А сега с какво да си махнем този целия грим?

  • 2 644
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 17
Какво използвате за почистване на грима... ?  newsm78

# 1
  • Мнения: 199
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259956.0
тук можеш да намериш подходящ продукт  newsm10

# 2
  • Мнения: 274
аз ползвам бебешко тоалетно мляко кря кря или нещо такова беше, много хубаво трие дори водоустойчивите спирали а е само 1лв

# 3
  • Мнения: 4 292
Много теми има по въпроса. За различните кожи, различни продукти.  Wink Аз съм доволна от дегримьора на  Vichy.

# 4
  • Мнения: 757
има една пяна на джонсън за грим,слагам много  силен грим и всичко пада от него,после вече почиствам с продуктите на лореал и слагам крем

# 5
  • Мнения: 17
да да аз преди я имах тази пяна всичко което не можеше да падне с други продукти падаше с нея ама аз искам нещо без измиване от типа на тоник или нещо подобно

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Аз преди няколко дни си взех L`Oreal Dermaq Expert. За сега съм доволна, почиства много добре  Peace

# 7
  • Мнения: 99
Аз си почиствам грима с един течен продукт за премахване на грим от очите на Гарние. Почвам от очите и после цялото лице. Ако има нещо останало, се почиства с водата и сапуна под душа и така.

# 8
  • Хасково
  • Мнения: 222
Аз ползвам млякото на Galenic много е леко и не ми омазнява кожата като другите млека.

# 9
  • София
  • Мнения: 971
Аз ползвам мокри кърпички за почистване на грим

# 10
  • Мнения: 1 081
Аз пък ползвам измиващ гел  Peace
супер доволна съм, след него не остава и милиметър непочистена кожа  Hug
Горещо го препоръчвам независимо от марката / само да не е на Елеа/
  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 885
В момента ползвам Galatee Confort на Ланком и е много хубаво.  Peace
Жалко, че не мога да си го позволявам винаги. Иначе ползвам по-евтини варианти  и всеки път ги сменям - Гарние, Лореал, понякога Виши, Еусерин и Ла рош...

# 12
  • Мнения: 234
Новия дегримьор на L`Oreal Dermaq Expert 2 в 1 , който е кремообразен, но след като се нанесе на кожата се превръща в тоник. Много съм доволна  Peace

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
За очите - лосион за очен грим, в момента на Клиник (take day off или нещо от сорта) не ми харесва особено, люти ми на очите, ама ми го харизаха с околоочния крем, та си го ползвам чат-пат  Confused
За лице - измиващ крем на Авен, а за по-тежки случаи (по-тежък, вечерен грим) първо с тоалетно мляко на Еусерин, после пак измиващия крем на Авен.

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
В момента ползвам пяната на Галеник, много е готина и нежна.

# 15
  • Мнения: 1 179
Ползвам предимно пяната на Джонсън, а ако остане нещо от спиралата или сенките с лосиона на Avon за почистване на очен грим.

# 16
  • София
  • Мнения: 160
Новия дегримьор на L`Oreal Dermaq Expert 2 в 1 , който е кремообразен, но след като се нанесе на кожата се превръща в тоник. Много съм доволна  Peace
Почистваща пяна, тоалетно мляко и тоник на Авен. Много съм доволна.
А този дегримьор на Лореал според мен е ужасен, пълно разочарование. Купих си го и го използвах само 2 пъти, след него кожата става мазна и лепкава... Cry

# 17
  • Мнения: 6 164
Лосион на Нивеа, мокри кърпи, вода... както дойде...

# 18
  • софия
  • Мнения: 290
аз ползвам тоалетно мляко на Елеа за суха кожа (розовата серия). Много добре ми понася на моята чувствителна кожа .А миризмата направо я обожавам .Мирише на свежо и чисто  Laughing . Иначе съм ползвала много видове , но много от тях  не ми понасят . Преди години любимото ми беше едно на Ейвън беше нещо три в едно с масло от чаено дърво или нещо такова . Ама го спряха , сега не знам дали има нещо подобно. Crazy

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 Виши 3 в 1......отговаря на моите изисквания.

# 20
  • София
  • Мнения: 423
Аз пък вече от доста време само с бебешки мокри кърпички се чистя.Купувам от тези по 72 бройки,махат всичко  идеално  Wink

# 21
  • Мнения: 223
С този гел се мия : http://www.oriflame.bg/flashUtil/FlashPopup.jhtml?catId=100002&a … 3&wHeight=540
а с това подхранвам :


маската отвреме навреме правя (през 3-4 дни)

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 08:09 от white dream

# 22
  • Мнения: 1 616
Грим от очите почиствам с двуфазния лосион на Лореал. Лицето - с пяната на Джонсън или с гел за почистване на Орифлейм (с алое).

# 23
  • Мнения: 223
Грим от очите почиствам с двуфазния лосион на Лореал. Лицето - с пяната на Джонсън или с гел за почистване на Орифлейм (с алое).
онзи двуфазния, който се отмива трудно с вода ли ?  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 28
Първо почиствам с тоалетно мляко Нивеа, след това с тоник пак Нивеа и накрая крем за лице, но този път Гарние Тотал Фреш с екстракт от грозде.

# 25
  • Мнения: 187
А аз съм страшно доволна от  L'OREAL  Re-Nourish Cleansing milk.

# 26
  • Мнения: 3 622
L'OREAL Dermo Enpertise - ползвам го вече трета година и съм много доволна

# 27
  • Мнения: 1 095
Aз си направих препоръчания в темата за етеричните масла дегримьор:
100мл розова вода + 20 мл масло от жожоба.
Използва се като двуфазния на Лореал и мога да ви кажа, че е много добър! С разликата, че е напълно натурален и без консерванти, стабилизатори и т. н.
Аз почиствам цялото лице  Simple Smile

# 28
С тоалетно мляко и тоник за нормална кожа, в момента и двете са на RoC.

# 29
  • Мнения: 649
Само L'OREAL!!!

# 30
  • Мнения: X
аз ползвам бебешко тоалетно мляко кря кря или нещо такова беше, много хубаво трие дори водоустойчивите спирали а е само 1лв
И аз така. След хиляди експерименти и доста похарчени левчета отнове се върнах към него. Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 010
дайте да я видим на снимка тази прословута пяна на Джонсън...Мерси

# 32
  • Мнения: 337
Мисля, че знам за коя пяна става дума, но немога да намеря линк. В розово шишенце прозрачно с помпичка. Струва около 5-6 лв. Ползвала съм я, жалко че не мога да я покажа. Thinking

# 33
  • Мнения: 278
аз използвам ей тия кърпички и съм много доволна Simple Smile стават и за водоустойчив грим

# 34
  • Мнения: 1 176
Първо почиствам очите,обикновено с лосиона на L`Оreal,после измивам  лицето с почистващия гел с алое на Oriflame ,следва тоник и овлажнител от същата серия.За моята кожа са просто идеални.И след около 15-20 минути нанасям нощен и околоочен крем.Тежи ми тая цялата процедура вечер,но я спазвам.

# 35
  • Мнения: 3 376
Aз си направих препоръчания в темата за етеричните масла дегримьор:
100мл розова вода + 20 мл масло от жожоба.

И спирала ли маха?

# 36
  • Мнения: 1 095
Aз си направих препоръчания в темата за етеричните масла дегримьор:
100мл розова вода + 20 мл масло от жожоба.

И спирала ли маха?

Маха дори лореалските спирали, които по мои наблюдения са си доста трудни за махане.  Peace

# 37
  • Мнения: 1 312
Махам си гримат с гела за измиване
на лице на Регал,страхотно премахва всичко бързо и лесно,а после слагам тоник  Peaceи кремче само че са друга марка Peace

# 38
  • Мнения: 9 865
Не ползвам разгримиращи, директно се мия с различни гелчета, в момента с това . Ако нещо не падне, прибърсвам с тампон (напоен с тоник или крем) и мажа с крем.

# 39
  • Мнения: 7 723
Какво използвате за почистване на грима... ?  newsm78
Пробвала ли си с вода и сапун? Wink

# 40
  • Мнения: 250
аз ползвам бебешко тоалетно мляко кря кря или нещо такова беше, много хубаво трие дори водоустойчивите спирали а е само 1лв

 Peace И аз макар да не мисля, че е подходящо за махане на грим, а само за почистване на кожата. Харесвам го наистина.

# 41
  • Мнения: 2 211
Когато ми се спи, карам по бързата процедура - кърпички за почистване на грим, иначе  - т. мляко Авене.

# 42
  • Мнения: 640
CLINIANS 2 in 1

# 43
  • Мнения: 2 407
Нивеа Визаж-тоалетно мляко.Сега си купих и на Авендоволна съм.Имам и на Олив.

Общи условия

Активация на акаунт