Страхуват ли се децата ви от чичо Доктор?

  • 2 564
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 636
Засега не се страхува Peace.

# 61
Само да ви кажа, днес бяхме на профилактичен преглед и страхотно рева, та се кьса.  Sad Сложиха й ваксина, беше си някакьв кошмар докато не излязахме от кабинета. Доктора й подари уж две играчки, а тя му бльска рьката, обрьща му грьб и му вика " Не, не..". Според него просто вече разбира, не е бебе и много деца имат страх заради инжекциите. Следващия ни преглед е чак след година и ще го позабрави дотогава и ще го израстне предполагам... е, дано и да не боледува през това време и да не се налага да го посещаваме. Да видим!  baby_neutral

# 62
  • Мнения: 258
ухааа ... и още как  Simple Smile само като спрем колата пред кабинета и се започва един плач...  и само повтаря "Готова съм, готова съм" ... а ние още не сме влезнали в кабинета Grinning
Всъщност на нея и харесва в кабинета и даже обича да я преглаждат, но както нашия педиатър казва, при такива деца, в такива моменти, се включва компютъра " А-ха - чичо Доктор - значи трябва да плача" ...

# 63
  • Мнения: 326
От чичо Доктор - не, но от леля Доктор...леле. ooooh!
Случвало ми се да се разхождаме и тя да я съзре от метри разстояние. Следва сцена от рода на "Не, няма боц, не няма, неееееее, айде чао, моля чао, айде..."

# 64
  • на село
  • Мнения: 3 916
Не, не се страхува.

Никога не е плакала по време на преглед.

Последното ни посещение при педиатъра ни протече с един обстоен разговор между дъщеря ми и лекарката  Grinning,  после беше прегледа.

Когато се налага да посетим УНГ сама сяда на стола и отваря уста, подава ляво, после дясно ухо и така.

Плака само когато и вземаха кръв.

# 65
  • Мнения: 2 005
Ами мисля , че е нормално да го е страх  Rolling Eyes Моят син не от всеки се страхува , зависи от отношението на лекаря  newsm78

# 66
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
малки сме още да разберем дали ни е страх, усмихва се широко на всички в кабинета. ще видим тия дни като го боцнат за кръв и сложим поредната ваксина как ще реагира, че вече сме по-съзнателни  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт