Имате ли паласки?

  • 8 907
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 691
Специално на мен ми е много грозно жена с паласки (и аз имам  Thinking де),така че ще помоля всеички да споделяме всякакви ефикасни упражнения и тн.
аз знам няколко но не съм сигурна дали действат:
-въртене на обрач
-коремни преси-но от тези при които лявата ти рака упира в дясното коляно и после обратното)
-въртене на "втърка" .. мама преди имаше такова за торти и ги върти на тях докато ги прави ,а пък после,когато стана ненужно,аз си играех на него да си се въртя - голям кеф е  #Crazy Laughing ..но сега незнам каде е де..

# 1
  • Мнения: 1 092
за мое щастие нямам такава "придобивка" newsm68

# 2
# 3
  • Мнения: 619
Не да се оправдава аа структурата ми е такава -по-слаби крака и корем комплект с паласки -изобщо пълен комплект airbag

# 4
  • София
  • Мнения: 7 768
Никакви паласки нямам.  Party

# 5
  • Мнения: 372
да, това ми е проблемът във фигурата- и при 49 кг пак имам

# 6
  • Мнения: 488
И М А М , И М А М, И М А М  smile3511
ДАВАЙТЕ ИДЕИ. ЩЕ СЛЕДЯ ТЕМАТА!!!!

# 7
  • Мнения: 3 036
И аз имам.
Давайте упражнения,че идва лято и ще се разсъбличаме.
До тогава трябва ако не ги ликвидираме,то поне да ги намалим.

# 8
  • Мнения: 958
Ето кои упражнения правя аз,и това също,но каквото и да си говорим,основното е кардио и диета  Peace

# 9
# 10
  • Мнения: 31
Съгласна съм че основното е диета и кардио. Но наполседък съм много доволна от един  L-carnitine gel. Мазе се локално в началото бях резевирана ама понеже струваше само 10 лв та реших да пробвам. За паласки и корем е иделно осбено за онези кото не желаят да пият добавки. И много мека ми стана кожата и см намаляха така че съм супер доволна. И сега вече мога да кажа че почити нямам паласки

# 11
  • Мнения: 230
Съгласна съм че основното е диета и кардио. Но наполседък съм много доволна от един  L-carnitine gel. Мазе се локално в началото бях резевирана ама понеже струваше само 10 лв та реших да пробвам. За паласки и корем е иделно осбено за онези кото не желаят да пият добавки. И много мека ми стана кожата и см намаляха така че съм супер доволна. И сега вече мога да кажа че почити нямам паласки

Наистина ли? А спортува ли? От къде точно да си купя тоз чуден гел? Hug  bouquet

# 12
  • Мнения: 488
Съгласна съм че основното е диета и кардио. Но наполседък съм много доволна от един  L-carnitine gel. Мазе се локално в началото бях резевирана ама понеже струваше само 10 лв та реших да пробвам. За паласки и корем е иделно осбено за онези кото не желаят да пият добавки. И много мека ми стана кожата и см намаляха така че съм супер доволна. И сега вече мога да кажа че почити нямам паласки

Да и аз бих искала да знам. Че аз и никога не съм ползвала такива неща. Доста съм боса по темата, затова и ще я следя.

# 13
  • Мнения: 1 691
Съгласна съм че основното е диета и кардио. Но наполседък съм много доволна от един  L-carnitine gel. Мазе се локално в началото бях резевирана ама понеже струваше само 10 лв та реших да пробвам. За паласки и корем е иделно осбено за онези кото не желаят да пият добавки. И много мека ми стана кожата и см намаляха така че съм супер доволна. И сега вече мога да кажа че почити нямам паласки

Да и аз бих искала да знам. Че аз и никога не съм ползвала такива неща. Доста съм боса по темата, затова и ще я следя.
и аз,и аз  Naughty Wink

# 14
  • Испания
  • Мнения: 60
 Crossing Arms нямам

# 15
# 16
  • Мнения: 581
 Ми имам, отгледала съм си ги.Аз обаче ги наричам любовни дръжчици, по-нежно и романтично ми звучи.
 Мисля да се отърва от тях с пилатес и лунна диета.

# 17
# 18
  • Мнения: 230
Пратих на New Mather лично с молба да дойде в темата и да ни обясни за гела с Л-карнитин. Чакаме  Peace

# 19
  • Мнения: 31
Ами за Л-карнитин гела. Мажа се два пъти на ден . Сутин и вечер преди лягане. Вълшебен не е, но съм много доволнa. Няма никаква миризма. Лесно се попива. Има го в няколко онлаин мага зина. Аз лично си го взех един магазин за хранителни добавки до южния парк. Катo се движите по Витошка към Южния, трамвая има обръщало. Тръгвате по релсите и първата пресечка в ляво, след 50-60 метра, магазина е под блока. До него има магазин за цветя. Съжалявам, че не знам улицата. Но продукта на една фирма Explode. В сайта им обекти в които продават. Кажете какво друго ви интересува. Извинявам се че се забавих с отговора но няколко дена бяхме на почивка във Велинград.

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 17:29 от New Mather

# 20
  • Мнения: 488
New Mather можеш ли да споделиш онлайн магазините, в които си го срещала. Моля  Praynig

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
New Mather можеш ли да споделиш онлайн магазините, в които си го срещала. Моля  Praynig

И аз искам това да разбера  Praynig

# 22
  • Мнения: 872
Да Confused. Особено с тесни и плитки дънки... Embarassed

# 23
  • Мнения: 230
Ами за Л-карнитин гела. Мажа се два пъти на ден . Сутин и вечер преди лягане. Вълшебен не е, но съм много доволнa. Няма никаква миризма. Лесно се попива. Има го в няколко онлаин мага зина. Аз лично си го взех един магазин за хранителни добавки до южния парк. Катo се движите по Витошка към Южния, трамвая има обръщало. Тръгвате по релсите и първата пресечка в ляво, след 50-60 метра, магазина е под блока. До него има магазин за цветя. Съжалявам, че не знам улицата. Но продукта на една фирма Explode. В сайта им обекти в които продават. Кажете какво друго ви интересува. Извинявам се че се забавих с отговора но няколко дена бяхме на почивка във Велинград.

Ааааа, да това е 1цата трамвая, който върви по Витошка и завива към пазара на Иван Вазов - там ли е първата пряка в ляво? А колко парички е гелчето? Тенк ю  Hug

# 24
  • Мнения: 116
Колко мл е опаковката? Видях че струва 10 лв. по онлайн магазините, но никъде не пише колко мл е.

# 25
  • Мнения: 1 197
Имам си,те са ми чара Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 647
Нямам.

# 27
  • Мнения: 31
Гела е е 130 грама цена 10 лв, аз се мажа по-обилно и ми стига за 10 дена. Понеже мажа и бедрата отзад. Това са места които според производителя би трябвало да има тяхна продукция hahahaТук, отгоре са онлайн магазините, сега порових и за магазина от които го купих улицата се казва Димитър Манов

# 28
  • Мнения: 230
Много ти благодаря! при първа възможност ще си го купя!

# 29
  • Мнения: 1 432
Ooo и аз съм на опашката за гела.......тръгвам да го търся  Mr. Green

# 30
  • София
  • Мнения: 4 052
Отговорих с втората опция. Сега остава да смъкна излишните килограми и се надявам да гласувам с третата Mr. Green

# 31
  • Мнения: 230
New Mather   а спортува ли докато се мажеше? Защото аз знаех, че от Л-карнитина под каквато и да било форма има ефект САМО ако се спортува активно. ДАНО да съм в грешка  Rolling Eyes

# 32
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Имам и още как,а преди никога не бях имала Confused

# 33
  • Мнения: 31
l-carnitine  приет орално действа само с аеробна тренировка (кардио) , докато при гела не задължително. Но принципно спортувам харесвами да подържам тялото си. Но от няколко седмици нещо не се занимавам много сериозно. Нядявам се да не платя за мързела. Че обикновено първите дни в залата са ми ужасни

# 34
  • Мнения: 2 631
Аз имам мънички паласчици отстрани на кръста и на коремчето... Мънички!
Личат си само като сложа по - впити прашки, примерно... И все пак искам да се отърва от тях  Confused

# 35
  • Мнения: 781
Имам, много ясно, нали затова се подвизавам в този подфорум, иначе щях да съм в готварския, примерно hahahaПреди нямах и се надявам сега като отслабна да изчезнат.

# 36
  • Мнения: 1 674
гласувах! Wink

# 37
  • Мнения: 493
Да имам и то какви - Достатъчно са голями за да се гледат и подържат сами. Crazy
Това е най големи проблемммм , но мамка му и стуктура. #2gunfire #Cussing out

# 38
  • Мнения: 230
Някой купи ли си вече кремчето? Аз още не съм, че имах много работа, но скоро, скороооооо bowuu

# 39
  • Мнения: 6 164
Все още не.

# 40
  • Мнения: 3 241
Имам си, сега вече по-малки, но още има какво да се желае!
Боря ги с кардио и упражнения с тежести настрани Simple Smile

Интересно ми стана за вашето кремче, чакам отзиви  Peace

# 41
  • Мнения: 15
Имам  newsm61 , но се надявам да се отърва от тях преди лятото.

# 42
  • Мнения: 1 691
Офф от утре се разделям с излежаването в леглото - ще тичам на стадиона но само събота и неделя имам възможност.
Иначе ей сега отивам да си направя коремните преси че вчера не съм правила защото имам мускулна треска ooooh!
ИИи да се надяваме че с всички действия които съм предприела - бягане,коремни преси,сауна,танци - ще се справя с тези досадни паласки  #Crazy
Айде успех и на вас и на мен  Laughing  bouquet

# 43
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
КАКВО ТИ НЯМАМ БРЕ Shocked, АЗ ЦЯЛАТА СЪМ ЕДНА ПАЛАСКА #2gunfire

# 44
  • Мнения: 1 455
нямам засега  Grinning.

# 45
  • Мнения: 216
Намират се Embarassed

# 46
  • Мнения: 1 243
Записвам се да следя темата.

# 47
  • Мнения: 1 393
Имам,но се надявам скоро да се отърва заминаги от тях  Mr. Green

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
само да ви светна, че това не са паласки, а любовни дръжки  Wink

# 49
  • Мнения: 190
само да ви светна, че това не са паласки, а любовни дръжки  Wink

Абе баш паласки са си вече...   Rolling Eyes
Кажете някое видео с упражнения специално за тая част, ако знаете. Само с кремчета няма да стане. А сега правя цялостно кардио и тн, но малко повече натоварване специално на тая част няма да се отрази зле.

Успех в борбата!  box

# 50
  • София
  • Мнения: 3 271
Не, нямам, но си имам други екстри Wink

# 51
# 52
  • Мнения: 1 197
само да ви светна, че това не са паласки, а любовни дръжки  Wink
newsm47

# 53
  • Мнения: 1 417
Слава богу отървах се от тях Simple Smile Конструкцията ми не е такава, но качих 2кг и те се разпределиха на дупето и паласки. 1 месец всеки ден фитнес и упражнения с гирите сутрин и вечер - наклони в страни и се разделихме. Grinning

# 54
  • Мнения: 757
Слава богу отървах се от тях Simple Smile Конструкцията ми не е такава, но качих 2кг и те се разпределиха на дупето и паласки. 1 месец всеки ден фитнес и упражнения с гирите сутрин и вечер - наклони в страни и се разделихме. Grinning
това с гирите наистина има голям ефект върху паласките

# 55
  • Мнения: 1 176
Когато родих първото си дете(беше отдавна-децата ми са с голяма разлика),се обзаведох с много екстри-и паласки,и коремче,и дупе си заформих.Две години по-късно вече бях станала като фиданка без да си мръдна пръста даже.Ей така,от само себе си се стопих и разкрасих.Сега обаче,след второто отроче  ooooh!-какво да ви кажа,пак се надявам да ме споходи това щастие,ама не и не,не става.Та с две думи-имам си паласки,но пък се научих умело да ги прикривам,така че освен мен и дрехите ми никой даже и не подозира за тях Laughing.Сега вече и вие знаете Joy.Май е време по-честичко да се навъртам в тоя подфорум.

# 56
  • Мнения: 1 384
Втора опция  Whistling

# 57
  • Мнения: 533
Имах , сега почти...... не PeaceХранителен режим   food002,спорт newsm39  и приятни емоции luvbed  ги свалиха.

# 58
# 59
  • Мнения: 190
Отивам да се връткам на обрач. След два месеца паласки - йок.  #Cussing out

# 60
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Слава богу отървах се от тях Simple Smile Конструкцията ми не е такава, но качих 2кг и те се разпределиха на дупето и паласки. 1 месец всеки ден фитнес и упражнения с гирите сутрин и вечер - наклони в страни и се разделихме. Grinning
за наклони в страни - ок, ама с гирите в ръцете кво правите newsm78...отпуснати ли са , или ги вдигате нагоре?

# 61
  • Мнения: 230

[/quote]
за наклони в страни - ок, ама с гирите в ръцете кво правите newsm78...отпуснати ли са , или ги вдигате нагоре?
[/quote]


I na men 6te mi e mn interesno da razbera (izvinqvam se za latinicata!)

# 62
# 63
  • Мнения: 46
и аз имам  Cry не искат да се махат, след раждането си върнах фигурата само те останаха, от тогава се боря и нищо не става. Кажете нещо повече за кремчетата и геловете които стопяват сантиметри, помагат ли, кои ви помогнаха? Аз не съм дебела тежа 53 кг висока съм 167 см, само това ми е проблема, незнам дали диета би ми помогнала, ако сваля повече килограми започва да ми пада кръвното и не се чувствам добре. Затова се замислям за вариант хапчета или гел за отслабване. Помагайте, че до юни трябва да ги свалям ще съм булка!!!

# 64
  • Мнения: 1 193
Имам, и още как  Mr. Green
Особенно след второто раждане - красота  Embarassed
Ще опитам с упражнения ,и приятни емоции  luvbed

# 65
  • Мнения: 533
Имам, и още как  Mr. Green
Особенно след второто раждане - красота  Embarassed
Ще опитам с упражнения ,и приятни емоции  luvbed


Страхотен ,аватар Peace

# 66
  • Мнения: 757
за наклони в страни - ок, ама с гирите в ръцете кво правите newsm78...отпуснати ли са , или ги вдигате нагоре?
[/quote]


I na men 6te mi e mn interesno da razbera (izvinqvam se za latinicata!)
[/quote]гирите си ги държите,ръцете са изпънати на долу и така ту на едната страна ту на другата,и така се усеща силно напрежение в мускулите,дано сте ме разбрали,че трудно се обяснява

# 67
  • Мнения: 1 417
Слава богу отървах се от тях Simple Smile Конструкцията ми не е такава, но качих 2кг и те се разпределиха на дупето и паласки. 1 месец всеки ден фитнес и упражнения с гирите сутрин и вечер - наклони в страни и се разделихме. Grinning
за наклони в страни - ок, ама с гирите в ръцете кво правите newsm78...отпуснати ли са , или ги вдигате нагоре?
versace долу горе е обяснила Wink Ето и още нещо, което намерих - взимаш един лост, слагаш си го зад врата и започваш да се усукваш наляво надясно от кръста нагоре, и така 2-3 серии по 40-50 повторения
друго упражнение е - взимаш един дъмбел в едната ръка другата я слагаш на тила отзад и от леко разкрачено положение започваш да накланяш на страната на дъмбела и после изправяш
същите серии с същите повторения . Препоръчвам ти лека тежест. Все пак за паласките и за всички тлъстинки около кръста се препоръчват аеробните упражнения - бягане на пътека май е най-добро.

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 20:17 от mi6i

# 68
Кажете нещо повече за кремчетата и геловете които стопяват сантиметри, помагат ли, кои ви помогнаха? Аз не съм дебела тежа 53 кг висока съм 167 см, само това ми е проблема, не знам дали диета би ми помогнала, ако сваля повече килограми започва да ми пада кръвното и не се чувствам добре. Затова се замислям за вариант хапчета или гел за отслабване.
И аз съм горе-долу същото съотношение кг/височина с малка разлика 55/168 , но имам доста големички палазки.За спорт и дума да не става Stop.Но като гледам постоветевече се навих за гелче L-carnitin. newsm26  другата седмица ще си го купя.....А иначе някои с отзиви за това?

# 69
  • Мнения: 2 220
Каква е оптималната тежест на гирите за наклони настрани? silvia_85, купи ли си кремчето?

# 70
  • Мнения: 484
Как да стопим досадните паласки
Може би ще намерите и други полезни неща Simple Smile

# 71
  • Мнения: 2 220

Мерси много.  Hug Ще ги разгледам в най-скоро време.

# 72
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098

Мерси много.  Hug Ще ги разгледам в най-скоро време.
аз ги разгледах , сега остава да почна да ги правя, в най - скоро време... Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 691
за мен най добрия вариант си остават коремните преси и тези упражнения с гиричките настрани .. а й танци  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт