Баба Марта наближава, АПРИЛчето все по-силно шава!

  • 12 382
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 713
Лурдес, плод на гладно , сурови зеленчуци , пълнозърнестни храни , много влакна , от ядките орехи  белен слънчоглед ,печена тиква ,прясното мляко да е топло , мед,  мюсли, агнешко месо, чушки , зеле , фреш, компот
 избягвай белия хляб,кисели мляко,нишесте , тестените изделия , биквити, шоколад  , сухари и солети

Дано да ти помогне тази информация Peace

caradchova, мила благодаря ти Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 289
Аз искам да ви питам нещо, то има време докато започнем с прането, но аз днес се сетих

Като се перат бебешките дрешки слага ли се омекотител, защото съм чувала че май не се слагало като е съвсем новородено. Аз мисля да си взема този прах на Сано и знам че те има много хубав омекотител също и се замислих сега.... а ако пък не се сложи няма ле да станат твърдички дрешките и другите неща.....?

# 47
  • Мнения: 6 713
Доли, аз питах една акушерка по този въпрос и тя каза да се използват възможно най-малко неща особено в началото - без омекотители, без много-много козметика, само най-необходимото.

# 48
  • София
  • Мнения: 289
Значи няма да слагам Simple Smile Много ти благодаря Simple Smile

# 49
  • Мнения: 100
doly,така е,колкото по-малко химии има покрай новороденото,толкова по-добре.Най-вече ,за да се избегнат алергии.Аз ползвам прах Тео бебе и съм много доволна.И с второто бебоче няма да му изневеря Peace.

# 50
  • Мнения: 8
Sisee, гледах ви клипчетата-много са готини и доста добре направени!Много хубава булка си била! Peace А сватбата с мнооого целувки...!Винаги е хубаво да видиш двама,които се обичат!  bouquet
Лурдес, винаги когато имам такъв проблем,вечерта изяждам някой и друг потокал,и после чаша горещо мляко със захар.И на сутринта проблема изчезва Laughing
Asja, според мен портбебе е това,което е показала Sisee. А другото, което е показала Лурдес,е по-скоро кенгуро.Пак казвам-според мен. Peace

# 51
  • Мнения: 96
Заки, много ме трогна разказа ти Hug Пожелавам на теб и мъжа ти две сладки и здрави бебчета. Заслужавате ги!
Радвам се за Рая и за Дари. И двете да растат и да се прибират вкъщи! Сладка мама, казват ли ти кога евентуално ще я изписват?
На всички с неразположения пожелавам да им минава бързо Naughty
И сега да се отчета. Бяхме на лекар в събота. Бебка е наддала доста - 2400 кг. Върви малко по-голямшка - около 2-3 седмици напред. Док каза да не се тревожа. Малко се шашнах, че терминът ми излезе 25ти март!!!! #Crazy ... но пък е възможно да има отклонения и не задължително този термин е верен, тъй че - чакам Wink Водите все още са ми малко в повече, но не било фатално. Смешното е, че бебо е качила 1 кг за последния месец, а аз -2 кг!!!! Иначе плацентата е задна, а бебо - главично разположена Heart Eyes
Тези дни се скъсва бебче да рита, направо ми разтяга корема във всички посоки. Голям купон е! Не мога да преценя откъде ме рита - отвсякъде сякаш.... Shocked
Купихме малко дрешки уикенда - качвам ги да ги видите Grinning лурдес, ти откъде си взе бодитата ако не е тайна? Хриси-писи, за лекциите разчитам да разказваш и то по-подробно Naughty Laughing
ема, честит рожден ден Hug
За майките, които са решили да са със слинг - харесахте ли си и какви модели? Хайде споделяйте идеи. Аз засега съм на този вариант - http://huggababy.co.uk/Default.aspx?tabid=92&CategoryID=0&am … d=EAN,ProductName

# 52
  • Мнения: 2 531
За срещата в Пловдив- според мен са подходящи Златната круша и Густо- и в двете на долния етаж не се пуши и има за хапване, а пък за сладкарница- Бътерфлай на втория етаж е за непушачи, широко и нешумно Peace Май от всички места, на които сме се събирали повече от 2 бременни, в тези се оказва най-подходящо Peace   
В 3- часа за пици май е рано, но пък за тортички  newsm22 - идеално!!!
Аз съм ЗА БЪТЕРФЛАЙ!!! Отдавна не съм ходила там, но си спомням че на втория етаж е винаги мн. спокойно!!!! И не сменяйте часа , че 5 ми е късно вече!!!
asja За мен идеалния вариат като цена и удобство е Маг -ингладн! Аз имам 2 модела от щерката и съм мноогоо доволна! А за столчето- че те всичките кошчета изглеждат така и нямат напълно легнало положение??? Дори и трио -тата на др. марки! А по улицата съм виждала много майки да разхождат бебоците в монтирано на шаси столче- удобно ми се струва?! Но ако не ти се налага да пътуваш сама с бебето често не ти трябва комб. вариант! /  не съм ги виждала тези новите модели дуо/ А Принцес-а е мн. лека за бутане и изкл. комфотна количка!!! Апропо- Маг ингланд имат мн. хубави потр-бебета в кобинация  с количките им! А аз тази нощ сънувах че съм приготвила количката за бебето и някой ми я е откраднал и я намирам навряна в едно дере на части Rolling Eyes- луда работа!!! Преди няколко дни пък сънувах че съм родила!
И аз да се отчета - вчера бяхме на преглед - 2200 тежи г-цата!!! Доктора каза че я очаква към 4 кг!!!  / тя сестричката и се роди 3600 , 52 см де /

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 07:24 от veni-b

# 53
  • Мнения: 410
добро утро.поздравления за Дари  bouquet.на мен също ми казаха само бебешки прах,никакви омекотители и задължително гладене.аз мисля тази седмица да почвам с прането защото купих всичко що е материя и да гладя,а после в пакети и да чакаме беба Blush.нямам търпение да дойде четвъртък да се видим с малката маймуна Tired-лек ден мами и до после.

# 54
  • Мнения: 165
сисси ,много хубава булка си била .пък и това моренце ,такъв хубав фон създава. много го обичам ,а тая година май ще го пропуснем .зависи колко време имам кърма . маже и да отскочим за няколко дена .
прах за пране и аз съм взела сано максима . и много ми се иска вече да изпера и изгладя всичко ,но ми се вижда рано , че пак ще се напрашат .омекотител няма да слагам.
от днес започва хубаво време . такова настроение меи създава това слънчице ,че вече искам да тръгваме по разходки с бебоците.
сисси , кажи моля те как слагаш  направо снимката под поста  Praynig

# 55
  • Мнения: X
Здравейте момичета и благодаря сърдечно за пожеланията  Heart Eyes!!!
 Sisee, от къде взе тез секси гащи newsm53??? Че и аз искам ама не знам даже как се казват-нещо като гащи за еднократна употреба или...  newsm78???
 Doly dog и аз съм се спряла на Pooky-то на Чиполино за количка, ама напоследък и една Rapido (пак на Чиполино ) взе да ми грабва окото, че сега съм малко раздвоена!
  Аз в петък се престраших да се кача на кантара и...... smile3556 - О! ужас! Вече съм +10кила!!!!
  Иначе всичко ме боли-нямам кокал по тялото дето да не ме боли-ай съм постояла малко по-дълго в едно положение и като стана......ми трябват 2-3 минути адаптация, за да тръгна да вървя! А вечер...няма заспиване-въртя се като 100-килограмов пумпал-никак не ми е удобно-нито на една страна, нито по гръб, нито седнала.....абе луда работа!

# 56
  • София
  • Мнения: 289
Добро утро Simple Smile

Оххх аз вече нямам търпение да дойде четвъртък да се видим малкия ми мушморок Simple Smile Много се надявам да се завъртял  Praynig

Емма и аз много се чудех и обикалях магазините като простинал кон, но май най си ми харесва Пукито. Рапидото ми се струва малко по-тромава, ама това си е мое мнение нея не съм я пробвала и незнам иначе изглежда стабилна и хубава. Аз Много се чудех между Джемата, тя е просто невероятна и много лесно се сгъва, но пък са едноцветни и затова накрая реших, че ще е Пукито модела със синьо и зелено, пък и тя има столче в комплекта Simple Smile А за Джемата не съм сигурна дали има столче, може би модела 3 в 1 има ама незнам ..... Както каза моята братовчедка най-важното е да е лека и да си я харесвам Simple Smile

Желая ви един страхотен ден Simple Smile

 

# 57
  • Мнения: 56
Добро утро моми4ета!
Аз съм се пръкнала от 6 4аса Wink
Пожелавам ви един страхотно хубав ден....

# 58
  • Мнения: 32
Sisee, моята сватба беше на 29 април 2007г. Laughing жалко че не мога да ви публикувам едно клипче резюме. Аз понеже съм суеверна и вярваща исках сватбата ми да е в неделя, за мой страшен късмет миналата година следващите 2 дни бяха официални празници и се получи супер. Много хубава булка си, тази година наистина ще имате двоен празник, ако не на датата, то поне в месеца Wink лек ден момичета. За количките, нямам ни най-малка идея за модел и като ви слушам си мисля, че съм много безотгооворнааааа

# 59
  • Мнения: 19
здарвейте и  от мен

ЗА ПЛОВДИВСКАТА СРЕЩА УТРЕ  20.01 В 15Ч  ОСТАВА В БЪТЕРФЛАЙ ИЛИ ЗЛАТНА КРУША?


ЗА СЕГА ЩЕ ДОЙДАТ TANZEN, NEDDI_11, ASJA, LARA 1, VENI_B, И АЗ. МОЖЕ НЯКОЙ ДА СЪМ ПРОПУСНАЛА МОЛЯ ДА МЕ ИЗВИНИТЕ.

лесно ще се познаем preggo

Общи условия

Активация на акаунт