Рицарки на Бялото кантарче 18.02.2008 - 24.02.2008

  • 11 449
  • 370
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 697
Пуки напълно те разбирам за носталгията. Аз и до сега като гледам някой филм, който е сниман в Ню Йорк и съм готова да ревна. Зарекла съм се, че един ден пак ще се върна там  Simple Smile

# 361
  • Варна
  • Мнения: 131
ЗДРАВЕЙТЕ СЛАДУРКИ!
Да ви се ''изфукам''как ми завърши седмицата-подариха ми книгата на Дюкан!!!!!!!!!!!И то една моя приятелка!Сигурно и е омръзнало да ме гледа гладна и дебела и е решила милата да ми съдейства!
Е това си беша достоен завършек на отвратителната седмица която преживях,въпреки съмненията които имах че ще успея да оживея.
Голди с нейните истории ме разсмиваше и донякъде успокояваше,че не съм сама в бедата Hug
Е вече се задава началото на новата седмица...
Пожелавам на всички ви много приятни емоции !
Мимисофия,Пуки вие двечките кво сте се наговорили?! Laughing
Какви са тия носталгични припеви...Ади сега..Ми като ви е било толкоз хубаво по чужбинско,що се върнахте бе милички?!На всички ни е ясно ,че емигрантския живот не е Цветя и рози.Спомнете си какво ви е накарало да се върнете...Мисля,че умението човешко да си щастлив,не се определя от мястото на което се намираш.Ако нещо ти трови живота тук,в родината,ще ти го трови и навън.Трудно е да избягаш от себе си само с една промяна на местожителството.Утре го няма,няма го и вчера...Не забравяйте че има само -СЕГА! Hug Hug  bouquet  bouquet

# 362
  • Мнения: 720
Добра вечер дами.  Hug
И днес с режима съм добре, а с водата зле. Така е, защото е топло и скитосвам насам, натам с бебо и забравям. ooooh! Иначе ядене не пропускам.  Mr. Green
Отчета:
Тричава палачинка;
Две пилешки крилца;
Дробчета и салата зеле и моркови;
Пак дробчета и салта зеле и моркови;
Бутче със зеленчуци;
Водата е около литър.  Blush
Хубавото е, че мъж ми изрови една мелничка за кафе, неизползвана незнайно от кога, но работеща.  Party Смлях лена, утре ще опитам бъркоча. Мисля на първа закуска, а за втора тричавата палачинка.  Thinking
Евич, радвам се, че не беше почнала да правиш палачинката. Съжалявам още веднъж за грешката.  Blush
Пуки, по-добре ли се чувстваш?
Имаше още, но не помня, а имам да подреждам едни песнички в диск за свеки и изчезвам, че стана късно.
Лека вечер на всички.  Hug

# 363
  • Мнения: 3 356
Аз днес няма да споделям пак какво съм яла,от утре офисно пак ще имам резултани.
Равносметката до тук:
на гръдна не съм мръднала
талия : -6 см.
ханш:-4 см.
бедро:-2 см.
прасец:-1 см.
килограми:-5 кг.

# 364
  • Мнения: 5 873
Пуки,красоти си показала. HugИскам в твоя магазин да отида. Mr. GreenАма много. Crazy
Винаги съм искала да разгледам света.Но уви-никога досега не съм излизала зад граница.И в България много не съм ходила. ConfusedА така ми се иска.Дано има тази възможност в близко бъдеще.С бастун в ръка не ми се ходи по света. Tired

Лека вечер,момичета.Успешна нова седмица ви желая. Heart Eyes

# 365
  • Мнения: 2 492
Ади сега..Ми като ви е било толкоз хубаво по чужбинско,що се върнахте бе милички?!На всички ни е ясно ,че емигрантския живот не е Цветя и рози.Спомнете си какво ви е накарало да се върнете...Мисля,че умението човешко да си щастлив,не се определя от мястото на което се намираш.Ако нещо ти трови живота тук,в родината,ще ти го трови и навън.


Ооо , ми аз се върнах от глупост и сега ще поправя тази грешка .
Човек се учи от грешките си .
И не ме вълнува за другите емигранти как живеят , аз живеех наистина , като в приказка в сравнение с тук .
Върна ме носталгията по приятели и семейство .

# 366
  • Мнения: 5 873
Изабелка,на какъв режим беше?5 кг за почти 2 месеца е супер.

# 367
  • Мнения: 3 356
На свободни съчинения  Mr. Green

# 368
  • Мнения: 2 492
Пуки,красоти си показала. HugИскам в твоя магазин да отида. Mr. GreenАма много. Crazy
Винаги съм искала да разгледам света.

Ванче , аз продължавам да твърдя , че човек е толкова голям колкото големи са мечтите му .
Оправдания винаги може да си намери човек , сила да последваш желанията си не винаги .
Винаги съм се подценявала , добре , че имаше свестни хора да ме подбутнат и да повярвам малко повече в себе си .

Досега говорих по телефона с една от приятелките ми за която мога да кажа , че е гражданин на света .
Преуспяла , ангажирана ... сменя местожителството си на всеки няколко години и е все по - добре и по - добре .
От такива хора искам да се уча и да подражавам , а не на такива , които смятат , че живота извън Бг свършва с миене на чинии и изкарване на някой лев , който да профукаш за една , две години .


 

# 369
  • Мнения: 2 492
Изабела отслабва по начина , който отслабвах аз преди години .
Хапва си от всичко по - малко , без да следи въглехидрати , проценти и т.н.
Аз този метод много го уважавам, но пусто вече прекалено много неща съм изчела и сама си слагам някакви ограничения , които не минаги водят до желания ефект .

# 370
  • Мнения: 1 369
'драсти народеееееееее  Hug
Айде на новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт