Да ли е нормално това което става с мен ?

  • 3 331
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 758
Може би ще се радваш на лека бременност Simple Smile Моята бременност започна с болки в корема и гърдите. Много ми се спеше, но не ми се е гадело. Имах обаче доста киселини преди време.
С Дияна ми се гадеше непрекъснато до към 3тия месец. Всяка бременност обаче е различна.

# 16
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Дано все така да не ти е лошо и да имаш лека бременност. При мен в 8-ма седмица не се усещах различно, а и после не съм повръщала, така че  спокойно. Лека бременност!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Само може да се радваш!Напълно нормално е.Аз за 9 месеца не съм имала  нито гадене,нито дискомфорт,нито някакви болки в гърдите.Нищо!Изкарах една чудесна бременност.Това,което описваш не е само нормално,но е и прекрасно,защото значи,че вероятно ще имаш лека бременност.Желая ти го! Hug

# 18
  • Мнения: X
Това с гаденето далеч не е при всяка жена, малко е пресилено.
С първото ми дете изобщо не ми се е гадило, ама хич, но много ми се спеше. Сега малко ми се гадеше в третия месец, но изобщо не съм повръщала и с двете бременности. Сега дори не ми се спи, даже напротив. Така, че всичко е много ибдивидуално, радвай се, че не ти е зле.

# 19
  • Мнения: 27 524
Нормално е, аз никога не съм имала никакви симптоми за бременност. Те не са задължителни  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 185
Честито!!!

За нормално, нормално е, аз нямах неразположения от бременността до 7 месец, когато започнах да отичам!

# 21
  • Мнения: 1 168
На мен ми се гадеше само от определени храни, миризмата на алкохол и от евтини парфюми

# 22
  • Мнения: 353
Естествено , че е нормално. Защо трябва да се чувстваш дискомфортно. И двете ми бременности протекоха без нито едно неразположение. Hug
Наслаждавай се на този период от живота ти, и не мисли за това кога ще започне да ти се гади.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 090
Всичко е нормално...явно си имаш киселини като екстра Wink
При всяка жена е различно....радвай се, че ти е лека бременността, дано и за на пред да е такава Simple Smile

# 24
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Радвай се ,че се чувстваш добре.Лека бременност ти желая   bouquet
Peace

# 25
  • Мнения: 492
Честито! Да, нормално е. Радвай се, че не ти се гади.  Лека бременност.  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 500
Напълно е нормално. Радвай се, че не ти се гади. Лека бременност!  bouquet

# 27
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Радвай се че се чустваш добре Hug.Обикновенно гадните симптоми идват към края на 1-ви месец,началото на 2-ри

# 28
  • Мнения: 15 531
при първата ми бременност нямах никакви симптоми - нито гадене, нито повръщане, нито умора, нито гърдите ме боляха - нищо. чувствах се супер
при втората ми бременност - гадеше ми се и ме боляха гърдите - първите три месеца спях 24 часа в денонощието, бях отпаднала и в комбинация с пролетната умора не можех да стана от леглото

мисля, че ти е рано да имаш симптоми - може да се появат по-късно, а може и изобщо да ги нямаш. всяка бременност е различна, така че се радвай, че се чувстваш добре и ти няма нищо
желая ти леки бременност и раждане  Peace

# 29
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Е недей така като във всички сериалчета- на втория ден вече им се гади. Радвай се, че не чувстваш никакво неразположение! Пожелавам ти лека бременност  Hug

 smile3521 smile3521
За къде си се разбързала ?

Общи условия

Активация на акаунт