Да попитам за жълтъка?

  • 2 089
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Аз му слагам в млякото.Греша ли/ newsm78

Според мен да.

# 16
  • Мнения: 337
Аз давам 2 пъти в седмицата по четвърт жълтък в зеленчуковото пюре, а яйцето го варя около 15 минути.

# 17
  • Мнения: 1 477
Жълтък се дава само в зеленчуково пюре.(Аз не съм давала все още, но по принцип  Simple Smile)

# 18
  • Мнения: 192
Слагам по половин,през ден в зеленчуковото пюре.Варя 10мин.

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 13:32 от мам4е 2

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 891
в зеленчуково пюре слагах,варя яйцето около 15-20 мин.

# 20
  • Мнения: 9 973
аз захраних с трошички в млякото

# 21
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
А защо толкова много мами, а и педиатри мислят, че жълтъка е особено важен за бебчето newsm78
Имам си причини, и жълтък(нито яйца) нито съм давала, нито ще дам... детето ми не страда от липсата им

# 22
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Аз дадох жълтък вчера за първи път.Исках да почакам до годинката,но се налага да го въведа заради детската кухня.Варих го 15мин. и дадох една четвърт Peace

Искам да питам дали може от това да ми е вдигнала 38,5Т или сме болни ooooh!Кажете ми от жълтъка може ли да вдигне Т.Обриви няма

# 23
  • Мнения: 1 089
Не, от самия жълтък не може да се вдигне температура, но с яйцата трябва да се внимава най-вече заради салмонелозата (затова се варят и по-дълго). Но ако имаше нещо хранително, температурата щеше да е придружена и от разстройство.
Вероятно сте хванали някакъв друг вирус.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 011
Не вярвам да е вдигнала Т от жълтъка. Реакцията по - скоро би била - обрив, разстройство, нещо такова.

Общи условия

Активация на акаунт