Vichy-Normaderm

  • 10 236
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
доволни ли сте от този продукт?
имаше някакво тетерче(ако така се казва) в едно списание и като го пробвах направо ми се отрази супер:) а вие какво ще кажете?

# 1
  • Мнения: 957
Сега ме подсети да си разгледам тефтерчето което ми подариха на 14ти февруари когато ми правиха тест за какъв тип кожа имам в Мол София

# 2
  • Мнения: 40
Няколко такива теми имаше. Потърси ги.  Simple Smile Иначе, аз съм много доволна.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
Ползвала съм измиващия гел и крема. Крема бих го оценила като горе - долу, но измиващия гел ужасно ми изсушаваше кожата.

# 4
  • Мнения: 183
В момента го използвам и съм много доволна.  Simple Smile

# 5
# 6
От няколко дни го ползвам, доволна съм засега - добра текстура, бързо попива Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Доволна съм, ползвам изм.гел, лосиона, дневен и нощен крем от серията.

# 8
  • Мнения: 4 496
Харесва ми. По-добър е от Термал или както се казваше там. Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 2 181
АЗ го ползвам от 2 седмици,не съм забелязала да прави чудеса,но иначе попива бързо,не омазнява.Мисля че за лятото ще е по-добре,сега изсушава прекалено много.

# 10
# 11
  • Мнения: 578
Аз лично не съм го ползвала още. Имах такова намерение преди една седмица, но като отидох в аптеката да си го купя и понеже аптекарката ме познава ми каза, че не бил нищо особено и нямало много доволни от него. Така и не си го взех.
Иначе ползвам един на Нивея и съм доволна от него засега: http://www.nivea.bg/products/show/12270

# 12
за мен е много добър,но както казаха и в другата тема абсурд е да сложиш грим върху него

# 13
  • Мнения: 2 414
Аз преди го ползвах и не бях особено очарована,но на всеки се отразява различно.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 157
От около месец ползвам нощния.

 Много съм доволна. Party
Определено има ефект : Не ми излизат пъпки , порите се свиват. Въобще кожата ми е една гладка , чиста   newsm03

# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета да ви попитам за нощния крем не ви ли изсушава кожата?Аз пробвах   този ,който рекламират по телевизията в момента и ми се рони.......,изсушава ,а не ми хидратира кожата?

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета да ви попитам за нощния крем не ви ли изсушава кожата?Аз пробвах   този ,който рекламират по телевизията в момента и ми се рони.......,изсушава ,а не ми хидратира кожата?

Точно така ми се отразяваше и на мен. И наистина е абсурд да се сложи грим в/у него, разнасянето на ФДТ е просто невъзможно, поне при мен.
Ползвала съм го преди около 3-4 год., казвам го, защото може пък да има промяна във формулата все пак.

# 17
  • София
  • Мнения: 797
От около месец ползвам нощния.

 Много съм доволна. Party
Определено има ефект : Не ми излизат пъпки , порите се свиват. Въобще кожата ми е една гладка , чиста   newsm03


 Само нощния ли ползваш? Аз съм със широки пори и се чудя дали да не си го взема, но не е ли по-добре да се комбинира и с дневния?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 157
Само нощния , да .
И при мен започва дас се рони , но когато  го търкам малко повече. За това като го нанасям гледам да го разнеса  бързо .
Знам че става така , когато кремът не е за този тип кожа и количеството което не попие , се рони . Peace

# 19
  • ES
  • Мнения: 2 172
И аз го ползвам има-няма 2 седмици, не виждам да прикрива несъвършенствата де. Наистина поизсушава кожата, но е приятен.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Доколкото разбрах само дневния се води хидратиращ.

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,няма какво да коментирам-голяма хидратация......при цялото ми уважение към Виши.....,явно е за много мазна кожа.....

# 22
  • Мнения: 757
тъкмо мислих да си го взимам,ама щом прочетох тук,че кожата става много суха се отказах,аз съм със суха кожа

# 23
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Хидратиращите са супер на Вишито.....,вземи си от тях.....

# 24
  • Мнения: 292
Ползвам и дневния и нощния, много съм доволна и в никакъв случай не мога да кажа че изсушават кожата , рони се леко когато повториш, но както е видно вече доста от покривните козметики правят така. Което май добри плюсове,така избягваш да напластяваш ненужно.

# 25
  • Мнения: 99
И аз ползвам дневния и тоника и съм доволна. Лееко изсушава, но дали ще ти хареса това, зависи колко ти е мазна кожата! Simple Smile
Ще го видим лятото как ще се справи на жегите. Сега, на -10тина градуса, и баба знае.... Laughing

# 26
  • Мнения: 40
Ползвам и дневния и нощния, много съм доволна и в никакъв случай не мога да кажа че изсушават кожата , рони се леко когато повториш, но както е видно вече доста от покривните козметики правят така. Което май добри плюсове,така избягваш да напластяваш ненужно.

Да, аз никога не слагам повече от колкото трябва, съвсем мъничко колкото да се разнесе по цялото лице.  Flutter Никога не ми се е ронил крема, а когато си сложа от дневния крем кожата ми е много мека и въобще не може да се говори,че е суха.  Shocked Фон дьо тенът ми стои много добре...Никакви проблеми нямам.  newsm78 Преди крема си слагам от термалната вода на Виши.  Peace

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
До кожа е.......

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
И до крем  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 5 653
Имам смесена кожа (мазна и нормална) и съм много доволна от гела за миене и крема, който е специално за пъпки.Все пак трябва да се чете и листовката преди да се купува - за каква кожа точно е и дали ще е подходящо за теб.Много е относително да се събира ей така мнение.Много ясно че ако си със суха кожа, а той е за мазна ще се лющиш като гущер.А иначе съм забелязала, че ако слагам повече крем от колкото е нужно той не ми попива и се рони.Трябва и да се уцели, точно колко ти трябва.

# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Преди крема си слагам от термалната вода на Виши.  Peace
Кажи моля те малко повече за термалната вода. До сега не съм ползвала, но май ще си взема.

# 31
  • Мнения: 231
Е,няма какво да коментирам-голяма хидратация......при цялото ми уважение към Виши.....,явно е за много мазна кожа.....
И аз съм със смесена кожа,а като го сложа леко ми опъва кожата, и понеже всеки ден слагам ФДТ крема го ползвам доста рядко.Направо е ужасен,не става за основа и не виждам кой знае каква разлика при несъвършенствата...

# 32
  • Мнения: 40
Преди крема си слагам от термалната вода на Виши.  Peace
Кажи моля те малко повече за термалната вода. До сега не съм ползвала, но май ще си взема.

Термалната вода успокоява кожата и я прави наистина мека.  Peace

Ето какво действие има  и какво съдържа по-подробно:
Богата на минерални соли и олиго-елементи;

• 17 минерални соли (Ca,Cu, Si), 13 олиго-елемента (Zn, Fe, Mn, Mg);

• Успокояваща, противовъзпалителна;

• Подсилва естествената защита на кожата (регулира ензимната активност);

• Хидратира, освежава и тонизира;

• Действие срещу свободните радикали.

Начин на употреба:

Напръскайте и оставете да подейства за няколко секунди, след което подсушете. През деня незабавно успокоява и освежава. Сутрин и вечер използвайте като част от почистването на кожата. Задължителна грижа за чувствителна кожа.

# 33
  • Мнения: 660
Измиващия грл не ми харесва,направо ми изпръхна кожата от него,не съм доволна като цяло никак,а не са никак евтини.Виши ги развалиха,май ги правят в Турция вече  и веднага си пролича...

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Преди крема си слагам от термалната вода на Виши.  Peace
Кажи моля те малко повече за термалната вода. До сега не съм ползвала, но май ще си взема.

Термалната вода успокоява кожата и я прави наистина мека.  Peace

Ето какво действие има  и какво съдържа по-подробно:
Богата на минерални соли и олиго-елементи;

• 17 минерални соли (Ca,Cu, Si), 13 олиго-елемента (Zn, Fe, Mn, Mg);

• Успокояваща, противовъзпалителна;

• Подсилва естествената защита на кожата (регулира ензимната активност);

• Хидратира, освежава и тонизира;

• Действие срещу свободните радикали.

Начин на употреба:

Напръскайте и оставете да подейства за няколко секунди, след което подсушете. През деня незабавно успокоява и освежава. Сутрин и вечер използвайте като част от почистването на кожата. Задължителна грижа за чувствителна кожа.


Благодаря, ще си купя   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 2 181
аЗ ДНЕС си взех от ремедиума една друга серия,която си е специално за проблемна кожа-Ексфолиак.Заговорихме се с консултантката и тя ми каза да използвам нормадерма сутрин,а вечер нещо друго хидратиращо.Определено според мен тоя крем за лятото ще е ОК,но сега зимата е просто ужасен.Та сега ще тествам новата серия,даде ми и мостра на кремче.

# 36
  • Мнения: 65
Серията Нормадерм е за МАЗНА кожа, така че ако ви е друг тип кожата не си го купувайте. Аз ползвам дневния крем, той е хидратиращ за мазна кожа. След като го нанеса, изчаквам да попие, и после слагам фон дьо тена - не ми се рони, лющи и т.н. За студеното време не е особено подхонящ, защото той съдържа микроскопични гъбички (матиращи агенти), които поемат мазнината (излишния себум),а при студено време се отделя по-малко себум, точно за това за зимата са подходящи малко по-богати кремове. Серията Виши не се прави в Турция, най-близкото представителсво на Виши е в Румъния, в апт.мрежа в БГ се разпространява само от един апт.склад. Най-добре преди да купувате мед.козметика да пробвате тестер, почти всички кремове имат. Серията Термал е само хидратираща, докато Нормадерм е за мазна кожа с несъвършенства, т.е. разширени пори, пъпки, лъскавина и др. Ако кожата ви е мазна, при ползване на продуктите ( напр. измиващия гел ) няма да изпитвате опъване, при смесен тип кожа е по-вероятно, защото има и участъци с нормална кожа. Не сравнявайте Нивея с Виши не само защото едното е масова козметика с пожелателен ефект, с другото е мед. козметика с дерматологични проучвания, всеки крем има такъв сертификат - представителите на Виши могат да го предоставят ако го поиска аптеката. Аз продавам и двете серии и много пациентки споделят, че след като са ползвали дълго време Нивея, никой друг крем не им понася добре на кожата. Серията Ексфолиак е също много добра серия за МАЗНА кожа, даже тя е по-агресивна, т.е. за по-проблемна кожа- матират по-силно, имат  по-силни лечебни агенти, правят леко излющване на повърностния слой на кожата. Плюс това за да се оцени един крем как действа е необходимо време - не става с една седмица употреба - все пак при мазната кожа е необходимо време за да се регулира секрецията на себум.

# 37
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За пациентките с дълга употреба на Нивея или на Виши? Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 65
За пациентки с дълга употреба на Нивея не им понася никаква друга марка или поне такова е усещането им.

# 39
  • Мнения: 880
Много съм доволна от този продукт:

# 40
  • Мнения: 4 668
Аз не съм с мазна кожа , по скоро със смесена и направих грешката да си купя тази серия  ConfusedУжас ... стана ми кожата на лишеи / наистина много изсушава / и ми излязоха пъпки .
Изхвърлих всичко в кофата .
А мъжът ми от шампоан на Виши хвана пърхут , при положение , че през живота си не е имал такова нещо ...

Определено не съм фен на тази марка .

# 41
Не ми допада марката като цяло.Пробвала съм няколко неща-включително Normaderm-и не съм очарована,да не кажа по-силна дума. Мисля,че ги правят в Румъния и са скапали качеството. Иначе предпочитам френската медицинска козметика.

# 42
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да, ....чула си нещо .....имат представителство в Румъния. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 147
Доволна съм от серията Vichy-Normaderm ползвам я вече 2 години!Нанасям грим без проблеми след използването й. Всичко зависи от какъв тип кожа имате така си взимате нужната за нея серия. А не знам за качеството до сега съм си ги взимала от Франция- възможно е това в България което се продава да е влошено, няма да се учудя ! Flutter

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 779
Това не е за комбинирана кожа. Взех го да го пробвам, но е за мазна направо. Дори и в Т зоната като го слагам само ми изсушава много.  Naughty

# 45
  • Варна
  • Мнения: 692
Не съм доволна. Имам смесен тип кожа, не видях кой знае какъв ефект.

# 46
  • Мнения: 2 047
  Тази цялата серия я имах - ронеше се и не подобри състоянието на лицето ми по никакъв начин, напротив.

# 47
  • Мнения: 3 743
Много противоречиви мнения има за тази серия Confused, което всъщност е нормално, все пак всяка кожа е различна. Аз ползвам нощния крем и съм много доволна Peace. Чудя се дали да си взема и дневния, но ако не става за основа на грим - не го искам Naughty

# 48
Cqlata seriq Normaderm imam na Vichy i sym dosta dovolna! Razbiram zashto povecheto ot vas ne go haresvat - tova e seriq, koqto da spomogne premahvaneto na nesyvyrshenstvata na kojata, kato petna, pypki, pori i tochno poradi tazi prichina e napylno normalno krema i izobshto produktite da izsushavat kojata! Az sym s normalna do mazna (po T-zonata) koja i mi deistva mnogo hubavo! Na bashta mi syshto Grinning

Общи условия

Активация на акаунт