Битак за дрехи в Димитровград

  • 72 524
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Някой знае ли кога точно става битака за дрехи?Утре мисля да итуда а нямам представа,моля пишете Praynig

# 1
  • Мнения: 252
В събота и неделя.

# 2
  • Мнения: 221
но няма значение в колко часа нали?В смисъл утре мисля към 8 сутринта да съм там newsm78

# 3
  • Мнения: 252
Да, щом изгрее слънцето и  алъш вериша почва Grinning

# 4
  • Мнения: 274
Освен дрехи, може и малко чалга да си напазаруваш от Димитровград. Битак за дрехи - хахахахаха

# 5
  • Мнения: 596
И да се похвалиш после какво си напазарувала все пак. Laughing

А иначе към 8  е добре да си вече там,за  да може до обяд добре да поразгледаш. newsm71

# 6
  • Мнения: 221
И да се похвалиш после какво си напазарувала все пак. Laughing

А иначе към 8  е добре да си вече там,за  да може до обяд добре да поразгледаш. newsm71
добре  Flutter

# 7
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Moже и към 9-10 да дойдеш.Пазара в неделя продължава до 1-2 часа.

# 8
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
За съжаление никога не съм ходила в Димитровград, но за битака съм слушала много  Mr. Green Какво точно продават там и по-голям ли е от Илиенци (простете за невежеството)?

# 9
  • Мнения: 767
За съжаление никога не съм ходила в Димитровград, но за битака съм слушала много  Mr. Green Какво точно продават там и по-голям ли е от Илиенци (простете за невежеството)?
Много от нещата, продавани на битака са по-добри от тези в Laredoute и ако ги разглеждаме в нета вероятно ще бъдем изкушени. Има и много боклуци - просто за всекиго по нещо. Зависи какво търсиш и за какви пари.

# 10
На пазара или битака както го наричате тук в темата има всичко на много евтини цени. Повечето магазини в София, зареждат от там

# 11
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Питайте за нещо по-конкретно и ще ви кажа.

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 22:21 от Сънчи - Пънчи

# 12
  • Мнения: 1 322
А качеството на дрехите как е?

# 13
  • Мнения: 648
   По- скоро му казват Неделния пазар Mr. Green

: A05 , дрехите са същите, които ще си купиш от магазин на вашата главна, но с 15- 20 лв. по- евтино! Говоря за масовите дрешки, внос от Турция. Изгодно можеш да си купиш дамски чанти, хубави при това, дънки, панталони, поли, якета, родно производство и качествено, има и скъпи нещица, но и самият пазар вече е повече сбор от малки магазинчета, от колкото типичното тържище от близкото минало.
И в другата тема съм го писала, хубаво е по пазара да се ходи с гид, човек който знае на коя маса да те заведе, иначе може и недоволен да си тръгнеш.
Има няколко маси за ишлемета на GAP  и NEXT за деца, има хубави местни фирми, но си иска обикаляне.

Селинджър, бъди сигурен, че във всички други градове в страната се слуша много повече чалга, от колкото в Димитровград.

# 14
 Пазарът в Димитровград започва още от петък рано сутринта, но тогава повечето търговци продават на едро. А и всичко приключва около 10 сутринта, затова не си заслужава за хората, пътуващи от далече, които са с намерение да пазаруват на дребно.
 Според повечето търговци в събота пазарът е по-слаб. Така че е възможно някои от тях да не отворят през този ден. Рядкост е, но все пак е възможно.
 В неделя между 9 сутринта и 2 следобед търговията е в разгара си. Има голям избор на всякакви стоки, масово внос от Турция. Но на нормални цени, с няколко лева надценка над тази на производителя в Турция (все пак има разход за пътни, както и карго). Случвало се е да виждам една и съща блуза със качество 1 към 1 на цена 20 лева в Димитровград, и 50 в Пловдив, например. newsm78 Разбира се има стока, и стока. За всеки джоб по нещо. Има боклуци, има и доста прилични неща. Затова си заслужава да се посети.
 И наистина в Димитровград се слуша мноооого по-малко чалга отколкото в другите  Wink

Общи условия

Активация на акаунт