Битак за дрехи в Димитровград

  • 72 534
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Някой знае ли кога точно става битака за дрехи?Утре мисля да итуда а нямам представа,моля пишете Praynig

# 1
  • Мнения: 252
В събота и неделя.

# 2
  • Мнения: 221
но няма значение в колко часа нали?В смисъл утре мисля към 8 сутринта да съм там newsm78

# 3
  • Мнения: 252
Да, щом изгрее слънцето и  алъш вериша почва Grinning

# 4
  • Мнения: 274
Освен дрехи, може и малко чалга да си напазаруваш от Димитровград. Битак за дрехи - хахахахаха

# 5
  • Мнения: 596
И да се похвалиш после какво си напазарувала все пак. Laughing

А иначе към 8  е добре да си вече там,за  да може до обяд добре да поразгледаш. newsm71

# 6
  • Мнения: 221
И да се похвалиш после какво си напазарувала все пак. Laughing

А иначе към 8  е добре да си вече там,за  да може до обяд добре да поразгледаш. newsm71
добре  Flutter

# 7
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Moже и към 9-10 да дойдеш.Пазара в неделя продължава до 1-2 часа.

# 8
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
За съжаление никога не съм ходила в Димитровград, но за битака съм слушала много  Mr. Green Какво точно продават там и по-голям ли е от Илиенци (простете за невежеството)?

# 9
  • Мнения: 767
За съжаление никога не съм ходила в Димитровград, но за битака съм слушала много  Mr. Green Какво точно продават там и по-голям ли е от Илиенци (простете за невежеството)?
Много от нещата, продавани на битака са по-добри от тези в Laredoute и ако ги разглеждаме в нета вероятно ще бъдем изкушени. Има и много боклуци - просто за всекиго по нещо. Зависи какво търсиш и за какви пари.

# 10
На пазара или битака както го наричате тук в темата има всичко на много евтини цени. Повечето магазини в София, зареждат от там

# 11
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Питайте за нещо по-конкретно и ще ви кажа.

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 22:21 от Сънчи - Пънчи

# 12
  • Мнения: 1 322
А качеството на дрехите как е?

# 13
  • Мнения: 648
   По- скоро му казват Неделния пазар Mr. Green

: A05 , дрехите са същите, които ще си купиш от магазин на вашата главна, но с 15- 20 лв. по- евтино! Говоря за масовите дрешки, внос от Турция. Изгодно можеш да си купиш дамски чанти, хубави при това, дънки, панталони, поли, якета, родно производство и качествено, има и скъпи нещица, но и самият пазар вече е повече сбор от малки магазинчета, от колкото типичното тържище от близкото минало.
И в другата тема съм го писала, хубаво е по пазара да се ходи с гид, човек който знае на коя маса да те заведе, иначе може и недоволен да си тръгнеш.
Има няколко маси за ишлемета на GAP  и NEXT за деца, има хубави местни фирми, но си иска обикаляне.

Селинджър, бъди сигурен, че във всички други градове в страната се слуша много повече чалга, от колкото в Димитровград.

# 14
 Пазарът в Димитровград започва още от петък рано сутринта, но тогава повечето търговци продават на едро. А и всичко приключва около 10 сутринта, затова не си заслужава за хората, пътуващи от далече, които са с намерение да пазаруват на дребно.
 Според повечето търговци в събота пазарът е по-слаб. Така че е възможно някои от тях да не отворят през този ден. Рядкост е, но все пак е възможно.
 В неделя между 9 сутринта и 2 следобед търговията е в разгара си. Има голям избор на всякакви стоки, масово внос от Турция. Но на нормални цени, с няколко лева надценка над тази на производителя в Турция (все пак има разход за пътни, както и карго). Случвало се е да виждам една и съща блуза със качество 1 към 1 на цена 20 лева в Димитровград, и 50 в Пловдив, например. newsm78 Разбира се има стока, и стока. За всеки джоб по нещо. Има боклуци, има и доста прилични неща. Затова си заслужава да се посети.
 И наистина в Димитровград се слуша мноооого по-малко чалга отколкото в другите  Wink

# 15
  • Мнения: 1 322
Благодаря за отговорите Simple Smile

# 16
  • Мнения: 28
На пазара има всичко!!! На мен ми допада да си купувам дрехи от там....особено от масите  на "Йонона".

А относно чалгата- ами вижте само в София и Пловдив колко поп-фолк клубове има и сами преценете къде се слуша най-много чалга. Всъщност в слушането и няма нищо лошо- въпрос на вкус.

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 914
Момичета, хайде който е по -запознат да ми каже долу -горе къде са разположени
щандове с дрешки на GAP  и NEXT, че да не се лутам.

# 18
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Въпросният "битак" за дрехи вече не е като беше в миналото - сергийки, липса на пробни и т.н. Вече почти всичко е под формата на малки магазинчета. Има много хубави дрешки, но има и боклуци. Повечето от турските дрешки, които се продават там, съм ги виждала и по магазините с едни надценки  #Crazy А да не говорим, че един ангунг, който го зърнах наскоро в един прехвален български сайт, съм го виждала там на много по-ниски цени. Аз лично съм  доволна. Имам много сполучливи попадения  Peace

# 19
  • Мнения: 389
На въпросния "Битак" мога ли да отида и да си пазарувам дрехи на дребно!?!? Или никой няма да ми обърне внимание, щом пазарувам само по 1-2 дрешки?  Ако може някой просветен да ми отговори! Защото като прочетох темата, сякаш ми се иска да се поразходим до Димитровград, но бих искала да съчетая разходката с едно пазаруване на дрехи, щом е толкова евтино!

# 20
  • на село
  • Мнения: 3 914
GOLDEN_LADY -може, да.
Ние ходим 1-2 пъти в годината, обикновено в събота или неделя,
за петъка знам, че предимно търговци на едро пазаруват.
Аз също имам доста добри неща от там, на малката съм купувала дрехи и бельо много добро качество, но са на една Пловдивска фирма, на GAP дрешки така и не съм улучила.

# 21
  • DE
  • Мнения: 967
Само един пример ще ви дам. Един колан си харесах в Бургас - струваше 38 лв.
Купих си го от пазара за 4 лв.  Laughing

# 22
  • Мнения: 389
НелиСА , благодаря за отговора!  bouquet

# 23
  • Мнения: 648
Нелиса, за съжаление ми е трудно така да ти опиша къде да гледаш за ишлеметата- на Топтана има две хубави маси, но кажи ми точно как да ти ги локализирам Crazy, на едната централна улица, която води към Автогарата също има 2 маси за много хубави детски дрешки. Моят хит обаче е една маса, странично от Спортната зала, на която предлагат ишлемета на "Oshkosh"- шият ги за Щатите и каквото остане от платове и щампи го правят за пазара- е те там съм взимала на дъщеря ми спортен екип долница и горница, плюш за атрактивната цена от 3 лв Mr. Green Блузки по 2 лв и то с бродерии, апликации, които на Приморско гледах по 10 лв. Там понякога и има хубави нещица за по- големи. Струва си да се иде Peace

# 24
  • на село
  • Мнения: 3 914
Nadejdica - сега като влизам от автогарата, напред е една по -широка улица,
в дясно, са сергиите наредени покрай пътя
и площадчето на Спортната зала,
тези в ляво мисля, че се падат към ж.п. линията / ох, хич ме няма в обясненията/,
Аз точно от една сергия, която е в пътечката между Спортната зала и павираната улица
съм купувала хубави неща, да не би и там да са тези на ишлеме.

# 25
Може ли някой да ми каже на пазара в Димитровград има ли дрехи на по известни марки.Благодаря ви предварително

# 26
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Аз живея на 100км. от Димитровград и много често посещаваме пазара.В неделя е най добре да се отиде,но рано защото пазара приключва към 13:00-14:00 часа.Разликата в цените от пазара и магазина е огромна-минимум 50%отгоре е в магазините.Има както турска стока така и китаиска и българска.Аз лично съм купувала много ,много сполучливи неща и така като се замисля нищо несполучливо,а полувината гардероб ми е от там LaughingНе че няма боклуци...има,но ти си избираш какво да купиш.
Ако ми остане време ще снимам най  сполучливите си покупки да ги видите . Simple Smile


Може ли някой да ми каже на пазара в Димитровград има ли дрехи на по известни марки.Благодаря ви предварително
Може да се намерят но по принцип са с някакъв малък дефект. Sick

# 27
  • Мнения: 1 666
На пазара в Димитровград човек може да направи страхотен удар, стига да попадне или да знае къде са качествените и хубави неща. Аз лично съм си запомнила така няколко маси, от които пазарувам за малкия бельо, анцузи, блузи, тениски, абе всичко, направо за без пари... а после се случва да ме питат "ау, това е много хубаво, колко струва" и като кажа 3лв(примерно) от Димитровград и гледам изумени физиономии. Но е факт - 2 пъти годишно обновявам гардероба на детето за не повече от 100-200лв и като казвам обновявам имам предвид всичко - от чорапи и бельо до горни дрехи.
Но според мен е по-добре да се ходи  в събота сутрин, защото е по-спокойно и има стока. В неделя някои от нещата вече са изчерпани като номера и отделно, че е и голяма лудница.

# 28
  • Мнения: 189
Аз съм от димитровград и имам маса на пазара най -добре е да се идва в неделя защото към настоящият момент тогава всички търговци работят , а ако някой има нужда от помощ насреща съм . Само питайте като сте пазарували кой сектор и кой номер е масата , ако мога да помогна съм насреща

# 29
  • Мнения: 189
Може ли някой да ми каже на пазара в Димитровград има ли дрехи на по известни марки.Благодаря ви предварително
какво имаш предвид или коя

# 30
  • Мнения: 648
dreamtex, кажи на коя маса продаваш и какво Hug

# 31
  • Мнения: 1 666
dreamtex, кажи на коя маса продаваш и какво Hug

И аз се интересувам.
Ако искаш даже сподели по твои впечатления къде са хубавите неща, независимо бълг., турски или китайски.

# 32
  • Мнения: 648
   Познавам всяка маса на пазара, познавам и много от собствениците им. Но така от разстояние е трудно да се обясни къде точно, какво има Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 1 666
Разбирам те, и аз по принцип съм наясно къде какво има и че обясненията са трудно, но все пак приемам и напътствия, колкото и условни да са...

# 34
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Разбирам те, и аз по принцип съм наясно къде какво има и че обясненията са трудно, но все пак приемам и напътствия, колкото и условни да са...
Много е трудно да се обясни къде е нещо което харесваш на Димитровгратския пазар.Аз като ходех първият път направо се омотах там #Crazy,а по принцип съм доста ориентирана.

# 35
  • Мнения: 189
на главната съм която идва от автогарата ( широката ) и влизаш към пазара . маса номер 69 в ляво е няколко маси след КИКИ магазина , има спално бельо на масата там съм всеки петък иначе имам продавачка

# 36
  • Мнения: 189
els да взема да ти дам телефон и да те заведа по масите отколкото да ти обяснявам

# 37
  • Мнения: 934
Момичета, за колко време се стига от Сф до Димитровград с кола? А в неделя в колко сутринта е добре да се отиде?

# 38
  • Мнения: 119
Ние стигаме за около 3 часа без да се изсилваме много по магистралата. Иначе е добре в неделя, ако не си запознат с пазара и ходиш за пръв път, да стигнеш към 9 най-късно. Повечето търговци си прибират стоката към 14 часа.

# 39
  • София
  • Мнения: 843
els да взема да ти дам телефон и да те заведа по масите отколкото да ти обяснявам

Това е най-добрия вариант. Мен ако не ме бяха водили пъврия път не знам колко щях да се лутам. А и разликата е драстична в цените аз лично се лепнах за първото павилионче което мярнах. Докато ми обяснят, тактично че не съм на най-правилното място на мен ми изтичаха  очите по дрешките. А и първата ми реакция беше да погледна няколко пъти цената да се уверя че виждам правилно.
 А пътя е толкова 2 - 3 часа зависи от трафика и колко кафе пиете по пътя.

# 40
  • Мнения: 1 666
на главната съм която идва от автогарата ( широката ) и влизаш към пазара . маса номер 69 в ляво е няколко маси след КИКИ магазина , има спално бельо на масата там съм всеки петък иначе имам продавачка
els да взема да ти дам телефон и да те заведа по масите отколкото да ти обяснявам

Ти продаваш спално бельо, така ли? Значи скоро ще те навестявам..
Мерси за предложението, все пак, но няма да те занимавам чак толкова! Аз съм що годе наясно - все пак съм от Свиленград, идвала съм доста често преди, а имам иприятелки с магазини тук, които зареждат от там, та и ме насочват.
Сега мислех да идвам за спортни екипчета за детето, но вчера една от тях ме отказа, каза че нямало голямо разнообразие и вече имало много лятна стока, а аз търся все още пролетни неща.

# 41
Здравейте,мислим да си направим разходка в неделя до пазара в Димитровград,има ли някой с пресни впечатления дали има все още пролетна стока?

# 42
  • Мнения: 7
casademonta,има още доста пролетни неща,даже мисля че е рано за летни.

# 43
 Grinning Мерси за отговора steki80,значи ще се разходим,мисля че в неделя ще е най подходящо,поне като чета тук,по запознатите препоръчват неделя

# 44
  • Мнения: 189
В момента има и по плътни дрехи и пролетни и къс ръкав дори миналата седмца видях и потници така че все ще се намери по  нещо за всеки

# 45
  • Хасково
  • Мнения: 105
Не виждам какъв смисъл има да се ходи от София в Димитровград, след като в София си има Илиенци. Доколкото знам много от търговците на Димитровградския пазар зареждат стоките си точно от Илиенци, особено китайските стоки, които вече май преобладават над турските. Наистина могат да се намерят някои по-евтини неща от ишлеметата, но те обикновено са второ качество с дефекти. Като цяло на пазара в Д-град има много боклуци, но могат да се намерят и много хубави дрешки, стига да знаеш къде точно да търсиш.

# 46
  • DE
  • Мнения: 967
Като цяло на пазара в Д-град има много боклуци
Точно като на Илиенци! Да ти кажа зареждат хората най-вече от турция и Китай директно.

# 47
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Извинете, но моите преки впечатления от двата пазара са, че на Илиенци е по-скъпо  Crossing Arms

# 48
На Илиенци ходихме преди 2 години,не търсихме нищо конкретно,направи ми впечатление че има много боклуци,но и неща които си заслужават,неща които тук са в пъти по скъпи.Сега сме решили да отидем до Димитровград,защото като гледам масово из магазините по главната,уж бутици....а пълни с турска и китайска стока,на висока цена.

# 49
  • Мнения: 105
Аз също съм на мнение, че на Илиенци е по-скъпо, защото имам познати с фирми за дрехи от Димитровград и търговци от Илиенци пазаруват от тях....а и не само това - в Дим-град и Хасково има доста развито шевно производство на бельо и конфекция със съвсем прилично качество.

# 50
  • Мнения: 4 784
Как ви се идва от толкова далече на нашия пазар, просто не мога да разбера. Нищо кой знае какво не може да се намери, нито по-различно, нито кой знае колко по-евтино, че да се бие път заради един пазар. Аз избягвам да ходя и винаги, когато отида и си купя нещо, после съжалявам.

# 51
  • Мнения: 648
Нищо кой знае какво не може да се намери, нито по-различно, нито кой знае колко по-евтино, че да се бие път заради един пазар.

По- различно и по евтино от къде? Цените в Димитровград по магазините, не само на пазара са доста различни от тези в много градове в страната. Нямам възможност често да си пазаря от там, но разлика има доста голяма- екип за Александра, който купувам в тукашния Сити център за 59 лв, в града на младостта е за 20-25 лв.
И пак подчертавам трябва да се знае къде да обикаляш, сестра ми познава много добре пазара и въпреки това находките й са купувани, когато аз съм с нея!

# 52
  • Мнения: 4 784
....в града на младостта е за 20-25 лв.
Наде, градът на младостта, отдавна е градът на старостта, защото всички млади като теб избягаха... Малко са тези като мен дето се завърнаха и на които, като им се наложи да купуват дрехи на децата си, в краен случай използват пазара, защото каквото и откъде и да купя от въпросния пазар, даже и с препоръки, все се разочаровам в последствие. Е, да, може и късметът ми да е такъв, знам ли...

# 53
  • Мнения: 189
veni9 незнам за теб но аз пазарувам общо взето от няколко места по пазара и трябва да ти кажа че хич не съм разочарована в последствие

# 54
  • Мнения: 4 784
Значи явно аз нямам късмет с покупките...
dreamtex  прочетох някъде, че имаш сладкарница, в която не се пуши. Къде можем да я открием?

# 55
  • Мнения: 1 464
Момичета,а някои знае ли на Илиенци къде са магазинчетата с ишлемета?За детски дрешки питам,гап ,нехт,разни турски марки и тн
Една позната ми каза че имало такива но не можа да ме ориентира

# 56
  • София
  • Мнения: 2 851
Ами според мен има какво да се намери на пазара, но чак пък да се бие път от София или някое друго далечно място /изключвам търговците на едро/, не виждам смисъл. Мъжът ми е от Дград, аз съм от Хасково, живеем си в Пловдив - и вече наистина много рядко ходим на пазара, ама наистина много рядко. Изключение правят някои покупки за детето- основно бельо. Търся определени марки, които досега не знаех къде се продават в Пловдив, но вече ги знам и като гледам и за това няма да ходя там. Сега за пролетта му купех анцуг от Пловдив за 8,90. Сами преценете има ли смисъл да бия път до Дград.

# 57
  • Мнения: 189
Значи явно аз нямам късмет с покупките...
dreamtex  прочетох някъде, че имаш сладкарница, в която не се пуши. Къде можем да я открием?
да така е намира се в хасково и наистина не се пуши в нея

# 58
  • Мнения: 4 784
да така е намира се в хасково и наистина не се пуши в нея
Дай повече подробности, ако нямаш против да сме ти клиенти...
Между другото, извинявам се, че спамя темата, но dreamtex, защо не се присъединиш към градската тема?

# 59
  • Мнения: 189
коя е градската тема Изостанала съм нещо  newsm78

# 60
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Момичета,а някои знае ли на Илиенци къде са магазинчетата с ишлемета?За детски дрешки питам,гап ,нехт,разни турски марки и тн
Една позната ми каза че имало такива но не можа да ме ориентира
Влизаш от главния вход.Вървиш само направо докато стигнеш края.
Завиваш в  вляво и мисля ,че третото магазинче е детско.
Същите имат и  в Мол Илиенци там разнообразието е по-голямо.
Томи,Нолита Покет,Келвин Клайн,Дизел,Зара,Риплей ,H&M,Кензо и др.
Евтино е.
Суичер на Келвин е 22лв Peace
Блузки на Армани по 14лв ,но са само до 2г и след 5г

# 61
# 62
 Никога не съм била на този прословут пазар, но вече имам желание и интерес да го посетя .След като цените са добри за
търговци[ цени на едро ]Имам малък магазин от две години. Интересувам се от бельо, бански ,плажни хавлий ,тениски-естественно
евтино. Бихте ли ме насочили към някого или към фирма?Благодаря Ви предварително!

# 63
  • София
  • Мнения: 847
хо-хо-хо, утре отплавам натам (ама щото съм си от Дград, де, не специално за пазара). Но трябва да падне метеоритен дъжд, за да не отида до пазара (потривам доволно ръце  Mr. Green), знам ги всички превъзходни магазинчета за детски дрешки и имам поръчки от познати майки за стабилно количество пижамки Дисни  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 189
dimab4 пиши ми на лични

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мъжа ми купува кожени якета от там.Турски са и многоооо издръжливи на цени от към 100лв.Незнам другаде как вървят но за мен си е евтино Simple Smile

# 66
  • Мнения: 743
Казвайте за детските магазинчета къде са, че в петък пътувам за Хасково и събота суптринта заминавам на пазар.

# 67
  • Мнения: 648
   Момичета, уикенда си бях в Димитровград и се възползвах отново от пазара Peace Не се чудете отивайте и си пазарете.

# 68
  • Мнения: 189
Казвайте за детските магазинчета къде са, че в петък пътувам за Хасково и събота суптринта заминавам на пазар.
по главната , отдясно на залата , на топтана има няколко местенца които си струват . Вземи си повечко пари че има доста интересни неща Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 888
И аз съм родом от Д-град и съм пазарувала и успешно и не толкова от неделния пазар (така му казвахме навремето,беше само в неделя Wink Има и доста прилични неща Peace
queenmabb мисля че се познаваме, Здравка съм (Бобко е голям сладур, а каката представям си колко е пораснала),с вашата леля се виждахме наскоро Heart Eyes
Ама ме заинтригува с тез пижамки, ако можеш сподели къде са на ЛС и поздрави Hug

# 70
  • Мнения: 97
Здравеите , аз преди седмица  бях там на пазар , но неможах да и намеря бельо за малката ,та се чудех дали някоя мама може да ми прати от там. Praynig

# 71
  • Мнения: 189
Здравеите , аз преди седмица  бях там на пазар , но неможах да и намеря бельо за малката ,та се чудех дали някоя мама може да ми прати от там. Praynig

какво бельо искаш точно ?на колко годинки е и имаш ли предпочитания ?

# 72
  • София
  • Мнения: 847
И аз съм родом от Д-град и съм пазарувала и успешно и не толкова от неделния пазар (така му казвахме навремето,беше само в неделя Wink Има и доста прилични неща Peace
queenmabb мисля че се познаваме, Здравка съм (Бобко е голям сладур, а каката представям си колко е пораснала),с вашата леля се виждахме наскоро Heart Eyes
Ама ме заинтригува с тез пижамки, ако можеш сподели къде са на ЛС и поздрави Hug


хехе, каква среща! Много се радвам, разкошна принцеса имаш! Ще ти пиша  Hug

# 73
  • Мнения: 97
Здравеите , аз преди седмица  бях там на пазар , но неможах да и намеря бельо за малката ,та се чудех дали някоя мама може да ми прати от там. Praynig

какво бельо искаш точно ?на колко годинки е и имаш ли предпочитания ?                                                                                        Ами здравеи , виждам че искаш да ми помогнеш значи детето ми е на 2,2 мес. значи размер 98 или 102 имаше една  марка беьо за деца тук е 10лв. мисля че беше румънска много хубаво трико но не мога да се сетя как се казваше но ще го видя и ще ти пиша.

# 74
  • Мнения: 189
ок провери и ми напиши как се казва аз лично си пазарувам на БРАТЯ ГЬОКОВИ но ще ти потърся това което искаш

# 75
  • Мнения: 639
Ако някой може да ме ориентира, на коя маса се продават ишлимета на Gap и др бебешорски дрехи? Последния път нещо не можах да ги открия.

# 76
  • Мнения: 1 523
Продават ли се прежди на пазара? И ако ДА,то къде мога да ги открия?
Благодаря предварително!

# 77
  • Мнения: 189
Продават ли се прежди на пазара? И ако ДА,то къде мога да ги открия?
Благодаря предварително!
ДА точно в началото на топтана има огромна маса с прежди и по навътре в пазара съм виждала но сега немога да се сетя

# 78
  • Мнения: 1 523
Благодаря ти ,dreamtex  bouquet!

# 79
  • Мнения: 189
za ni6to   bouquet

# 80
  • на село
  • Мнения: 3 914
И аз срам не срам, но да си попитам  Blush,
на кое казвате "топтан".

# 81
  • Мнения: 189
И аз срам не срам, но да си попитам  Blush,
на кое казвате "топтан".
na dvete redici s masi do liniqta kato vlezne6 v pazara nai-vlqvo . predi vreme samo tam bqha targovcite na edro (i taka si ostana i imeto ) Simple Smile

# 82
  • на село
  • Мнения: 3 914
Аха, благодаря dreamtex  Hug.
Някой питаше за детски дрешки Gap и други.
Точно на тези маси, реда който е до линията, има щанд с пижамки на Дисни и дрешки Gap, Guess...
от там взех преди няколко седмици за дъщеря ми.

# 83
  • Мнения: 189
za ni6to   bouquet

# 84
  • Мнения: 1 645
От Димитровград купих на малкият страхотни дрехи.
Един 7/8 панталон на Mexx за 16 лв,а тук в Пловдив подобни ги купувам около 35 - 40лв.
Купих му и 2 блузки + 2 потника на една фирма която е непозната за мен Wanex - но качеството е много добро а цената е повече от добра.
Взех му още една блуза,която тук е продават  12 лв(е аз я купих за 4 лв)
Та тази седмица сигурно пак ще ходя..........определено спестих доста парички от това ходене до Димитровград.

# 85
  • Мнения: 189
Така си е когато си търси човек намира всичко стига да му се обикаля

# 86
На пазара в Димитровград човек може да направи страхотен удар, стига да попадне или да знае къде са качествените и хубави неща. Аз лично съм си запомнила така няколко маси, от които пазарувам за малкия бельо, анцузи, блузи, тениски, абе всичко, направо за без пари... а после се случва да ме питат "ау, това е много хубаво, колко струва" и като кажа 3лв(примерно) от Димитровград и гледам изумени физиономии. Но е факт - 2 пъти годишно обновявам гардероба на детето за не повече от 100-200лв и като казвам обновявам имам предвид всичко - от чорапи и бельо до горни дрехи.
Но според мен е по-добре да се ходи  в събота сутрин, защото е по-спокойно и има стока. В неделя някои от нещата вече са изчерпани като номера и отделно, че е и голяма лудница.

# 87
гледам,че си онлине и си пишете за пазара,аз преди месец откриь магазин за белио и козметика и клиенти постоянно ме питат за по-ефтина стока.Та затова сам се орентирал да мина кам димград и да видя кво става.Но незнам разполойението на пазара и каде е наи добре да отида за майко и дамско белио на едро.Кои час е наи добар за пазаружане и кои ден сащо?Благодаря предварително

# 88
  • Мнения: 189
най добре ела в неделя сутринта в седем часа и гледай колкото искаш за да ти стигне времето . имах гости от морето и те търсиха дамско и мъжко бельо напазаруваха си страхиотни неща за супер цени Peace

# 89
  • Мнения: 145
здравейте,интерсувам се кога е пазара за търговци на едро?

# 90
  • DE
  • Мнения: 967
kamy_st, най-вече в петък.

# 91
  • Хасково
  • Мнения: 995
и в петък /много рано сутринта до към 10-11 часа/ и в събота и в неделя!Ти само да искаш да пазаруваш на едро те това чакат!
Има търговци които продават само на едро!

# 92
  • Мнения: 145
Благодаря ви много,този петък съм там:)))Рано сутринта още в 9ч.Дано има интересни дамски дрехи:)

# 93
  • Мнения: 189
най добре ела в неделя сутринта в седем часа и гледай колкото искаш за да ти стигне времето . имах гости от морето и те търсиха дамско и мъжко бельо напазаруваха си страхиотни неща за супер цени Peace
в 6 сутринта в петък . че ако дойдеш към 9 незнам какво точно ще намериш особено ако незнаеш къде е то  newsm78

# 94
След като утре предстоят избори,битака за дрехи в Димитровград ще работи ли?Предварително Ви благодаря

# 95
  • Мнения: 4 784
След като утре предстоят избори,битака за дрехи в Димитровград ще работи ли?Предварително Ви благодаря
Избори  newsm78?

# 96
# 97
  • Мнения: 639
Ти, май падаш от луната.
Мислиш ли,че някой ще си зареже работата и ще се юрне да гласува?

# 98
не изобщо не падам аз, защото съм улучвала на избори пазара да не работи.

# 99
  • Мнения: 189
пазара ще работи не бой те се аз имам маса там и ще бачкаме  Hug

# 100
  • Мнения: 189
не изобщо не падам аз, защото съм улучвала на избори пазара да не работи.
пазара не работи когато има парламентарни избори  newsm78

# 101
  • Мнения: 1 505
Някой ниама ли да покаже какво си е купил от там,много съм лиубопитна?

# 102
  • Мнения: 4 784
mariana2828, от Луната не, от Марс падам! Ама ти незнам въобще в коя слънчева система живееш, може би в друго измерение. Кви избори на 21 юни 2008 в Димитровград, Бг, кви пет лева бе жена??? Нещо си се объркала.
И за справка по време на избори било то парламентарни или местни, пазар няма. Ама и изборите тука отдавна минаха и заминаха!!!

Информирай си първо пък тогава питай кой от къде пада!

# 103
  • Мнения: 189
здравейте момичета да ви информирам пазара в д-град е с ново работно време считано от 11.07.2008г.
петък 20:00 - 02:00
събота 8:00 - 16:00
неделя 8:00 - 16:00
приятно пазаруване  Peace

Общи условия

Активация на акаунт