Какво стана с тази кока-кола?

  • 4 406
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
     fidanka111, ти си моят персонален герой. За две седмици имаш фрапиращ напредък в стил и начин на изразяване. Може би си гениална?
или просто забрави ролята, която играеш. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 417
Ама моля ви се, те вкуса на шоколад "Кума Лиса" промениха, какво остава за Кока-колата! #Crazy
Така се зарадвах като ги пуснаха пак и се разочаровах като ги опитах.А беше толкова вкусен навремето.

# 17
  • Мнения: 2 978
Цитат
Правят си протести, организират си събрания - значи има нещо!
Върховна конспирация. Joy

Кока- кола пия постоянно, разлика не съм усетила до сега.

# 18
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...защо една и съща марка има различен вкус в различните държави?
Различен е заради водата.
Дори на различни бутилиращи заводи в една и съща държава пак е различен вкус.
Опитвала съм на много държави и производители покрай едни тестове в офиса, някои направо не могат да се пият Sick.
Испанската примерно е като алтай.

# 19
  • Мнения: 2 978
Аз съм усещала разлика и тук. В различни градове на страната.
В София ми харесва Laughing

# 20
  • Мнения: 689
Обожавах я тази кока-кола, а сега дори не ми е приятна за пиене. Определено е променена и вече предпочитам да пия нещо друго.

# 21
  • Мнения: 750
Някога беше лукс. Но не само от това сега ми се струва, че има друг вкус. Четох, че в Америка има сдружение на потребителите, които настояват за стария вкус на напитката. Правят си протести, организират си събрания - значи има нещо!
Помня и как швепса образуваше утайка. Не твърдя, че утайката е била от портокали, лимони, или грейпфрути. Даже не твърдя, че е била от натурални съставки. Но и швепса беше с друг вкус.

А сега всичко има вкус на лимонтузу (лимонена киселина). Дори и не говоря за гаражните газирани. Те са извън всякакви вкусови норми...

Какво става бе хора?
Гласът на Стоянчо заговори! Whistling
Няма Фиданки вече! Mr. Green
Совите не са това което са! Sunglasses

# 22
  • София
  • Мнения: 2 424
...защо една и съща марка има различен вкус в различните държави?
Различен е заради водата.
Дори на различни бутилиращи заводи в една и съща държава пак е различен вкус.
Опитвала съм на много държави и производители покрай едни тестове в офиса, някои направо не могат да се пият Sick.
Испанската примерно е като алтай.

и аз така смятам.

Също така намирам разлика във вкуса на колата в стъклена бутилка и тази в кен. В стъклената ми харесва, в кен - не и не пия. В паоловин литър пластмасова също е гадна. В 1,25л. е ок, в 2л. - също ок, но малко по-гадна от 1,25.
Абе в общи линии - пия само в стъклена бутилка и без чаша) Може и да ме познаете някъде по столичните заведения, сервитьорите чсто ме гледат странно hahaha

Най-гадната, която съм пила е в Сараево в пластмасови - в кен е що годе поносима за моя приятел, за мен - не. . В Солун, Гърция е почти като нашата, но там пък почти нищо не можеш да пиеш, заради гадната варовиков вода....

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не употребявам продукти на компанията Кока-Кола .......
Но незнам защо се очудвате, вкуса е като модата ... трябва да се мени ...

# 24
  • Мнения: 4 585
Винаги съм бил на страната на Пепси. И мач като гледам, така.
Стискам палци за по-слабия отбор, пък ако бият - страхотен кеф.
Дали съм мазо, пък още да не знам? Уж не съм такъв.

# 25
  • Мнения: 9 973
развалиха и колата,и фантата..............вече пием дерби Peace

# 26
  • Мнения: 2 891
На всички, на които им липсва старият Швепс портокал, искам да кажа, че Оранжадата на Флорина е почти същата на вкус. Даже и утайка прави  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 585
Хъъ, за малко време имаше напитка Дунав, с вкус на сок от зарзали, със срок на годност
3 дни. Веднъж в соц. супера засякох напитка на 11 дни, обадих се на ХЕИ и я бракуваха.
Магазинерките ме бяха ядосали с мухлясали бонбони - фъстъци оваляни в шоколад.
Изкупих за жълти стотинки един багажник от Москвич 412Д. После стоях до кацата с кайсии с отварачка.
Стана хубава ракия. Добрите реколти не се забравят.

# 28
  • Мнения: 1 426
........................... повечето е с вкус на ванилия, лимон, череши и прочие  Crazy
колата се прави основно от вишни.

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз лично при промяната на вкуса отчитам факта "разглезеност" - тоест преди когато пиехме Кола само на рожденни дни естествено ми беше по вкусна. Сега мога да си купувам всеки ден и си купувам често, та е нещо най обикновено. Същото е и с шоколадите и с всичко останало. Кума Лисата всъщност никога не ми е харесвала, но друго нямаше. Сега при всички Милки и Линдтове как да ми е вкусна пък точно Кума Лиса.

Общи условия

Активация на акаунт