Домашна сауна

  • 11 807
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Някой има ли повече инфо за тотал сауна?

# 1
  • Мнения: 394
ЕЕЕЕЕ че никой ли я няма в къщи си? И аз много съм за интересувана че покрай малкия нямам време за фитнес или нещо извън къщи а като тренирам в къщи ми се смеят моите!!! За това става въпрос http://www.telestar.bg/core/view_produkt.php?produktId=416

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Много теми се пускаха,но никоя от нас не се е похвалила,че я има в дома си.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз незнам някой да я има Thinking

# 5
  • Мнения: 74

Момичета  Hugкакво става има ли вече сдобили се  с това чудо? Mr. Green

# 6
  • Варна
  • Мнения: 33
А някой има ли тази http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&pid=59189 ? По-евтина е и мисля да си я поръчам.

# 7
  • Мнения: 394
А някой има ли тази http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&pid=59189 ? По-евтина е и мисля да си я поръчам.
Те като чета за двете -са еднакви почти. май само цените са различни! Айде ако си я поръчаш дай отзиви!

# 8
  • Мнения: 4 678
НЕ ВИ ТРЯБВА.ТЯ ВИ ДЕХИДРАТИРА КЛЕТКАТА.ЦЕЛТА ВИ Е ДА СТОПИТЕ НЕ ВОДАТА ВЪВ ВАШИТЕ КЛЕТКИ ,А МАЗНИТЕ ДЕПА.ТЕЗИ САУНИ ДЕЙСТВАТ ЗЛЕ НА ВАШАТА КОЖА(КЛЕТКИ)ДЕХИДРАТИРАТ Я И СЪСТАРЯВАТ
И ВЪОБЩЕ,ОБВИВАНЕТО С РАЗНИ НАЙЛОНИ ПО КОЖАТА  ПО ВРЕМЕ НА ТРЕНИРОВКА Е ГРЕШНО.СЪЗДАВА ВИ ИЛЮЗИЯТА ,ЧЕ ТОПИТЕ МАЗНИНИ И СЛАБЕЕТЕ.КОЕТО НЕ Е ТАКА. МАХАТ  ВОДАТА ,НО НЕ И МАЗНИНАТА ,КОЕТО НЕ Е  НИКАК ПОЛЕЗНО ЗА ОРГАНИЗМА:bouquet:
Не си давайте парите Peace
УСПЕХ  bouquet

# 9
  • Мнения: 83
НЕ ВИ ТРЯБВА.ТЯ ВИ ДЕХИДРАТИРА КЛЕТКАТА.ЦЕЛТА ВИ Е ДА СТОПИТЕ НЕ ВОДАТА ВЪВ ВАШИТЕ КЛЕТКИ ,А МАЗНИТЕ ДЕПА.ТЕЗИ САУНИ ДЕЙСТВАТ ЗЛЕ НА ВАШАТА КОЖА(КЛЕТКИ)ДЕХИДРАТИРАТ Я И СЪСТАРЯВАТ
И ВЪОБЩЕ,ОБВИВАНЕТО С РАЗНИ НАЙЛОНИ ПО КОЖАТА  ПО ВРЕМЕ НА ТРЕНИРОВКА Е ГРЕШНО.СЪЗДАВА ВИ ИЛЮЗИЯТА ,ЧЕ ТОПИТЕ МАЗНИНИ И СЛАБЕЕТЕ.КОЕТО НЕ Е ТАКА. МАХАТ  ВОДАТА ,НО НЕ И МАЗНИНАТА ,КОЕТО НЕ Е  НИКАК ПОЛЕЗНО ЗА ОРГАНИЗМА:bouquet:
Не си давайте парите Peace
УСПЕХ  bouquet

От това мнение си правя само един извод - сауната е много вредна.

Каква е истината обаче, защо да ходим на сауна и вредна ли е тя?

1-во - Сауната помага за изхвърляне на токсините от организма.Това става чрез потоотделянето и ето защо по време на сауна е добре да не се мажем с разни кремчета по тялото и лицето. Хубаво е да си носим някаква гъбка с нас, за да можем да отстраним по-лесно мъртвите клетки и да се получи още по-ефективно очистване от токсините.
2-ро - Сауната помага за "трениране" на сърцето, засилва се кръвообращението.
3-то - Кожата се обновява, като се премахва мъртвия слой клетки. Кожата става по-жизнена и с по-добър цвят.
4-то - Не трябва да прекаляваме със сауната, защото организмът ни изхвърля не само токсини, но и минерални соли, ето защо 1-2 пъти в седмицата е препоръчителната доза.
5-то - Сауната не е средство за отслабване, дори и ако посещаваме инфрачервена сауна няма да отслабнем въпреки, че се рекламира за метод чрез който можем да отслабнем.
6-то - Сауната може да спомогне в борбата с целулита, но не и да го премахне. Може да спомогне, защото се подобрява кръвообращението, задържаните течности се изхвърлят от организма, редуват се топло и студено.
7-мо - Трябва сами да можем да преценим в какъв тип сауна организмът ни се чувства най-добре - традиционна, парна баня или инфрачервена кабина.

В заключение да кажа, сауната е полезна, тя е средство чрез което се очистваме от токсините, кожата ни става по-хубава, сърцето ни по-здраво.
Чрез сауната можем да премахнем психическата ни умора и да станем по-спокойни, особено ако по време на процедурите се добавят и ароматни масла, като например от лавандула.

Извинявам се на всички дами, които питат за домашната сауна, че не мога да изкажа мнение. Но бях длъжна да обясня какви са предимствата на сауната и че тя в действителност не състарява кожата, както мисли Поци.

Ако имате някакви въпроси питайте, защото определено не твърдя, че обясненията ми са били изчерпателни.

Хубав ден ви пожелавам   bouquet

# 10
  • Мнения: 4 678
Има огромна разлика от истинската сауна и тази която рекламират по ТV Mr. Green
Успех  bouquet

# 11
  • Мнения: 342
Поци,писала съм и в друга тема но да попитам тук.
 Имам вкъщи велоергометър като го карам обличам екип със сауна ефект и слагам неопренов колан.Буквално плувам във вода след 40м въртене.Незнам дали си внушавам защото не съм си мерила обиколките,но като чели ми се побрибрал корема и паласките newsm78.Да разбирам ли че е грешно това което правя?

# 12
  • Мнения: 4 678
Не,правете кавото искате  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 424
Сауна нямам  Joy
Но имам позната,която тренира балет и тя ме съветва да се овивам с наилон при тренировка  Peace  Не съм опитвала,но балерините го правели и имоло ефект... вярвам им  Peace

# 14
  • Мнения: 342
Не,правете кавото искате  bouquet
E какъв е тоя отговор сега newsm78

Общи условия

Активация на акаунт