Бебешки продукти, използвани от възрастен

  • 5 608
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 962
Бебешките продукти са съобразени с нуждите на децата. Възрастните не би трябвало да ги използват, защото не са съобразени с нашата кожа, коса и т.н.

 newsm10

не ползвам

# 31
  • Мнения: 5 173
не съм използвала

# 32
  • Мнения: 2 211
Единственият такъв продукт, който използвам е бебешкият сапун на Нивеа.

# 33
  • Мнения: 757
за всяка възраст си има съответната козметика,минах бебешките години време е за козметика на моята възраст.

# 34
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Използвам слънце защитното мляко на детето,това е единственото нещо което мажа от нейните неща!

# 35
  • Мнения: 119
Аз използвам бебешко олио Джонсан с алое. Кожата става страхотна и мирише приятно.
Peace
A освен това и детски слънцезащитни млека за тяло. Доволна съм.

# 36
  • София
  • Мнения: 167
Използвам на Нивея бебешкия сапун с маслини. Не ми изсушава кожата  за разлика от някои други сапуни.
Мисля да пробвам и шампоаните на Джонсън'с бейби, но това ще стане по-нататък.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Използвам вече няколко месеца, т.е. откакто се появи козметиката на Hipp в Пикадили, цялата серия грижа за тялото - шампоан за тяло, балсам след къпане, олио, крем за лице, с който си мажа ръцете. Много съм доволна от всички продукти.

# 38
  • Мнения: 364
Аз иzполzвам за лице "пенатен "и на него пише че е подходящ и за възрастни .Ползвала съм всякаква козметика и кожата ми си оставаше все така суха."Пенатен" за лице и тяло е крема който ми помогна и който ползвам от доста време и съм много доволна

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 23:25 от 2fast4u

Общи условия

Активация на акаунт