Да ли е нормално това което става с мен ?

  • 3 329
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте ! Аз сам бренена в 6 сед. от ПМЦ или 4 сед. от оплаждането . Направих си тест , който беше положителен и ходих на Гинеколог , които ме  видя на ехогрф и каза , 4е за сега всичко е наред .
На мен нито ми се гади сутрин, нито ме болят гъргите , само се уригвам доста често , 1-2 дни ми се спеше много , но сега и това премина . Дали това е нормално за този срок на бремеността ?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Да,обикновено гаденето започва по-късно!А може и изобщо да нямаш,което е супер,защото си нямаш идея колко е гадно непрекъснатото гадене!Така че се радвай,че засега се чувстваш добре и не се натискай за гадене и повръщане Sick

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
Както дете с дете не си прилича, така и бременност с бременност. Имах приятелка, която повръщаше от първия до последния ден, включително непосредствено преди да роди. Аз не съм повръщала нито веднъж. Така че се радвай на бременността си и на финала да гушнеш едно здраво и хубаво бебе!

# 3
  • Мнения: 9 814
Е недей така като във всички сериалчета- на втория ден вече им се гади. Радвай се, че не чувстваш никакво неразположение! Пожелавам ти лека бременност  Hug

# 4
  • Мнения: 636
Не е задължително да ти прилошава или да те болят гърдите. Пожелавам ти и занапред да имаш прекрасна бременност Hug.

# 5
  • Мнения: 804
Радвай се на бременността си и не търси под вола теле  Peace

# 6
  • Мнения: 4 451
Дано бременността ти протича все така леко!  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 216
Вьобще не е задьлжително да ти се гади-аз сьм поврьщала точно 2 пьти за цялата бременност и то от преяждане  Embarassed  Изобщо не се тревожи,ами се радвай на спокойната си бременност,че малко момичета се наслаждават на такава

# 8
  • София
  • Мнения: 1 391
Първо честито  bouquet.
А сега по въпроса за гаденето - и с двете си бременности не съм имала неразположение и се радвам за това. И аз като теб първия път се притеснявах, че не съм в ред щом не си изплювам червата, но докито ми каза да съм благодарна за това. Mr. Green
Както  са ти казали и другите, кефи се на събитието и дано нямаш проблеми през цялата бременност Peace

# 9
  • Мнения: 279
Ей , радвай се че не ти се гади и повръщаш.Пожелавам ти през цялата бременност да си така Hug
Много е гадно иначе, тъкмо хапнеш и повърнеш  и всякви такива гадости. Аз не се разминах в началото, ама една приятелка беше така Peace

# 10
  • Мнения: 728
На мене изобщо не ми се е гъдело. При всички жени е различно.. гадененто не е задължително. А ако толкова искашда те болят гърдите, изчакай 1-2 седмици

# 11
  • Мнения: 941
и аз не съм повръщала, и двата пъти изобщо нямах неразположения в началото, нито гърдите са ме болели нито ми се е гадело и повръщало, и смятам че е по добрия вариант
лека бременност

# 12
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честито  bouquet
При мен гадене изобщо не е имало , даже никакви симптоми . Както са ти казали и другите майчета при всяка жена е различно. Peace

# 13
  • Мнения: 9 973
Честито  bouquet
При мен гадене изобщо не е имало , даже никакви симптоми . Както са ти казали и другите майчета при всяка жена е различно. Peace
и аз бях така

# 14
  • Мнения: 441
Радвай се ,че се чувстваш добре.Лека бременност ти желая   bouquet

# 15
  • София
  • Мнения: 39 754
Може би ще се радваш на лека бременност Simple Smile Моята бременност започна с болки в корема и гърдите. Много ми се спеше, но не ми се е гадело. Имах обаче доста киселини преди време.
С Дияна ми се гадеше непрекъснато до към 3тия месец. Всяка бременност обаче е различна.

# 16
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Дано все така да не ти е лошо и да имаш лека бременност. При мен в 8-ма седмица не се усещах различно, а и после не съм повръщала, така че  спокойно. Лека бременност!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Само може да се радваш!Напълно нормално е.Аз за 9 месеца не съм имала  нито гадене,нито дискомфорт,нито някакви болки в гърдите.Нищо!Изкарах една чудесна бременност.Това,което описваш не е само нормално,но е и прекрасно,защото значи,че вероятно ще имаш лека бременност.Желая ти го! Hug

# 18
  • Мнения: X
Това с гаденето далеч не е при всяка жена, малко е пресилено.
С първото ми дете изобщо не ми се е гадило, ама хич, но много ми се спеше. Сега малко ми се гадеше в третия месец, но изобщо не съм повръщала и с двете бременности. Сега дори не ми се спи, даже напротив. Така, че всичко е много ибдивидуално, радвай се, че не ти е зле.

# 19
  • Мнения: 27 524
Нормално е, аз никога не съм имала никакви симптоми за бременност. Те не са задължителни  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 185
Честито!!!

За нормално, нормално е, аз нямах неразположения от бременността до 7 месец, когато започнах да отичам!

# 21
  • Мнения: 1 168
На мен ми се гадеше само от определени храни, миризмата на алкохол и от евтини парфюми

# 22
  • Мнения: 353
Естествено , че е нормално. Защо трябва да се чувстваш дискомфортно. И двете ми бременности протекоха без нито едно неразположение. Hug
Наслаждавай се на този период от живота ти, и не мисли за това кога ще започне да ти се гади.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 073
Всичко е нормално...явно си имаш киселини като екстра Wink
При всяка жена е различно....радвай се, че ти е лека бременността, дано и за на пред да е такава Simple Smile

# 24
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Радвай се ,че се чувстваш добре.Лека бременност ти желая   bouquet
Peace

# 25
  • Мнения: 492
Честито! Да, нормално е. Радвай се, че не ти се гади.  Лека бременност.  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 500
Напълно е нормално. Радвай се, че не ти се гади. Лека бременност!  bouquet

# 27
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Радвай се че се чустваш добре Hug.Обикновенно гадните симптоми идват към края на 1-ви месец,началото на 2-ри

# 28
  • Мнения: 15 484
при първата ми бременност нямах никакви симптоми - нито гадене, нито повръщане, нито умора, нито гърдите ме боляха - нищо. чувствах се супер
при втората ми бременност - гадеше ми се и ме боляха гърдите - първите три месеца спях 24 часа в денонощието, бях отпаднала и в комбинация с пролетната умора не можех да стана от леглото

мисля, че ти е рано да имаш симптоми - може да се появат по-късно, а може и изобщо да ги нямаш. всяка бременност е различна, така че се радвай, че се чувстваш добре и ти няма нищо
желая ти леки бременност и раждане  Peace

# 29
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Е недей така като във всички сериалчета- на втория ден вече им се гади. Радвай се, че не чувстваш никакво неразположение! Пожелавам ти лека бременност  Hug

 smile3521 smile3521
За къде си се разбързала ?

# 30
  • София
  • Мнения: 672
Нормално е и още как. Не ми се е гадело, не ми е било лошо - бях една идея по - отпаднала и отнесена, но според мен защото изживявах по мой си начин мисълта че ще ставам мама Peace

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Не се бой, скоро ще усетиш неразположенията на бременността - гадене, напрегнати гърди, нервност и раздразнителност, запек, киселини... И аз първия месец не усещах никаква промяна, чак се притеснявах, че нещо не е наред.
Има и късметлийки, които въобще не се сблъскват с горните неприятности. Пожелавам ти да си една от тях!  Wink

# 32
  • Мнения: 961
Всяка бременност е индивидуална. Не е задължително твоята да е с гадене, виене на свят, умора, напрегнатост в гърдите. Можеш само да се радваш.
Леко бременеене. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 164
Не е задължително да ти се гади, всичко е много индивидуално.лека бременност  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 4 588
Нормално е, аз никога не съм имала никакви симптоми за бременност. Те не са задължителни  Peace

И при мен беше така. Peace

# 35
  • Мнения: 690
нормално е - споко  Hug

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Радвай се, че че се чувстваш добре. Обратния вариант не е за предпочитане повярвай ми. Казвам ти го от опит  Mr. Green . Всяка бременност е различна. При една и съща жена, 2 бременности могат да протекат по различен начин. Нормално е! Лека бременност   bouquet

# 37
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Какъв всъщност е проблема не разбрах newsm78
Искаш да ти се гади ли Thinking
Радвай се, че се чувстваш добре.
Леко бременеене Peace

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Честито  bouquet
Леко бременеене Peace

# 39
  • Мнения: 65
При мен също нямаше гадене, нито веднъж. Имах киселини и това... лека бременност, колкото по-добре се чустваш толкова повече ще се насладиш на бременността си Hug

# 40
  • Ловеч
  • Мнения: 145
mam79, само се радвай, че все още не ти е лошо и не се притеснявай. При мен сутрешното гадене е вечерно, нервна съм и се карам на всички в къщи с повод и без повод, вече почти нито една дреха не ми става .... Така, че само трябва да се радваш. Леко бременеене!

# 41
  • София
  • Мнения: 418
Не се треножи.Всичко е нормално.Аз повръщах само няколко пъти в края на третия месец.Пожелавам ти лека бременност!

# 42
  • Мнения: 371
Не е задължително да ти прилошава или да те болят гърдите. Пожелавам ти и занапред да имаш прекрасна бременност Hug.
Peace

# 43
  • Мнения: 750
И на мен нито ми се е гадило, нито гърдите са ме боляли или каквото и да било друго.
Леко бременност   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 197
Спокойно,няма да избягаш от тези екстри на бремеността.Лека и безпроблемна бременост Hug

# 45
  • София
  • Мнения: 17 591
Може и изобщо да не ти се гади. Радвай се и честито!

# 46
  • Мнения: 1 900
През цялата бременост само веднъж ми се погади и повърнах, не ми е ставало лошо.
Радвай се Peace

# 47
  • Мнения: 537
Честита, бременност! Радвай се, че не ти е лошо. На мен до 4-я месец ми се гадеше, но не съм повръщала, според по щеше да ми олекне, ако поне веднъж бях повърнала  Sick За сметка на това до края ми беше много добре, все едно не бях бременна, като изключим големият корем  Mr. Green Дано не ти става лошо и занапред  Hug

# 48
  • Мнения: 8 999
Пожелавам ти през цялата бременност да не усещаш дискомфорт и да се  чувстваш така добре, както и в момента.

# 49
  • Мнения: 8 227
Абсолютно нормално е. Нито първият път, нито сега ми се е гадило. Единственият признак за бременност и двата пъти е лекото уголемяване на бюста. Ако не знаех, че съм бременна, нищо не би ми се сторило по-странно от нормалното състояние.

# 50
  • Мнения: 188
На мен в първите месеци изобщо не ми се гадеше, едва в началото на 6 от време на време ми става лошо, така че това е много индивидуално

# 51
  • Мнения: 363
гинекологът ти е казал,че всичко е наред, а ти се притесняваш,че не ти се гади!
на мен започна в края на 10тата седмица да ми се гади, а така се надявах да ми се размине...
споко,муцка!

# 52
  • Мнения: 63
Да,нормално е.И аз бях така,никакви симптоми на дискомфорт.

# 53
  • Мнения: 4 335
Разбира се ,4е е нормално,може изобщо да не ти се повдига през цялата бременност Peace

# 54
  • Мнения: 645
Нормално е. Радвай се на бременността си.   bouquet

# 55
  • Мнения: 454
На мен изобщо не ми се е гадило. Не си го пожелавай, че после ще искаш и хемороиди и стрии. Пълната програма няма да ти я изброявам.

# 56
  • Мнения: 1 049
Нормално е, никога не ми се е гадило и не сьм поврьщала. Радвай се!  Hug

# 57
  • Мнения: 26
Благодаря на всички , които са споделили своя опит !
 Да ви питам нещо друго : аз съм още в 8 г.с. , а всяка нощ ставам  да пишкам , не е ли твърде рано ? Rolling Eyes
Внимавам колко течности пия надвечер , преди да си легна , но въпреки това пак ставам .

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 10 347
Благодаря на всички , които са споделили своя опит !
 Да ви питам нещо друго : аз съм още в 8 г.с. , а всяка нощ ставам  да пишкам , не е ли твърде рано ? Rolling Eyes
Внимавам колко течности пия надвечер , преди да си легна , но въпреки това пак ставам .




И аз много ставах вечер.От самото начало до края по 4-5 пъти на нощ.Направо ми беше писнало, особено към края с голямото шкембе - тъкмо се наместя да заспивам и айде пак.Но при теб може да не е така.
Лека бременност   bouquet

# 59
  • Мнения: 1 168
Благодаря на всички , които са споделили своя опит !
 Да ви питам нещо друго : аз съм още в 8 г.с. , а всяка нощ ставам  да пишкам , не е ли твърде рано ? Rolling Eyes
Внимавам колко течности пия надвечер , преди да си легна , но въпреки това пак ставам .




И аз много ставах вечер.От самото начало до края по 4-5 пъти на нощ.Направо ми беше писнало, особено към края с голямото шкембе - тъкмо се наместя да заспивам и айде пак.Но при теб може да не е така.
Лека бременност   bouquet




Aз също. Още от първия до последния ден!  Не трябва да се ограничаваш от течности, а пък като се налага, ще ставаш Peace

# 60
здравей
 аз съ в 28 седмица .В началото на бременноста не разбрах нищо. мина много лесно парвия триместър.Ь ель сега да видиж сутрешно повръщане ниско равно и т.н.
Така че нищо не може да се каже с точност

# 61
  • Мнения: 256
Аз също съм нямала никакви признаци за бременност.
За това само можеш да се радваш Grinning

# 62
  • Мнения: 3 695
Нормално е, аз никога не съм имала никакви симптоми за бременност. Те не са задължителни  Peace
И аз така. Моя братовчедка ми каза, че е така, когато кръвните групи на майката и бебето съвпадат. Не знам колко е вярно, но при нас наистина е така.  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 46 504
И аз не усетих "екстрите" на бременността, радвай се  Wink

# 64
  • Мнения: 1 243
Не е задължително да ти прилошава или да те болят гърдите. Пожелавам ти и занапред да имаш прекрасна бременност Hug.

Съгласна съм  Peace

# 65
  • Мнения: 4 753
И аз не усетих "екстрите" на бременността, радвай се  Wink

 Peace

# 66
  • Мнения: 219
Нормално е, аз никога не съм имала никакви симптоми за бременност. Те не са задължителни  Peace
И аз така. Моя братовчедка ми каза, че е така, когато кръвните групи на майката и бебето съвпадат. Не знам колко е вярно, но при нас наистина е така.  Simple Smile

Дали наистина е така - за съвпадението на групите, звучи ми правоподобно!

Общи условия

Активация на акаунт