www.promod.fr- 20

  • 23 176
  • 542
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095


                         
Малко обща информация, за да няма постоянно повтарящи се въпроси:

Доставката до БГ е 30 евро, има промоция, 22.50 евро е при поръчка за над 60 евро. След всяка поръчка имате 15 дневен срок да направите следваща с безплатна доставка. Сайта има опции за разглеждане в няколко вида валута, варианта да поръчвате в евро е най- евтин, ако се чудите как да видите цените в евро, отивате най- отдолу на страницата, там има 4 кръгчета с 4 знамена, последното е на ЕС, натискайки го се зарежда нов прозорец- избирате страна БГ и език Английски, сайта се отваря наново, но вече с цени в евро, плаща се единствено с карти Виза, Мастъркард, CB, Американ експрес или френски банкови чеокове, размерите са напълно реални, номерациите си отговарят, обувките са по българска номерация. Ако имате колебания, когато изберете даден артикул, до падащото меню за размера има един розов въпросителен знак където е таблицата с размерите, почти всичко в сайта е с pop-up window така че може да заредите веднъж и да си го ползвате спокойно докато разглеждате. Доставката е 7-10 работни дни на посочения адрес, обикновено в работно време. Това се сещам засега, добавяйте, сигурна съм че има още някой повтарящ се въпрос, който съм пропуснала, извинявам се за което!

Поръчващи по местоживеене:
tedd   За цялата страна, по градове когато има достатъчно желаещи или с куриер
chockolina  - Варна- само за Варна

моля, желаещите да поръчат да се обърнат директно към организиращия поръчки на ЛС!


НАШИТЕ НЕУСПЕШНИ ПОКУПКИ
име и парола: promod
това са неуспешни поръчки, които са непотребни за нас, но може да допаднат на някой друг

ПРЕВОДАЧ

ПРЕДИШНИТЕ НИ ТЕМИ:

ТЕМА 19
TEMA 18
ТЕМА 17
ТЕМА 16
ТЕМА 15
ТЕМА 14
ТЕМА 13
ТЕМА 12
ТЕМА 11
ТЕМА 10

# 1
  • на пистата
  • Мнения: 5 823
запис Mr. Green

# 2
# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 1 476
ей, закъснях, ама и аз съм тук  Mr. Green

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
И аз, и аз ..... Hug

# 6
  • Мнения: 9 095
аз да кажа че днес ще правя за София поръчка, а за тука когато ми кажете Hug

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 229
 Crazy

# 8
  • Мнения: 3 337
Привет и от мен Flutter

# 9
# 10
  • на пистата
  • Мнения: 5 823
теди,потника ми е у теб,нали newsm78

# 11
  • Мнения: 9 095
да, ама тая седмица заминавам и ще съм във Варна след 3, ако искаш да ти го пращам ме сети да ти го взема Peace

# 12
  • на пистата
  • Мнения: 5 823
не не,просто попитах,някой друг път

# 13
# 14
  • Мнения: 7 186
Пловдивска поръчка ще има ли скоро?

Общи условия

Активация на акаунт