Детска количка Maxi cosi Mura или Stokke, или как да се ориентирам с избора си з

  • 20 595
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 724
Сторед мен каквато и да е количката ме може да прелети през разбитите тротоари.На мен Стокето ми харесва много и ако имах възможност бих си я купила.

# 16
  • София
  • Мнения: 212
Ох, съвсем се обърках! От Stokke, мисля, че вече се отказах.
Ноооооооооо......... Днес видях и Concord neo- супер лека и удобна за мен, сгъва се много лесно, обаче има едно "но" седящия кош ми се струва неудобен за бебето, тъй като е не е така полегат ,както е при мурата и това вече ми дойде в повече и много ме озадачи.
 Какво да правя?! Моля някой, който има такава количка да сподели наблюденията си.На мен мура ми се струва по- удобна за бебето, ама знам ли?

# 17
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
Ох, съвсем се обърках! От Stokke, мисля, че вече се отказах.
Ноооооооооо......... Днес видях и Concord neo- супер лека и удобна за мен, сгъва се много лесно, обаче има едно "но" седящия кош ми се струва неудобен за бебето, тъй като е не е така полегат ,както е при мурата и това вече ми дойде в повече и много ме озадачи.
 Какво да правя?! Моля някой, който има такава количка да сподели наблюденията си.На мен мура ми се струва по- удобна за бебето, ама знам ли?

OOO...разбирам те напълно  Laughing и аз откакто видях Concord Neo.........за него си мисля, но и мен ме притеснява същото нещо - липсата на напълно легнало положение в летния кош (но нали си е бъги...казват, че затова липсва). Иначе задължително ще трябва и друг кош за новородено. За мен бе странно,че не предлагат олекотеният кош за новородено, който може и да се сгъва (има го в сайта на Concord) и сега въпросът е столче за кола или комбинираният кош за новородено, който е и за кола  newsm78...............а може би в крайна сметка и двата  Embarassed

Ти каква комбинация от кошове си хареса?
Иначе количката ми изглежда супер маневрена и в сгънато положение е много компактна.
И аз се надявам да се включи някоя майка, която вече я ползва  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 212
Elcho, относно коша за новородено, задължително, ако си купя тази количка ще го взема, но бих предпочела този, олекотения, който се сгъва. По въпроса на каква комбинация съм се спряла- ами мисля да взема  целия комплект- двата коша и седалка за кола.
Ама много ме притеснява летния кош, иначе тази е много по- лека и маневрена от мура, освен това и компактна, не заема толкова място в багажника.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 391
тия коментари, че стокето не било удобно за разбитите ни тротоари що не ги правите ако на вас ви се е наложило да се "борите" с количката на някой тротоар...все на някой му изглеждала или тежка, или пък малка  Crazy, в сайта на стоке я дават за всякакви терени без снежна писта между другото Peace
давайте си мнението за нещо дето сте ползвали, щото иначе е като лисицата и киселото грозде


Драга ми Алегра,
ти ползвала ли си я, защото звучи ужасно смешно да изтъкваш като аргумент какво пише на сайта им  newsm78
Второ, това е форум, в който всеки може да изкаже мнение и подмятания от типа "за лисицата и гроздето" меко казано са неуместни. Факт е, че не всяка майка си вози бебето в Стоке или други марки за по хиляда и кусур лева, но това съвсем не означава,че са некомпетентни да се изкажат ( било то и от наблюдение - елементарна физика, що се отнася до стабилността на дадена количка)

# 20
  • София
  • Мнения: 212
Какво означава "бъги" седалка? Embarassed

# 21
  • Мнения: 706
О,я виж ти! Дежурния спор за Стоки и щатните застъпнички в него.
Не виждам, да е чак непосилно да дадеш1-2 заплати за такава мултифункционална количка като Стоки.
Ще ви споделя неподозирана ,дори за фенките ,функция.В Страсбург на гарата ,видях майка на пораснало вече момиченце,щастливо да тегли багажа си  в Стоки/използвайки прословутата функция да се тегли на 2 гуми/ .
Е ,как да не дадеш 2000лв. и да се чувстваш горда собственичка на багажна количка,която ще ти служи цял живот.
С цялата ми слабост към скандинавския дизайн-тя и на такава си прилича.

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 17:35 от mona25

# 22
  • Мнения: 14 486
О,я виж ти! Дежурния спор за Стоки и щатните застъпнички в него.

а ти от кои противници си- щатните или нещатните?

# 23
  • Мнения: 4 362

давайте си мнението за нещо дето сте ползвали, щото иначе е като лисицата и киселото грозде


Оооо колко пъти и аз съм го писала,ама тц,поука не се взима,все сме вещи по неща където само на картинка виждаме  Whistling


щото обикновено точно за скъпите колички има изказвания от хора дето не са ги ползвали ама им намират кусури....
хубаво е, че ти поне за три години си се научила как се произнася името на количката Mr. Green


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Много добри наблюдения,така е,подкрепям  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 44 084
http://www.flickr.com/photos/eduo/sets/72157602333599259/
това е въпросния concord  нали...според мен бебето чудесно ще си спи в летния кош....

# 25
  • Мнения: 1 650
Ми в страстбург може и да са 2 заплати
Ама в Монтанско за 2000 лв кола си купуват Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 2 883
Някой ще ми я покаже ли  Maxi- Cosi Mura 4 Green Slice

# 27
  • София
  • Мнения: 44 084
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 9d8035e1248303433

показ, показ....ама само на картинка мога да ти я покажа Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 2 883
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 9d8035e1248303433

показ, показ....ама само на картинка мога да ти я покажа Wink

Мерси Flutter Хубава е .
А само в зелено ли я има newsm78 Май снаха ми тази си е харесала.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт