БТК-помогнете!!!

  • 2 350
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 187
Не, но ще сподели болката с нас  Mr. Green! Пък и няма нищо лошо,  останалите съфорумци да се запознаят с евентуалните проблеми, които могат да им дойдат до главата.

Доволна съм от БТК, не съм имала проблем (може би за това )! Клиент съм на АДСЛ от самото начало, на някаква висока скорост сме , но не знам точно на каква. Нета ми е спирал не повече от два, или три пъти, за 4 години.

# 46
  • Мнения: 1 632
Не, но ще сподели болката с нас  Mr. Green! Пък и няма нищо лошо,  останалите съфорумци да се запознаят с евентуалните проблеми, които могат да им дойдат до главата.

Доволна съм от БТК, не съм имала проблем (може би за това )! Клиент съм на АДСЛ от самото начало, на някаква висока скорост сме , но не знам точно на каква. Нета ми е спирал не повече от два, или три пъти, за 4 години.
Късметлийка! Simple Smile

# 47
  • Мнения: 3 830
БТК е като стар грамофон. Работи лошо, ако силно го чукнеш, и не се знае по кое време пак ще откаже Laughing hahaha Joy.
Понякога го оприличавам и на ръждясали останки от умрялата социалистическа бракма. Такова е и чувството, когато отивам да платя таксата от 3 лева и някакви стотинки. Сградата е стара, със стари мебели и някакви възрастни касиерки с отдавна боядисани и накъдрени на най-дребното коси, които в повечето случаи ме гледат многозначително или тъповато над очилата си и си мислят, че могат да ми държат тон Joy.

 #2gunfire

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 21:35 от Estellia

# 48
  • Мнения: 1 485
БТК е като стар грамофон. Работи лошо, ако силно го чукнеш и не се знае по кое време пак ще откаже Laughing hahaha Joy.
Понякога го оприличвам и на ръждясали останки от умрялата социалистическа бракма. Такова е и чувството, когато отивам да платя таксата от 3 лева и някакви стотинки. Сградата е стара, със стари мебели и някакви възрастни касиерки с отдавна боядисани и накъдрени на най-дребното коси, които в повечето случаи ме гледат многозначително или тъповато над очилата си и си мислят, че могат да ми държат тон Joy.

 #2gunfire
Ехеее,ама как точно го каза! Joy Joy
Браво на теб! Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 8 280
Колко ми е познат този номер... и некомпетентните и дръпнати телефонисти от хелп деска на БТК!
За щастие от 3 месеца не съм вече на БТК - нито телефония, нито интернет. Никакъв проблем с доставчиците за сега. Да не говорим, че плащам 2 пъти по-малко за 4 пъти по-голяма скорост. А в телефонията имам безплатни минути и НЯМАМ абонаментни такси.

Радвам се, че монополът им падна и много се кефя на рекламата на Мтел с молбичката, да прокопаем каналчето и т.н.


ХА ХА ХА от трън та на глог

# 50
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
БТК  #Cussing out-два пъти платих една и съща сума от 57лв. Подадох жалба с приложен касов бон ,но от там ми отговориха ,че ако не платя ще ни закрият телефонният пост .
  САМО ДА ВИ КАЖА-ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАТЕ ДА КАЖЕТЕ ИЛИ НАПИШЕТЕ НА БТК МОЖЕТЕ ДА ГО НАПРАВИТЕ ЧРЕЗ ЖАЛБА ИЛИ НА БЕЗПЛАТНИЯ ТЕЛЕФОН 0800 15 500 !!! ТУКА, ВЪВ ФОРУМА, АЗ КАТО БИВШ СЛУЖИТЕЛ НА БТК, ЗАПОЗНАТ С ПРОЦЕДУРИТЕ НА КОМПАНИЯТА СЕ ОПИТАХ ДА ПОМОГНА НА 1-2 СЪФОРУМКИ. НО ДЪРЖА ДА ОТБЕЛЕЖА, ЧЕ ПИШЕЙКИ ТУК И СЛАГАЙКИ ВСЯКАКВИ ЕМОТИКОНИ НИКОЙ НЯМА ДА ТИ ПОМОГНЕ !!!  Peace

 Само споделих одисеята си с БТК.

Общи условия

Активация на акаунт