НОЕМВРИЙЧЕТА 2005 - 11

  • 14 462
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 752
Мойта пък като я накажа в стаята поради същите причини, сама си отваря вратата и идва при нас. Вашите си остават в стаите, докато се укротят ли?

# 31
  • Мнения: 9 903
Деян няма стая, но не би стоял там. Нито бих могла да го отведа за ръка другаде - освен ако не го влача. Засега увещания или ултиматуми не действат, почва да реве повече. При нас действа обратното - седи, реве, наслаждава се на собствената си трагедия, оставям го 2 минути, клякам на неговото ниво и казвам: ела да те гушна! Веднага идва. Ако не го повикам, ще реве, докато забрави защо е почнал.
Абе напоследък взе да не забравя  Tired
иначе си спи с дрехите следобед, само си взима одеялото.

майче, а филков има ли право да вика? Simple Smile


еххо, установих, че и с коса на черта ми харесваш. Аз бях чувала от теб, че хич не ти стои, но не мисля..

# 32
  • Мнения: 811
еххо, мерси  Peace

За истерясването - много рядко се случва, да не кажа само 2-3 пъти  newsm78 Принципно добре се разбираме с Ади. Понякога когато се инати и иска да стане нейната, а ние не сме съгласни просто я забаламосвам с нещо друго и тя забравя за какво е мрънкала. Ако пък това не помогне и почне да реве - действам точно както тити - просто я гушвам и пак я забаламосвам  Laughing

Следобед Ади често заспива с дрехите - това го знам от гледачите - тати и дядо. Но докато съм си у дома, т.е. до 4 март - ще се опитам да и пооправя режима. А после пак тръгва на ясла и там вече знам, че яденето и спането ще са под по-строг контрол. Щото на баща си и на дядо си им се качва на главите  Crazy

# 33
  • Мнения: 3 089
е, понякога петра прави опити да излезе, но аз или баща й я завличаме обратно в стаята й като я теглим за косата. е, това се случва само когато сме много, ама много ядосани  Mr. Green

тити - нима си преставяш филков да вика. той такива неща нивгиш не прави  Rolling Eyes

еххо - сега те харесвам повече  Peace

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Доминика, честита нова работа:)

Тити, много сте хубави  bouquet
Еххо, и на двете места изглеждаш страхотно Simple Smile

и росен изпада доста често в истерии напоследък, имам чувството, че копира от яслата;
а пък си мислех, че раннията пубертет е към 5 година Thinking
от няколко дни ве4ер като седнем на масата опитва една лъжица от яденето и започва да бута чинията и прави разни физиономии, мрънкане, тръшкане, че не му харесва - съответно снощи чашата преля и му взех чинията, на което той се учуди; пи само мляко преди лягане; тази сутрин сам си поиска закуска и изяде каквото му предложих Confused

# 35
  • Мнения: 1 253
Не излиза от стаята си, въпреки че оставям вратата притворена.
Не предлагам да я гушкам, защото тя не иска и ме блъска, нещо което много мразя. Може би мъжът ми е прав, че Ния много прилича на мен освен като външен вид и по характер, защото когато съм бясна на нещо хич и не искам някой да ме прегръща, предпочитам да се успокоя сама. Ако някой ме гушне току виж си го отнесъл без време  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 752
Моят мъж казва същото. казва, че дори ме е задминала в инат, проява на характер, капризи (въпреки, според мен ама въобще не съм капризна) и т.н.

# 37
  • Мнения: 506
Ето ме и мен в новата тема! Hug
После когато заспи Крис ще чета старата(каквото съм изпуснала) Embarassed
Най-после имам време да седна  и да пиша! Crazy Whistling
Не знам как да почна...........вчера ходихме на лекар и какво да ви кажа..............за Българското здравеопазване(естествено не под общ знаменател)  Sick #2gunfire #Cussing out
За вторичния ни преглед вчера, освободих се от работа, чакахме близо два часа, а накрая се оказа, че д-ра ни е определил дата, но не ни е записал час(разбираш ли), и утре отново трябва да ходим Close , но този път с час!Криста беше болна, сега е добре и след два дена сме на ясла пак....

# 38
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мартина също истерясва. Но при нас наказанието е да отиде в ъгъла докато се успокои. Защото това дете развива все по-голям страх. На мен сега това ми е по-голям проблем. Вече дори през деня не иска да стои сама в стаята, ако дори отида до тоалетната започва да пищи. И не е да се прави на интересна, определено има ужас в погледа й.  Иначе през деня също спи с дрехите. И аз чакам с неърпение да заработи най-после яслата, че да си върне режима на бързо заспиване. Че сега докато я приспя, или Ангел ще се събуди, или ще огладнее и все тичам от стая в стая. Вечерта е по-лесно, там съм си подредила приспиванията Grinning

# 39
  • Мнения: 152
Относно рева и тръшкането - Кити често изпада в такива истерии, когато не стане на нейната. И се опитва да се налага за всичко. Тогава я оставям затворена в спалнята и тя стои там. Надува се реве и прочие и след 2-3 мин. Спира. След последното такова надуване като и издухах носа излезе и кръв - явно си е спукала капиляр. Последно бутна една запалена свещ и след това, каза че вече ще слуша мама.
А относно ината - до сега аз се водех най-проклетот и инатливо бебе в рода. Но майка ми каза, че Кити ме е задминала. Димитър само отбелязва, че е като майка си.
Никки, гадничко.
Всички сте много красиви булки. А видях и много стилни рокли.

# 40
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Забравих. Днес Ангел става на 1 месец. Черпя ви! Ако някой е забравил как бързо растат-ето

# 41
  • Мнения: 1 253
микки да ти е жив и здрав Ангел!

# 42
  • Мнения: 479
Микки голям сладур е Ангел.

Да определено действа успокояващо като чета че не сме само ние с истеричните ревове и тръшкания. Васи се опитвам да я вкарам в стаята й когато се тръшка но почти винаги е безуспешно. Е оставям я да пореве, че да разбере кой командва.

И напоследък сме като залепени с нея. Задено в тоалетната, заедно в банята. Аз вече се отказах да се къпя докато тя е будна. Като заспи тогава. Със заспиването по принцип нямаме проблеми. Облича пижама сама и ляга. Но не заспива сама де, стоя при нея.

И аз си купувам книги за възпитанието, само дето не ми остава време да ги прочета. Но виж баща й преди няколко дни като я чу да казва че нещо било нейно, съвсем спокойно каза че на тази възраст е нормално всичко да иска да е нейно- така пишело в книгата. Аз не съм го видяла кога я чете........ Laughing

Нали Васи е с проблемна кожа и вчера отново оставих цяло състояние в аптеката. Но този път мисля че си заслужава. Купих от серията на Мустела Стелатопия за атопична кожа. Намазах я снощи и кожата й сутринта имаше видимо подобрение. Дано този път вече д асъм улучила козметиката.

# 43
  • Мнения: 911
Хехееее, Микки, голямото ти момчЕнце е голям бонбон Heart Eyes
Еххо, мерси още веднъж, сега ще чакам да видя Дирк дали ще сметне пудрата zа достатъчно естествена (веднъж ми беше каzал: "Напудрила си се като 14 годишно момиченце, което още не zнае как се прави" ooooh!) и ако да, мога да считам, че съм намерила нещо. ще ми кажеш ли твоята коя е, ако таzи не иzдържи критичния му поглед?
За тръшканиците установявам, че Малик явно не е от най тръшкащите се. И аz го нося в стаята му, но не му прави голямо впечатление, случвало ми се е да  повиша тон, а той сам да тръгне натам. Вече не го оставям там, zащото установих, че с удоволствие си играе сам там, и не исках да zапочне да я свърzва с негативни емоции. Проблемите ни са с обличането и смяната на памперса, другите неща отшумяха вече.

# 44
  • Измир
  • Мнения: 644
МИкИ да е жИв И здрав сладкИят Ангел!
НИкИкИ, пИшИ довечера.

И СевИ не Изостава от групата на тръшкащИте се. ОбИкновено я забаламосвам с нещо друго, но понякога стоИ до вратата наказана. НаучИла се е обаче да казва едно такова умИлИтелно ''ИзвИнявай'' И аз Нямам друг Избор освен да простя И да я гушна. А също И фразата ''Няма нИщо'' я Използва вИнагИ, когато И се карам. НапрИмер_
Аз: Защо разля млякото?
Тя: Няма нИщо мамо! Crazy
Като, че лИ аз съм направИла нещо, но тя не се сърдИ

Някой Има лИ новИнИ от ДесИтка?

Общи условия

Активация на акаунт