България - най-абсурдната и ненормална държава на света

  • 4 828
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 620
.....Как можем да живеем в такава абсурдна държава в която народа първо се пита дали е съгласен с нещо и след това му се казва че неговото мнение няма значение всъщност. Не знам дали изобщо по света има такива абсурдни референдуми от които всъщност нищо не произтича.
Това е жива подигравка с цялата Бургаска община.

А Голямото Европейско Око гледа .....за спазването на всякакви права. newsm78
Така ще се избегне отговарянето на неудобни въпроси чрез метода "имали референдум - има!" 

# 91
  • Мнения: 1 111
А наистина Labrador е много права, че е лесно да си стоиш сврян в някоя стаичка и да пишеш във форума гръмки популистки изказвания.
Лабрадор е праВ Wink Има си копие на Марс където трябва Wink Hug

Краси, по бургаския плаж има петна и мазут мнооого преди петролопровода и ще ги има, дори да го няма петролопровода Peace
И е мръсен, и градът е мръсен... и изобщо Бургас е спрял на развитие някъде 1996-та. Sad Искрено съжалявам, че чак сега видях до къде всъщност са стигнали нещата. Години исках да се прибера. Сега ще се местя от София, но няма да се върна. Това изобщо няма нищо общо с живия и слънчев град, който познавах.

Айде сега пък и ти, спрял да се развива.Бреййй, че и в 96-та ни върна, бравос!
 Потекоха ми крокодилски сълзи.

# 92
  • София
  • Мнения: 672
Нищо ново под слънцето...

# 93
  • Мнения: 373

Краси, по бургаския плаж има петна и мазут мнооого преди петролопровода и ще ги има, дори да го няма петролопровода Peace
И е мръсен, и градът е мръсен... и изобщо Бургас е спрял на развитие някъде 1996-та. Sad Искрено съжалявам, че чак сега видях до къде всъщност са стигнали нещата. Години исках да се прибера. Сега ще се местя от София, но няма да се върна. Това изобщо няма нищо общо с живия и слънчев град, който познавах.

Петна от мазут има по цялото ни Черноморие, обаче един разлив на петрол би направил плажа черен и неизползваем. И не само Бургаския плаж, а цялото южно черноморие. Що се касае за развитието на града , не знам дали от 96-та  е спряло , ама много изостава ( сравнявам с друг черноморски град). И все пак трябва ли да се примирим и да се съгласим с унищожаването и на малкото , което е останало. И смятам, че проблема не е само местен , а национален, защото лятото почти цяла България се изсипва по Черноморието. А за референдума, оставам с впечатлението , че именно кореняк бургазлии, че не отидоха да гласуват. Странна ми е логиката, че  то и без това няма да има тежест този референдум, защо  да си мърдам задника да ходя да си казвам мнението.
 Е за това 500 години са ни тъпкали, а ние сме си траели и търпели. Абе, тоя народ си заслужава участта.

# 94
  • Мнения: 224
да ненормална работа е станало в БГ има и масово облъчване.Лоша работа  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт