урина със силна миризма?

  • 34 209
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
И при Крисо се случва при сутрешния памперс. Веднъж беше с температура и се изплаших и занесох веднага урина. Педиатърката я провери на място с реактиви - едни лентички с квадратчета, които се оцветяват в различни цветове, като се натопят в течността. Всичко му беше наред.

# 16
  • Мнения: 256
Здравейте,моя син също имаше проблем,след една уроинфекция урината остана тъмна и много остра на мирис.Оказа се,че има Proteus,който е причина за миризмата и тъмния цвят.Тази бактерия живее нормално в червата и при отслабен имунитет се развива и дава проблеми.Ние се лекувахме с хомеопатия,амтибиотиците не дават резултат,дори отслабват имунитета още повече.Витамин С също е полезен и червена боровинка(хранителни добавки които я съдържат) ако има ешерийия коли.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Здравейте,моя син също имаше проблем,след една уроинфекция урината остана тъмна и много остра на мирис.Оказа се,че има Proteus,който е причина за миризмата и тъмния цвят.Тази бактерия живее нормално в червата и при отслабен имунитет се развива и дава проблеми.Ние се лекувахме с хомеопатия,амтибиотиците не дават резултат,дори отслабват имунитета още повече.Витамин С също е полезен и червена боровинка(хранителни добавки които я съдържат) ако има ешерийия коли.

По принцип съм скептично настроена към лечението на бактерии с хомеопатия. Но ако успявате - прекрасно!
Надявам се, че след проведеното лечение сте пуснали контролна стерилна урина.
Когато бактериите са на степен ^4 не се лекуват, т.е. не се предприема лечение. Лекуват се, когато са на степен ^5.

Както винаги - изчерпателна.  bouquet
Ще го следя, а най-добре да пусна изследвания.

Бъдете здрави  Hug

# 18
  • Мнения: 256
Както казах,терапията с антибиотици-2 един след друг,не помогна ни най-малко.Стигнахме до инжекции,които аз отказах-(ами после).Хомеопатията помага на организма да се пребори с проблема,докато антибиотиците само го птискат и така помагат на бактериите.Има много силни хомеопатични лекарства,не само тези,които са в нашата мрежа.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
антибиотиците само го птискат и така помагат на бактериите.

Това нещо не можах да го разбера... Thinking

Досега никога не ми се е случвало да морим бактерии с антибиотик неуспешно. То затова е и антибиограмата - за да стане ясно кой антибиотик е най-подходящ. Само ако се използват антибиотици на сляпо има вероятност да не помогнат, нещо повече, бактериите могат да станат резистентни.

# 20
  • Мнения: 256
Разбира се,че и ние правихме антибиограма и то не една,нямаше резултат бактериите пак бяха на  10 на 5 степен след антибиотика.Има бактерии,които се намират нормално в човека-в червата му.При определени обстоятелства,най-вече намален имунитет те се развиват патогенно,стават болестотворни,както в нашия случай с Proteus.Тогава стратегията трябва да е друга-да се насочи внимание към самия организъм,към дисбактериозата,която е възможно да е налице в червата и т.н.

# 21
  • Мнения: 32
Здравеите мами,много съм притеснена по един въпрос.Малката е на 3 месеца и половина.От известно време забелязвам на памперса-там където пишкамалко зеленикаво петънце,прилича на течение.Знаели някой какво е това,опасно ли е,лекували се и с какво?Благодаря Ви предварително.Много се притеснявам. Embarassed

# 22
  • Мнения: 32
Здравеите мами,много съм притеснена по един въпрос.Малката е на 3 месеца и половина.От известно време забелязвам на памперса-там където пишкамалко зеленикаво петънце,прилича на течение.Знаели някой какво е това,опасно ли е,лекували се и с какво?Благодаря Ви предварително.Много се притеснявам. Embarassed

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Здравеите мами,много съм притеснена по един въпрос.Малката е на 3 месеца и половина.От известно време забелязвам на памперса-там където пишкамалко зеленикаво петънце,прилича на течение.Знаели някой какво е това,опасно ли е,лекували се и с какво?Благодаря Ви предварително.Много се притеснявам. Embarassed

Пуснете стерилна урина на детето! Сутринта, след мн. добро измиване, но без сапун сложете колектор и така докато се изпишка. Не слагайте памперс отгоре върху колектора, защото може да се разлее урината. Дръжте детето така, само по колектор докато се изпишка.

Общи условия

Активация на акаунт