Почувствайте свободата!

  • 762
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравете, мами! Понеже сме заклещени от тази зима по домовете и нямаме кой знае какво разнообразие и свобода препоръчвам на който иска малко тръпка да гледа филма Into the Wild! Сигурна съм, че поне веднъж ви се е искало да направите това, което този човечец... И дано времето скоро се пооправи, да минат леките депресии и да разперим криле и ние, поне да подишаме в някое паркче! Също, ако искате споделете кое ви кара да се чувствате свободни и въобще как сте в момента емоционално и психически.

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не бих казала, че се чувствам заклещена. Поне веднъж, а понякога и два пъти месечно си правим излети навън на някоя хижа или вила. Голяма компания, разходки в природата, смях, танци и песни до зори.

# 2
  • Мнения: 25 441
Гледахме го, по-точно, мъжът ми и синът ми, докато аз ровичках из форума.  Mr. Green
Когато свърши филмът, мъжът ми попита сина какъв е изводът от него и синковецът отговори: "Че не трябва да се бяга от къщи".  Joy

# 3
  • Мнения: 2 448
Да, депресирам се зимата, направо си я мразя, през детската градина до работя и вечер по обратния път към къщи.То и малкия не обича да излиза в студа, на мен се е метнал явно.
Чакам утре братлето си от Париж да ми дойде на гости , че да се поосвободя малко - по заведенията де, не си падам по паркове.Две седмици свобода ме чака! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 070
На мен ми стига и само да се пошматкам по улиците без цел и посока, за да се почувствам зимата по-добре. Иначе в другите три топли сезона обичам да се шляя и извънградски.

Филмът е изтеглен вече иначе и чака да ми се догледа филм. Нещо автостопско е нали?

# 5
  • Мнения: 1 992
Да, Дещо, но много повече от това.

# 6
  • Мнения: 7
Да автостопско и много повече, съгласна съм. Надявам се да сте го харесали. Музиката и текстовете на песните също са нещо възхитително!

Общи условия

Активация на акаунт