Промоции, подаръци, намаления..

  • 7 451
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 779
Не съм фен на тази марка честно казано, ама ще взема да го пробвам този крем за мазна кожа, пък нали и с бонус го дават:whistle: Само да попитам, фактор и миризма има ли (за Normaderm питам)?
За миризма незнам, не съм ползвала точно този продукт на Виши, но според мен цялата марка си има специфичен аромат (ползвала съм Термал Фикс, Акуалиа(мостри) и Олиго. Фактор този продукт няма, както и повечето на Виши. Те си имат слънцезащитни продукти, нали трябва да ги продадат, я  hahaha

Благодаря ти  bouquet, май термалната вода най-много ще се ползва  Mr. Green

# 31
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Запис  Peace

# 32
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Мисля да взема за майка ми затова питам.Той за колко годишни е горе-долу? Rolling Eyes
Не мисля, че е подходящ, аз мислех че за теб си питаш. Това е приятен хидратиращ крем, за сравнително млада кожа 20-макс 30 години. Иначе и аз искам да купя на мама и чакам промоция на Новадиол, тя много го харесва. Ще взема да питам в аптеката дали ще има изобщо  Thinking 

# 33
  • Мнения: 4 435
Мисля да взема за майка ми затова питам.Той за колко годишни е горе-долу? Rolling Eyes
Не мисля, че е подходящ, аз мислех че за теб си питаш. Това е приятен хидратиращ крем, за сравнително млада кожа 20-макс 30 години. Иначе и аз искам да купя на мама и чакам промоция на Новадиол, тя много го харесва. Ще взема да питам в аптеката дали ще има изобщо  Thinking 

За нея питах.Значи не става.Ми,като питаш дали за Новадиол-а ще има,драсни какво са ти казали.  bouquet

# 34
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Ок, ще пиша, нали темата е затова  Wink

# 35
  • Варна
  • Мнения: 94
Който знае нещо по темата за Варната да пише. плс:D

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 214
Страхотна тема  Hug запис

# 37
  • Мнения: 1 885
Днес имах рендеву с приятелки и си обясняваха нещо за промоция на Мастърпийс (Максфактор). Ако си я купиш, триеш някаква скреч карта и печелиш часовник, лак Максфактор или в най-лошия случай мострен комплект на Милакъл тъч.  Трябвало обаче да си поискаш от продавачката, иначе не ти давали  Peace

# 38
  • Мнения: 223
Днес имах рендеву с приятелки и си обясняваха нещо за промоция на Мастърпийс (Максфактор). Ако си я купиш, триеш някаква скреч карта и печелиш часовник, лак Максфактор или в най-лошия случай мострен комплект на Милакъл тъч.  Трябвало обаче да си поискаш от продавачката, иначе не ти давали  Peace

За Сф отнася ли се ?  Crazy

# 39
  • Мнения: 1 885
Като се има предвид, че съм от София...  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 223
все още по снимка не умея да гадая кой от къде е  Mr. Green
добре, че уточни....  Joy

# 41
  • Мнения: 2 937
Следя темата

# 42
  • Мнения: 92
Много се извинявам за офф-а и неграмотността ми, но за какво се ползва термалната вода  newsm78

# 43
  • Мнения: 3 312
  newsm03   6те следя  Whistling

# 44
  • Мнения: 852
Присъединявам се към следящите.Супер тема,обичам промоциииииии Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт