Искам да запитам нещо

  • 5 756
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 17 259
Дани, твоята история много ме разстрои, ума ми не го побира как може да има такива майки - че и режима щяла да ти променя, ай сиктир ... да не продължавам, че все лоши думички ми идват на устата ...
Да знаеш, че си пич и си прав в случая и се бори колкото можеш, мисля няма нужда да ти казвам, че всички тук те подкрепяме, макар и виртуално  Peace

# 106
  • Мнения: 623
Благодаря на всички, за разбирането и подкрепата  bouquet

# 107
  • Мнения: 1 327
истината винаги има 2 лица и всеки е прав за себе си  Whistling

# 108
  • Мнения: 623
истината винаги има 2 лица и всеки е прав за себе си  Whistling

Принципно да. Принципно. Всеки принцип си има изключения

# 109
  • Мнения: 9 990
И ако един ден синът ми ме пита мога ли да казвам на мъжа ти татко? Аз к'во да му отговоря, пирмерно?
Не трябва да се кара детето да вика на някого татко, но според мен ако то реши не трябва и да му се забранява. Нашата работа е да насочваме децата си как да се развиват, не да ги вкарваме в някакъв калъп, който на нас ни е удобен.

Един ден това ще стане неусетно и той даже няма да те пита-може ли, неможе ли.Ще му дойде отвътде да си му каже така. Grinning

# 110
  • Мнения: X
Преди няколко години всички сте смятали че БНД-тат са големи пичове, нали милк (и не само)?
Сега не били пичове и можело да се класифоцират с "някакво нарицателно".
Защо си мислите че сегашното ви мнение е по-обективно от мнението преди няколко години?
Ми ако пак си смените мнението - пак ли ще учите детето на новото мнение?
ема то мнението е сменено в резултат на сменено поведение на въпросния... опичилия се  Wink

# 111
  • Мнения: 2 327
Относно нарицателните, аз съм на мнение, че по принцип да се класифицират хората не е кой знае колко добре. Все пак няма само черно и бяло и никой не е само добър или само лош. Но пък се квалифицират действията... Така че е нормално да кажеш, че това което е направил татко е лошо, но не е нормално да кажеш, че той е идиот(дори и да е такъв).
От тая гледна точка и никога няма да се промени мнението за случилото се.

# 112
  • Мнения: 660
Но после те разсъждават, чувстват, разбират и  НЕ РАЗБИРАТ тази "жертва" на таткото.
А като пораснат все повече продължават да не разбират.

... до момента, в който се озоват в ситуацията на таткото. И почват не само да я разбират, ами да го използват за оправадание - ето, и баща ми така е постъпил.



Tat, драматизираме, защото сме преживели драми. И ако повечето не го проявиха в тази тема, то е, защото доста добре и манипулативно си си съчинил първия постинг. Не знам защо, но и аз си помислих нещо като това, което каза Panther. Айде като толкова искаш да живееш с детето си, върви живей с него (вместо да драматизираш Wink). Що си натирил майка му? Или, ако сама си е тръгнала, що си я довел до състояние да вземе такова решение? Предполагам, не си я изнасилил, когато си й правил детето. Нестига, че веднъж оставяте бездна в душите ни, като ни оставяте без мъжа, в когото сме вярвали, а после искате да ни бутнете в тази бездна, като ни отнемете и детето.


Не мога и няма да съм обективна. Защото съм аз. Лично мнение винаги е субективно.
Когато броят на татковци, милеещи за децата си, стане равен на този на майките подобни, броят на половете в този форум ще се изравни и тогава ще търсим обективност. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт