешни тези сцени от филми, за които се предполага, че са заснети да ни настроят романтично, се запитах има ли място романтиката в днешния ни забързан, изнервен и преситен на всякакви емоции ден.
Споделете какво последно ви е трогнало или с какво обичате да ви изненадват.Какво наистина може да ви разнежи.Или всичко е само рутина.Ще се радвам да видя вашите мнения, а по-късно ще се включа и аз, ако се сетя за нещо интересно.

# 1
  • Мнения: 4 733
 От страна на детето почти всичко Heart Eyes
 От страна на любимия, обожавам да усещам как сутрин върви на пръсти из спалнята преди тръгване за работа само и само да не ме събуди. Усещам как ме помилва по лицето и ме завива. И много други неща, но ще ги запазя за себе си Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 3 929
За романтиката винаги има място. Друг е въпросът, че много от нас се правят, че тя няма място, а всъщност това са най-романтичните души.
Мен, например, най - много ме трогна изненадата от старана на съпруга ми вчера. Когато се прибрах от работа, влизам в стаята ни и какво да видя - червени балони във формата на сърца висят от тавана, напълнени с хелий, а на масата лежи букет от кървавочервени рози. Е, признавам си, това беше страхотна изненада от мъжа ми, нещо, което никога не съм очаквала, че ще направи. Поводът не беше Св. валентин, а годишнина от началото на връзката ни.
А сега извън романтиката - би могло да ме разнежи детето ми, като ме погали по косите, като ме прегърне и целуне, като ми пее песнички и много, много други неща.

# 3
  • Мнения: 494
 Много неща са-не съм от камък, все пак...

 Последно снощи, преди да заспи, моят по-малък син (,който още е много "скъп" на думи, та камо ли на изречения...) ми каза за пръв път: " Коки бича мами"  Grinning ( в превод - "Криско обича мама"- Кристиян е името му, но той си се нарича Коки)...
  Та, ей такива, простички неща ме разнежват...

# 4
  • Мнения: 281
Много бих се разнежила, ако някой ми се обясни в една друга тема.
Ама на. Никой.

# 5
  • Мнения: X
аз постоянно си ходя разнежена Joy

# 6
  • Мнения: 2 196
Песента в подписа ми,изпратена по Скайпа от неромантичният ми мъж на уж невпечатлителната му жена.Признавам си без бой,разнежи ме. Blush

# 7
  • Мнения: 431
Трогна ме с това, че веднъж, когато бях много, много болна, ми държеше косата, докато прегръщах тоалетната чиния за 107-ми път. Извинете за натурализма. Тогава разбрах, че може да се разчита на него.

# 8
  • Мнения: 2 196
Много бих се разнежила, ако някой ми се обясни в една друга тема.
Ама на. Никой.

Ми не сме си близки,та ме хвана срам.Вече си признах,моля,не злоупотребявай с нежните ми чувства.

# 9
  • Мнения: 109
Колкото и да е забързан живота ни в днешно време винаги може да намерим място за една добра дума .А както знаем тя може да направи чудеса. Един елементарен жест може да ни накара да се чувстваме на седмото небе. Всичко това би ме разнежило.

# 10
  • Мнения: 589
Детето ми. И децата на другите.
И доброжелателността \каква твърда дума само\

# 11
  • Мнения: 803
Разнежват ме дребните неща. Например, говорим си и изведнъж той протяга ръка и прибира кичур непокорна коса зад ухото ми. Или возим се в колата, спираме на светофар и той просто хваща ръката ми и без да каже нищо, само я целува. Или пък веднъж, бяхме си говорили, че много обичам бонбони"Пияна вишна". След няколко дни, той ми звъни по телефона и ми казва да отворя входната врата - отпред имаше плик с бонбоните и кутия с ягодов чай (който обожавам).
Ей такива мънички неща ми разтапят сърцето; предпочитам ги хиляди пъти пред разни материални изрази на обич.

# 12
  • Мнения: 2 070
За романтиката винаги има място. Друг е въпросът, че много от нас се правят, че тя няма място, а всъщност това са най-романтичните души.

Абе не бих казала, че се правят, просто им е по-интересно жеста да бъде добре измислен, ако щеш и закачлив, да е съобразен с човека, от там и - "всичките клишета-на мезета". Не че не са романтични хората, ами не са глупави и не искат да им е скучно. За всички ли любовта е червени сърца и рози? Ми напрегни си малко акъла бе човек. Рози та рози. И така сякаш поставяш всички жени под общ знаменател. В "Малкият принц" беше добре казано, жалко, че не мога да го цитирам. Нищо, че и там цветето беше роза.
На някой да са подарили кактус снощи?

# 13
  • Мнения: 606
  Смеха на малкия.

# 14
  • Мнения: 8 999
Най-много ме разнежва изпълненият с уплаха поглед, който мъжът ми ми мято скришом, когато разпилее трохи по плота на кухнята.

# 15
  • Мнения: 516
Сутринта ме разнежи една неочаквана картичка без повод, но с най- милото и точно пожелание. Благодаря! 

# 16
  • Мнения: 189
Най-много ме разнежва изпълненият с уплаха поглед, който мъжът ми ми мято скришом, когато разпилее трохи по плота на кухнята.

Абсолютно, моят ме поглежда така когато разлее нещо по покривката. Много е сладко. Особено когато го прави пред майка му.

# 17
  • Мнения: 4 841
Стоманено-графитеното ми сърце се разлива като мед по време на тържествата в детската градина. И напират, напират някакви странни сълзи с неясен произход...

# 18
  • Мнения: 5 940
Нямах цигари и ме мързеше да излизам да купувам. Час след като съпругът ми излезе тази сутрин, отидох на терасата да видя какво е времето и намерих една кутия, беше ми взел и я хвърлил, без да се обади, просто да ме изненада. Е такива неща, жестове, макар и за отрова, но той знае, че без нея не мога.

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 14:26 от valerie

# 19
  • Мнения: 600
детето. когато казва 'мамуууу'. и когато пее 'мила моя мамо, дай бони'. и когато казва 'бичам те'. нищо друго не може да ме трогне. доста се старах да стигне то такава висота на високомерие и безчувственост, не беше много лесно, но си струва Wink

# 20
  • Мнения: 17 407
Аз съм си темерут, но- тържествата в детската градина и приготвена от съпруга ми закуска/обяд/вечеря. Сигурно има и още, не ми се мисли в момента.

# 21
  • Мнения: 2 161
Трудно се разнежвам,но никога няма да забравя как след няколко шева на ръката ми,мъжът ми я опакова с найлон и ме изкъпа в банята.Децата ми ме разнежват всеки ден.

# 22
  • Мнения: 2 448
Радвам се, че получих отговори, честно казано мислех, че повечето ще пишат с насмешка и подигравателен тон.Аз не бих се определила точно като романтичка, но доста обикновени жестове са в състояние да ме трогнат, дори и само една дума.А за детето няма смисъл да коментирам, колкото и да му се ядосвам/голям дивак е/ само като ме погледне и каже "мамо гушкай" разтапям се веднага.
Аз съм от скоро във форума и все още не мога да свикна с тона, с който някои си разменят реплики, оставам с впечатление, че се познават добре и наживо и може би за това си позволяват.Някои ме кефят с остроумие и начин на изразяване, но на романтична вълна мислех, че ще бъда анатемосана веднага и за това много ме зарадвахте с отговори. Hug

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Котенца, малки котенца. На секундата мога да се разрева.

# 24
  • Мнения: 6 992
Бебета човешки, бебета животински. Като гушкам прасьовците ми много се разнежвам.
Когато заспивам вечер в неговите ръце се разнежвам.
Като го галя по косата се разнежвам.
Като го дразня се разнежвам  Mr. Green
Ако се събудя първа и го гледам как спи, се разнежвам.

# 25
  • Мнения: 843
      Мъникът,  разбира  се, нежната и грУба душичка, зодия Овен.   Така ме " реже" в чувствата си дъщеричката ми , че когато ме целуне - излитам. Hug
   Мъжът ми.   Така си ме и  ме свали... така си и остана -    да мие гол чиниите сутрин.   Или поне гол до кръста.   Много ... охххх.. Crazy
  Много работи ме разнежват, защото съм си наложила/ или съм се научила?/  да ги " виждам".    Има ги... толкова са мънички понякога, а са велики.
     Като " Мигове в кибритена кутийка"...   това е щастие - миговете.
   

# 26
  • Мнения: 757
newsm10
и при мен е така,мисля,че това наистина много ме разнежва

# 27
  • Мнения: 2 070
Сетих се, че сериозно ме трогват и разплакват тържествата по случай Първият учебен ден и 24 май. Съвсем сериозно. Не знам като му дойде времето на детето да тръгва на училище сигурно ще съм на стабилизатори някакви - мента, глог и валериан, валидоли или нещо по-силно за по-сигурно.

# 28
  • Мнения: 30
Мен най-много ме разнежва мъжът ми, когато направи нещо мъничко,мило (той малко темерут си пада иначе, затова, когато направи нещо такова ми става толкова приятно и мило). Днес се прибрах от работа и той ми беше спретнал прекрасна вечеря с всичките му свещи и чудесии - е как да не се разнежиш?

# 29
  • Мнения: 15 488
трогна ме, когато след спонтанния ми аборт /тогава казаха, че ми било противопоказно да забременявам повече и това 3 седмици след сватбата ни/ ми каза, че не го интересува дали мога или не да имам деца - важното било, че е с жената, която обича и никога няма да ме остави.

би ме разнежило да се прибера и да заваря спалнята изпълнена със светлина от запалени свещи, леглото покрито с листа от рози и да звучи  тази песен

 Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 200
Две мили думи в кофти момент, са ми достатъчни!

# 31
  • Мнения: 3 376
Много ме разнежи,когато онзи ден излязох,а той беше в нас с детето.Прибрах се и гледам къщата свети,всичко е чисто,няма чинии в мивката,даже измил и оклепаната от вечерта машина за фреш.Стана ми много мило,честно Heart Eyes,беше изчистил по-добре отколкото аз го правя.
После приспа детето,направи ми кафе...

# 32
  • Мнения: 1 520
Тия дни само детето. Като каже "много те обиЦам, мамо", придружено с целувки по двете бузи. А напоследък все ме гони да се целуваме по устата, а онази вечер даже с претенция "Сложи си ръцете тук (на раменете), аз моите тук (пак там), наведи ме така, чакай аз да те наведа...", и как подлага сладки устенца.

Мен ме напуши смях, нацелувах го по бузките и си легна доволен.  Blush

Мъжът ми е черен, другата седмица ще пиша за него, ако ми се разсветли.  Confused

# 33
  • Мнения: 4 473
Жест или дума изразени с чувство. Качеството е винаги пред количеството.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 623
Детето, то винаги ме разнежва,
но в последно време най-много с това:
- Боби, обичаш ли мама ?
- Да много Simple Smile
- А колко много ?
- ВсиЦки две  Hug
Явно "всиЦки две" е нещо много голямо в неговите очи  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 2 891
За детето е ясно.

Мъжът ми е много умиляващ, когато се опитва да направи нещо и не му се удава. Тогава започва да се цупи като малко дете и да хвърля наоколо.

# 36
  • Мнения: 573
Целувките и прегръдките на малкия.Сутрин ме кефи като се събуди и прави ''опити '' да пази тишина.Но не го свърта много и започва да ме целува ,бърка в ушите ,носа CrazyИ като се събудя е най-доволен и щастлив.
Като ме ядоса за нещо аз повишвам тон и той ми вика:''мамо ,спокойса''
Мъжът ми ме изненада на рожденния ми ден ми ,като  изпрати цветя на работа(за10 години това му е първия път),подари ми подарък за свети валентин въпреки ,че се рабрахме ,че няма да си подаряваме нищо(но не това е важното ,подаръците са една малка част,по ме радват мил жест или поглед)

# 37
  • Мнения: 2 407
Аз снощи така се трогнах,а по принцип съм толуп.Бяхме на ресторант с приятелки -във Весело село,много е хубав-горещо го препоръчвам.Там имаше една двойка-баба и дядо празнуваха 60 години брак, цялото заведение им пляскаше,бяха страхотни.поднесаха им торта от заведението,а те се целуваха ,танцуваха.Бяха с много роднини.Толкова се трогнах,60 години ,егаси....И сега ми се насълзяват очите.
Това ме трогна много!!

# 38
  • Мнения: 17 407
Това си е трогателно. И ме подсеща колко хубаво ми става, когато видя възрастни хора, хванати за ръка на улицата( мноого рядко се случва) Simple Smile

# 39
  • Мнения: 126
 newsm78 newsm78
едно мънинко фЪрфЪлаче би ме разнежило и то много!!!!
Но все още нямам такова ......НЯКОЙ ДЕН! Praynig

# 40
  • Мнения: 660
Думи идващи от сърцето(не от лицемерие),мили,нежни,добри...
Като ме подкрепи някой в труден момент.
Малки бебенца,животинчета и всякакви творения на природата..
Един хубав подарък по мой вкус за рожденният ми ден(очила,накит,часовник,красиви цветя и думичките колко много ме обичат  Heart Eyes)

# 41
  • Мнения: 750
Да ме разнежи? Thinking
Сиреч,да се разлиготя от нежност!? newsm78
Нищо не би ме разнежило!
Или поне ако нещо ме разнежи....не си мисля ''М!Ей туй ме разнежи!''
Ама че тема.... newsm78
 
''Споделете какво последно ви е трогнало или с какво обичате да ви изненадват.''-Какво последно ме е трогнало или с какво обичам да ме изненадват!? Rolling EyesЕдното и другото нещо не ми се връзват! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт