Цъфнаха вече кокичета, при испанските момичета

  • 25 499
  • 294
  •   1
Отговори
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
България  +  España


                       
това сме ние       
     

Andalucía 
Dimanna                                      Sevilla / Варнa                                                Мария Тереса 26/08/06 Тринидад  17/05/04 Мария Лусия 19/06/02
Clara                                             Marbella / Русе                                               София 06/09/2007
Milenadk                                      San Juan de Aznalfarache                             Мартин 22/03/2006                   
ROZI24                                          Roquetas de mar                                            Хектор 28/07/06


Aragón
Dark                                              Zaragoza/ Хасково

Cantabria
Asto                                                Santander / Свищов                                         Адриана 24/04/07

Castilla y León
Elibg                                               Valladolid / Благоевград                    Добромир 15/10/2007
Nadqsf                                         Valladolid / София


Castilla-La Mancha
Bec                                                  Azuqueca de Henares / Созопол
assia_bg                                         Sacedon/Пазарджик
dunda                                          Albacete / Плевен                                     Александър и Даниел
Mimiii                                             Valera de Abajo / Плевен                        Иво 09/04/2005
saby                                           Alcazar de San Juan / Казанлък               Йоана 03/11/2006
Tonita12                                        Ciudad real
Val                                             Toledo / София                                             Алекс   20/05/04


Cataluña
Ведра                                           Barcelona
bari                                            Tremp / Свищов                                             Алисия 04/11/04
dun4e                                           Lleida                                                                 Карина 18/11/2003
Jupeto                                           Barcelona / София                                        Боян 30/10/2006
Yani_ta                                         Lleida


Islas Baleares
Diddy                                             Palma de Mallorca / София                         Даниел 14/01/98
Lovely                                             Palma de Mallorca
plamplam                                       Palma de Mallorca / Варна
                   Aлекс 05/02/2008


La Rioja
mama na Deni                                Logrоño / Пловдив                                      Денис

Madrid
Пепита                                                Madrid / Пловдив                                      Мариела 05/06/06
Xapa                                               Madrid / Сливен         
Dime                                                 Alpedrete / Бургас
Friki                                                   Collado Villalba / Ботевград                     Андрес 07/10/06
karolinaa                                               Madrid / Варна
Каr4ita                                               Madrid / Добрич                                          Галина 12.12.2005, Мая 15.05.2007
Lluvia                                                Villalba
mimky                                               Мадрид / Пловдив
Rali_80                                               Madrid / Враца                                              Цветина 11/06/2007         
sl                                                       Мадрид                                                        Виктория, 13/04/2004
VIBORA                                             Madrid                                                         Кристиана 21/03/05
zorri t                                                Getafe / Пловдив                                     Милен и Виктория
 


Murcia
Хулиган4е                                       Ceuti / Г.Оряховица                                          Гергана Анабел 14/03/04
Rally_Y                                               San Pedro del Pinatar / Рупци                 Ния 19/02/2003


Navarra

Доностиа                                         Pamplona                                                 Радослав 25/03/2007
Bgangeleyes                                  Tudela, Navarra / Белица                       Андреа 20/08/2007
chausheva1                                      Pamplona/ Абланица


Valencia
Марица                                             Valencia / Пловдив                             Анна Мария 21/02/04
alest                                                Valencia / София                                        Кристина 19/04/06
Ameliya                                           Benidorm / Бургас                                                                                     
ANNET                                              Benidorm / Варна                                    Алекс 27/09/07                           
Dormilona                                      Ontenyente / Шумен                                Каролина, Кристиан 02/08/2007
gaby_s                                            Campello / Габрово                                            Георги 12/08/88, Стоян 14/09/90 и Давид 20/12/03
geri79                                             Villena / Плевен                                        Мартин
Gery_Cherry                                 Benidorm / Пловдив
gery_to                                             Denia / Сливен                                           Димитър 24/07/06
lady laura                                        Valencia                                                         Даниел 
maripossa                                     Picassent / Кърджали                              Пейко 25/04/95 и Николас
GOYA                                             Altea / Павликени                                      Ралица 21/09/07
Nena33                                         Valencia                                                         Естер 14/11/1996, Милчо
ru600                                            Valencia / Плевен                                      Никола 03/04/07     
Silveto                                           Villa Joyosa                                                  Валентина 14/02
Teya                                              Benidorm / Варна                                       Ванина 01/04/93
Vivian*                                           Castellon / Плевен
silrai                                             Torrevieja/                                                     Елеана 26/05/07  Рая 19/03/02                                                                              
Silvimi                                          Valencia                                                        Давид 29/10/2005
Magla_ta                                     Valencia                                                        Maрия, Анастасия 14/11/2006
Mimi6669                                   Torrevieja




старите ни темички

# 1
  • Мнения: 3 098
Благодаря ти!И заглавието е много хубаво. Flutter

# 2
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Благодаря ти!И заглавието е много хубаво. Flutter

Ама че си бърза  Laughing

# 3
  • Мнения: 135
Честита нова темичка! При вас цъфтят кокичета, при нас се задава полярен студ Laughing

# 4
  • Мнения: 3 098
Благодаря ти!И заглавието е много хубаво. Flutter

Ама че си бърза  Laughing
Понякога успявам. Laughing Wink
Да си пренеса въпроса от вехтата тема в новата_кажете ми списания с модели и кройки,4е ми е дошла музата за шиене. Whistling
Щерка ми къпе куклата си и й пее"Високи сини планини" и след малко ще ме разреве. cry

# 5
  • Мнения: 789
Вес , супер си я измислила темичката  Hug! Ако знаеш как ми се иска наистина да цъфтяха и тук кокичета....Ама сега като дойде мама,ще ми донесе луковички,или на лято ще си взема от БГ.

Марица , бих искала да мога да ти помогна ,но...Съжалявам! Аз пък си търся списание за бродерии и гоблени,но уви,тук(поне в селото) , не знаят какво е гоблен. Браво на малката ти певица Hug Peace!

# 6
  • Мнения: 3 098


Марица , бих искала да мога да ти помогна ,но...Съжалявам! Аз пък си търся списание за бродерии и гоблени,но уви,тук(поне в селото) , не знаят какво е гоблен. Браво на малката ти певица Hug Peace!
Za бродерии сигурно има.За гоблените ще питам на свекъра жена му,тя се занимава много с такива неща.

# 7
  • Мнения: 350
Вес супер си е заглавието! Майка ми каза че преди седмица в градината ни са цъфнали кокичетата и минзухарите, така ми липсват, невероятна красота са, за съжаление тука няма такива.  newsm10
Честита нова темичка! При вас цъфтят кокичета, при нас се задава полярен студ Laughing
Стига де отново ли? Тая зима не ще да си отива от бг и това си е.
Майчице я кажете не са ли скъпи тук гоблените? С това впечатление съм останала, иначе това ми е едно от любимите занимания. Не съм шила гоблен от как съм в Испания, но в бг ми беше любимо занимание, повече отколкото да плета.
Марица предполагам че има такива списания, но не съм се заглеждала много много, но ако мерна някое списание за кройки веднага ще пиша.

# 8
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
хайде и аз да се включа
Марица да има тук бурда, моята приятелка купува на сестра си тя има шивашко ателие в бг и постоянно и носи от тук списания, има и други, пак с кройки ако искаш сега като се върне от Англия ще я питам
Вес темичката е страхотна
момичета как имате нерви за гоблени, като бях малка ме бяха запалили да шия, но от тогава мина много време, сега просто нямам нито времето нито нервите
за кокичетата обожавам ги, но любимото ми цвете е момина сълза, просто умирам за това цвете, в къщи винаги съм имала в изобилие и цялата ми къща е ухала и има един опияняващ аромат

малка виртуална почерпка от мен днес майка ми е рожденик, колко много ми липсва ако знаете, говорим всеки ден с часове, но не е същото, как искам сега да съм там и да я прегърна, поне и пратих цветя, вече и това се чудя дали да правя, защото всеки път като пратя подарък или цветя по куриер и тя ревва и и развалям празника   

# 9
  • Мнения: 789
MimkyPeace ,гоблените са ми слабост.Обаче и аз не съм шила откакто съм тук.Имам приятелка,която шие от бая време, от около година е тук,но се е сетила и си донесе.А аз сега ще поръчам на мама.Особено и като отведе Иви с нея ( Confused Cry),а аз ще съм на работа само след обяд,си мисля,че поне малко гобленът ще ме откъсва от мисли и тревоги за Иви.Не съм обаче много сигурна в това. Ти как си,рита ли много бебчо?

Марица, Hug,предварително ти благодаря!Ако свекърва ти каже името на някоя галантерия,бих проверила.

АНЕТТ,Честит Рожден Ден на майчето ти!Да е жива и здрава!
Така е АНЕТТ , всички сме в това положение.Аз нямам братя и сестри,привързана съм страшно много към родителите си,и нямам думи колко ми липсват.Но...това е положението.

Maria Ilieva , Малък Сечко си казва думата,а? Лелеее,тук забравихме какво е студ.

Тонииии , къде изчезна?

# 10
  • Мнения: 767
Много хубаво заглавие на новата тема.
Не са много скъпи тук гоблените и между другото казват, че са за хора, които имат проблеми с нервите - успокоявали
Лека нощ на всички мамчета, дечица, бебета и бебчета в коремчета.

# 11
  • Мнения: 409
Много е сладка теми4ката Вес браво Peace.Тако гледах репортажи за опа6ките за папели Shocked,спят по цели но6ти на улицата да 4акат ред.Балгари руманци в Мадрид.И аз оби4ам гоблени Peace,мими мога да ти пратя някои списание по по6тата ако те интересува от на6ето селце,Тук има доста моми4ета които 6ият гоблени аз нямам време за това.Ами това е лека но6 на вси4ки сладки де4ица,бебета  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 098
хайде и аз да се включа
Марица да има тук бурда, моята приятелка купува на сестра си тя има шивашко ателие в бг и постоянно и носи от тук списания, има и други, пак с кройки ако искаш сега като се върне от Англия ще я питам
 

Мерси,питай я,може би е с друго име.Аз като съм с малката и влизам в киосото,грабвам оби4айните списания за мода и за дизайн на къщи и въобще нямам време да се разглеждам,за да не ми избяга детето. Rolling Eyes
И 4естит празник на майка ти!Да ти е жива и здрава и много да се разбирате!  bouquet


Не са много скъпи тук гоблените и между другото казват, че са за хора, които имат проблеми с нервите - успокоявали

Мене само рисуване,хеви метъл/или Максима ФМ могат да ми успокоят нервите. Mr. Green



Марица, Hug,предварително ти благодаря!Ако свекърва ти каже името на някоя галантерия,бих проверила.




Не ми е свекърва,ама няма нищо,ще каже другата седмица ще дойде на рожден ден.

Тако гледах репортажи за опа6ките за папели Shocked,спят по цели но6ти на улицата да 4акат ред.Балгари руманци в Мадрид.
Пак ли?

# 13
  • Мнения: 259
Да се запиша и аз в новата тема. Вес много хубаво заглавие, как успяваш все  такива хубави и подходящи заглавия да измислиш, това си е талант.
Аннетт 4естит рожден на май4ето ти, да е жива и здрава и много скоро да ви дойде пак на гости. Разбирам как се 4увстваш и аз с моята майка имаме по скоро приятелски отношения и когато сме разделени за по далго(отпуските) много ми липсват разговорите с нея.
Mimiii моята хубосница много оби4а да си пише и най удобно и е в скъпе, отваря го и запо4ва да пише, не и се разрешава, от мен и мъжо да го отваря, но като остане с "деде" и ве4е й е позволено вси4ко. Трудно решение сте взели за Иви, но все пак е за добро, така и бабите ще се порадват малко на малкият красавец.
 mimky сигурно е било страхотно усещането да видиш как нероденото ти детеправи опити да ти говори. Това е нещо което не всеки е преживял.
maria_ilievа дано вси4ко е наред при мъжът ти и да има късмет с работата, а теб ще те 4акаме лятото. А ти каква специялност завършваш, ако не ти е неприятно 4е питам.
Марица и аз не мога да ти помогна, не ме вле4е тази област и не съм се интересувала. А за песни4ките на малката браво на мея, хубави песни знае, а и на вас 4е сте я нау4или.
Хайде сега да ви пожелая лека нощ 4е утре ще обикалям магазините и искам да стана по навреме.

# 14
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Рози, и аз го гледах преди малко този репортаж, обаче, румънците бяха поне 10 пъти повече от българите, ми то на опашката не се чуваше нищо друго освен румънски. Само една имаше, бг, от която взеха интервю още от началото, по акцента се позна. А иначе, както винаги, пълна дезорганизация от испанска страна, хората с дни спяха като прасета натръшкани по земята, само и само да не си изгубят реда.  Close

Анет, честит рожден ден на патерица, на майчето ти  bouquet , да ти е жива и здрава още много години! А за букета - пращай, по-добре да плаче от щастие, че си се сетила за нея, отколкото от мъка, че не си. А за това, че си далеч от нея, не е необходимо цветята да й го напомнят, то е винаги в мислите й.  Confused

Рали, твоята щерка какво е хванала на прощъпулника, че я влече компютъра така?  Laughing


Имаме и рожденничка днес:

Мария Илиева, честит рожден ден!
Много здраве и късмет ти желая,
и дано скоро цялото семейство се съберете заедно тук!  Hug


Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 01:40 от Bec

Общи условия

Активация на акаунт