ПОМОЩ: сивите оттенъци след боядисване на руса коса?

  • 7 446
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 168

Дайте идеи..

Не мога да се примиря с този синьо-сив оттенък след всяко боядисване. Получава се само челото и слепоочията. Изчезва се след 3 седмици, но само след още една и хоп – пак съм за боядисване. Rolling Eyes

Ако ползвам по натурално рус цвят това сивото го няма, но тогава ставам в корените едно патешко жълтоооо ... не е за разправяне. #Crazy

Ако ползвам по пепелив/сребърен цвят тогава корените са ОК, но път се получава един синкаво-сив оттенък.

С всевъзможни бои и различни фризьори съм пробвала – ефекта е същия.
 Sick

# 1
  • Мнения: 288
Явно не си намерила подходящия фризьор

# 2
  • Мнения: 168
ами сменила съм няколко ..
вече си мисля, че просто е от моята коса  Embarassed

# 3
  • Мнения: 4 290
ами сменила съм няколко ..
вече си мисля, че просто е от моята коса  Embarassed
Ти какъв цвят точно искаш да постигнеш?  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 288
Боядисвала съм се с какви ли не "професионални" бои, но цвета беше просто  Sick . От повече от половин година се боядисвам с Палете ХХЛ и съм много доволна. Боядисвам си косата само в корените и тази боя наистина ми уеднаквява цвета с цвета на дължината.

# 5
  • Мнения: 7 723
Мен пък точно сивите оттенъци ме кефят и не искам да ги махам....
За съжаление, обаче, всички подобни ефекти падат след 4-5 измивания... Confused
Споко, ще ти се отмие и на теб Wink Hug

# 6
  • Мнения: 168
Ти какъв цвят точно искаш да постигнеш?  Simple Smile

Искам да постигна натурално русо.
С натурален цвят става оранжево в корените обаче.
 Confused

# 7
  • Мнения: 168
Мен пък точно сивите оттенъци ме кефят и не искам да ги махам....
За съжаление, обаче, всички подобни ефекти падат след 4-5 измивания... Confused
Споко, ще ти се отмие и на теб Wink Hug

Руска и на мен ми харесват, но на моя блед тен хич не си отиват..
Като опушена изглеждам - егати сравнението Simple Smile))
Те се измиват де, но докато се измият и пак съм за боядисване

# 8
  • Мнения: 4 290
Ти какъв цвят точно искаш да постигнеш?  Simple Smile

Искам да постигна натурално русо.
С натурален цвят става оранжево в корените обаче.
 Confused
Пробвала ли си да смесиш, ти или фризьорката ти, светло пепелно, със светло бежаво русо?

# 9
  • Мнения: 168
ДА  Embarassed
оранжевея в корените пак ..

пробвала съм и с леко розов оттенък,
тогава в корените съм добре, но слепоочията розови Simple Smile

чудех се дали след боядисване, да не си взема шампоан оцветител в натурален рус цвят, за да убие ефекта.
но не съм виждала такъв - всичките са сребро или медно русо

Боядисвала съм се с какви ли не "професионални" бои, но цвета беше просто  Sick . От повече от половин година се боядисвам с Палете ХХЛ и съм много доволна. Боядисвам си косата само в корените и тази боя наистина ми уеднаквява цвета с цвета на дължината.

Пробвала съм и палете ХХL - но май имаше някакво скандинавско XXL.. ами не стана при мен
Това което ползваш ти само ХХL ли пише?

# 10
  • Мнения: 288
ДА  Embarassed
оранжевея в корените пак ..

пробвала съм и с леко розов оттенък,
тогава в корените съм добре, но слепоочията розови Simple Smile

чудех се дали след боядисване, да не си взема шампоан оцветител в натурален рус цвят, за да убие ефекта.
но не съм виждала такъв - всичките са сребро или медно русо

Боядисвала съм се с какви ли не "професионални" бои, но цвета беше просто  Sick . От повече от половин година се боядисвам с Палете ХХЛ и съм много доволна. Боядисвам си косата само в корените и тази боя наистина ми уеднаквява цвета с цвета на дължината.

Пробвала съм и палете ХХL - но май имаше някакво скандинавско XXL.. ами не стана при мен
Това което ползваш ти само ХХL ли пише?


Да

# 11
  • Мнения: 168
Пробвала ли си да смесиш, ти или фризьорката ти, светло пепелно, със светло бежаво русо?

Чакай .. грешка стана
аз лично тази комбинация (светло пепелно+светло бежаво) не съм я пробвала.

Предишната ми фризьорка смесваше на Лонда някакви номера, но не зная какви
тогава пак ставах синкава и всеки път много се ядосвах.

Обаче това (светло пепелно+светло бежаво русо) ще го пробвам.
Дай сега акъл за марка?
  bouquet


# 12
  • Мнения: 4 290
Дай сега акъл за марка?
  bouquet
Много съм доволна от професионалните на wella. Когато се престраша да се боядисвам сама използвам L'oreal Excellence, най-много се доближава до професионалното боядисване. Една моя приятелка пък използва Garnier Nutrisse Creme и е много доволна. На мен цвета и ми допада определено, смесва точно тези два нюанса. На wella боите също гарантирам, че имат и светло пепелно и светло бежово росо.
Ако решиш да пробваш, пожелавам ти успех. Дано се получи.  Peace

# 13
  • Мнения: 168
Благодаря ти за съветите!
Simple Smile дано да се получи

# 14
  • Мнения: 288
Дай сега акъл за марка?
  bouquet
Много съм доволна от професионалните на wella. Когато се престраша да се боядисвам сама използвам L'oreal Excellence, най-много се доближава до професионалното боядисване. Една моя приятелка пък използва Garnier Nutrisse Creme и е много доволна. На мен цвета и ми допада определено, смесва точно тези два нюанса. На wella боите също гарантирам, че имат и светло пепелно и светло бежово росо.
Ако решиш да пробваш, пожелавам ти успех. Дано се получи.  Peace

Точно от  L'oreal Excellence ставам супер рижава в корените. Пробвала съм два цвята- единият беше пепелно рус и косата ми стана на ужасни сиви оттенъци и то не бяха и равномерни, а от другият, който все още стои в шкафа ми- 01 номер ставах  рижава

Общи условия

Активация на акаунт