Мами в Люлин

  • 4 768
  • 114
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 121
И ние сме пас в това време.

# 31
  • Мнения: 285
Привет и от нас! За сега живеем в Люлин3 но надявам се до края на месеца вече да сме приключили ремонта и ще  се пренесем в Люлин5, така че и ние сме на линия за среща. Според мен по удобно е ако се разбираме за разходки в icq защото май нещата се изменят в последния момент, моето е 161644485 smile3503

# 32
  • София
  • Мнения: 6 175
О-о-о-о аз къде съм бляла 2 дена и не съм я видяла тази темичка.
И аз съм в Люлин 6, срещу Силвър център, май сме съседки Grinning  Не съм излизала тази сутрин, но като казват, че духа студен вятър май ще пропуснем Sad
Ето и моето ICQ 45207961 ili 72943467.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 743
И ние не излязохме днес в това гадно време,но както се казва-ОТЛОЖЕНОТО НЕ ЗНАчИ ОТМЕНЕНО-НАЛИ?????

# 34
  • Мнения: 94
Аз също съм от Люлин 3,бих могла да дойда на срещата,само решете кога ще е.Прочетох че сте имали такава но не се е осъществила.На следващата съм на линия. Simple Smile

# 35
Здравейте
аз съм от Люлин 1, още нямам бебе живот и здраве трябва да се роди на 30 май. но с удоволствие бих се включила в разходките. Simple Smile

поздрави на всички Simple Smile  Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 6 743
Момичета,то е ясно,че сме зависими от времето,но много ми се иска да се съберем да се видим -НАИСТИНА!Ако е слънчево в понеделник хайда да се пробваме???Часът и мястото на срещата са известни-както казва Гарелов  Laughing  !!!

# 37
  • Мнения: 20
Az sam v lulin-4....shte se radvam da se vidime  Grinning  Grinning  Grinning

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
И ние сме в 4-ката.Аз се правя че уж работя, а малкия е на ясла, но следобедите излизаме/когато съм свободна/.Така че, за някой следобяд сме на линия.

# 39
  • Мнения: 2 242
Спешно се нуждая от информация за доставчици на интернет за Люлин 9, че тези с които ние работиме доста често им прекъсва връзката (разправяме по цял ден да ни го оправят) и искаме тези дни да ги сменим. Моля, мамчета кажете вие с кои фирми сте, доволни ли сте и какви са им цените, за да си смениме нашия.

# 40
  • Мнения: 6 155
Спешно се нуждая от информация за доставчици на интернет за Люлин 9, че тези с които ние работиме доста често им прекъсва връзката (разправяме по цял ден да ни го оправят) и искаме тези дни да ги сменим. Моля, мамчета кажете вие с кои фирми сте, доволни ли сте и какви са им цените, за да си смениме нашия.

Ние сме към Lulin-net и съм доволна Simple Smile
 http://www.lulin-net.com/price-list.php

Ти към кой доставчик си?

# 41
  • Мнения: 2 242
ние сме към Нет Ис Сат http://cityconnect.netissat.bg/ - те са уж голям доставчик с много добра оферта, но персонала им е със средна възраст 17 години (поне тези дето аз съм виждала). то лошо няма но да не се впускам в подробности как се пули тинейджър дето вижда Windows2000 за пръв път и какви последствия има това.   #2gunfire
само за да го възстановят от вчера до тази сутрин, сме провели 5 мобилни разговори !!!

# 42
  • Мнения: 877
и аз съм от Люлин
към Net is Sat съм и съм мн.доволна
ако има срещи скоро и аз бих искала да се включа

# 43
  • Мнения: 371
Аз съм от Люлин 7 и с удоволствие ще дойда на следващата среща стига да успея,разбира се.Аз все още си нямам никаква компания за разходки в квартала:(

# 44
  • Мнения: 46 492
И аз искам среща  Party
Давайте да се органиаираме  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт