46та Американска Февруарска раздумка

  • 10 845
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 558
Аууу, ама пустия му Ноли много хубав, бе!!!! Дженна, това за болницата дето е спял сам, а при вас не иска, ми звучи много интересно, сигурно ви "работи" малкия сладур, дето като го гледам за гуш и цунк е роден... Пу пу, да кажа и аз.

Ние бяхме на педиатър и моя забравен дерт с хилавината на Данни отново се появи- на 15 месеца е 20 паунда, премерен на кантара за възрастни, щото се разбесния и почти счупи бебешкия... и май отмести едно шкафче  ooooh!...
... толкоз ме ядосва и хапе и дере, че направо ми е  #Crazy...
П.С. Вчера бяхме на плаж и малкия се правеше на пясъчен червей- пясъкът го докарва до екстаз  Crazy... мидите ми ги даваше на мен, пръчките си ги разнасяше, с пластмасовите играчки за пясък, донесени специално за целта- изобщо не игра...

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 14:30 от sofkobofko

# 16
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Hear Again, дано се стабилизира жената, ама с това пушене не е добре.

Тина, дай снимки, бе жена. Аз всичко изпуснах.

# 17
  • Мнения: 2 563
Новите снимки на Ноли и Александра са мноу готини. Пупу, слънчица!

# 18
  • Мнения: 2 257
Ееее, веднага да възкликна и аз за Ноли, че ми обра точките. Очите, очите му говорят! Джена, ще видиш какво чудно дете ще стане - личи му по всичко - пу, пу - да е жив и здрав. Предусещам, че ще е дяволче с ангелска усмивка. Ще купува и продава за секунди.
И Александра е сладичка и мила такава мъничка, усмихната. Така, така, слагайте снимки на хубави бебета и деца, много ми харесва, гледам с наслада. Всичките са хубави, до едно; само Саймънчо малко кривичък ми идва, ама айде, тя Тинка е толерантна, като руско поле, ще ми прости. Hug  bouquet Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Моят син ми изяде сапуна! Twisted Evil Откога опитва! За секунди, докато го къпахме го грабна, изчака нарочно - да е сигурен, че не гледаме право в него и щрак - сапуна наполовина в устата му. После миене, търкане, плакнене, вадене на парчета, ревове, сълзи....Ама верни са тия лафове народните, да му се не види, не са така случайно дошли те. Иначе това с пясъка е за заблуда на противника - залагам си главата, че до лятото ще е заринат до ушите и ще му е пълна устата. Тъй че се радвам, че засега го е гнус и с потрес го оттръсква от себе си.

Хиър, на бавен огън се печеш ти...Не знам какво да кажа, но съм сигурна, че никак не ти е лесно.

# 19
  • Мнения: 337
Хайде поне в тази тема да се разпиша.Напоследък едва смогвам да ви изчета , а за писане не остава време.
Лелее Джена, ми той Ноли  станал вече мъж.Айде мъж чак да не е ама си е едно прекрасно момченце
Всички мъници са страхотни , да знайте нещо от въздуха ще да е американски...незнам какво му добавят ама нашите деца най-убавите Laughing
Аз моите килограми не съм ги мерила , че ми е страшно и депресантско. Но меря дънките , когато се събера поне в един чифт значи нещата на подобрение отиват .За сега опитите за безуспешни Sad

Моето пиле от два дена е много нервно само хленчи и се сърди.Едвам се храним ,бута с езика шишето и е едно разнасяне из цялата къща само и само да се разсее и да хапне нещо.Килограми незнам дали съм свалила , ама какви мускули съм направила от носене...фитнес не ми трябва.Сега съм я увила в една пелена , прибрала съм и ръцете и прилича на мамул.Седи в шезлонга с биберон в уста и ме гледа ,като  изпюле бибата почва да реве ,а аз я тикам обратно и така цяла вечер .

Миналата седмица бяхме на консултация , доктора настоява  да давам сириъл , ама аз нещо се дърпам.Малка ми се струва още , вие как мислите ?И от каква възраст почнахте да го давате?

Хайде лека от мен за сега , че чудото задряма да използвам да свърша нещичко.

# 20
  • Мнения: 810
Зори, Александра как се е нахилила на тазни снимка, ще кажеш, че е на 1годинка  Heart Eyes Много е порастнала и ухилена та ухилена  Grinning

Джена, големи сте фотомодели значи! Нолито е налял бузки и се е разхубавил още повече! На седящата снимка сам ли си седи или го държи някой скришно отзад. Питам да да направя сравнение с вас  Wink

Край, и аз се запалих по тортите! Тандури, къде да търся рецептата за красотите отгоре  Hug /А Калин напредва  Joy/

# 21
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Ох вие и нова тема сте отворили, аз старата не съм изчела с моите кучешки '' дертове''. В събота и неделя обиколих де що шелтъри имаше в района, и на повечето места много нагло се държа персонала, наистина имах чувството, че не искаха да си дават кучетата. В повечето случаи причините бяха главно свързани със сина ми, а той горкото толкова се развълнува като видя кучетата, че два дни лае в къщи. В неделя видяхме един смесен лабрадор, на година и осем месеца, много възпитан и игрив, изведохме го, направо се очудих че не казаха нищо за детето. И вечерта ни се обадиха с още въпросчета, щяха да идват да видят къщата, защото нямаме вет. реферънс ама днес ми се обадиха и казаха, че са решили да ни го дадат на нас. Взехме си го следобеда и прекарахме първата си вечер заедно:) той като видя двора, стоя там поне два часа, едвам го убедихме да си влезе в къщи и сега спи на чехлите ми, легнал до мен. Ето ви снимки на новия член на семейството - казваше се Сокс, ама не ни харесва и го прекръстихме на Симо, на старото ни куче. Сега го учим на български, ама ще отнеме време. Много съм щастлива Hug 
 http://family.webshots.com/photo/2948862080059334127uNUplp?vhost=family

# 22
  • Мнения: 940
Айде Пумпал давай с тортите с теб сме Peace

Джена  Зора...вашите сладури вече седнали ,коси порастнали,смеещи се -браво на човечетата  Heart Eyes

Мерси на всички ви че се изказахте в моята тема-ей таквиз неща ме вълнуват в момента.  bouquet
Тандури давай и ти на лични или в темата ,когато можеш-ако ти се занимава! Wink
------------
Аууу сипируми ...напълни ми душата ,страхотна новина и какъв красавец само Heart Eyes....взаимно да си дарявате любов мнооого мноого години.Имате ли пробен период ,или офицално вече няма връщане ?

# 23
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Вики, няма пробен период, но в договора ни пише, че ако нещо се обърка и н еможем повече да се грижим за него сме задължени да го върнем на същата рескю група.

# 24
  • Мнения: 405
Ауу, какъв е красавец sipirumi, браво, личи си, че добре са го гледали там. Simple Smile Не се ли пързаля по дървото? Ох, чак на мен ми се прииска кученце, откакто ми умря кучката не се бях замисляла.

Maxi, аз се бях засилила миналия уикенд да разчистя гардероба и да оставя само дънките, които ми стават.  Sunglasses Какво да кажа, оставам си пак с бременските дрехи, но отказвам да си купя други, каквото ще да става.

Много са сладки всички дечица и растат като гъбки.  Hug  Мойто е все така дълго и тънко, макар че само виси на циците.  Laughing Нямам търпение сега пак да го премерят, за да видим колко е пораснал. Много ми се иска да стане малко по-пухкавичък.

Джи - това със сапуна ме разби.  Laughing

# 25
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636


Миналата седмица бяхме на консултация , доктора настоява  да давам сириъл , ама аз нещо се дърпам.Малка ми се струва още , вие как мислите ?И от каква възраст почнахте да го давате?


Преди да се изкажа, само да попитам какво е сириъл? Rolling Eyes  А бебето на 2месеца и половина ли е?


sipirumi супер е кучето! Дано ви слуша и да се радвате взаимно!

# 26
  • Мнения: 7 091
Стига сте говорили за килограми, че само се стресирам Simple Smile Знаете ли какъв хубав чийзкейк напрвих тази седмица, направо надминах себе си, как да отслабне човек! Laughing Бъзикам се аз, ама нещо не мога да ги сваля тези килограми, хем сериозно избягвам храни, от които се пълнее. Блъскане и фитнес му е майката, дано намеря време.  Rolling Eyes

Като казахте разпродажби, облякох си Ели от главата до петите за това лято и следващата зима ( като се има предвид че накупих 5 огромни торби с дрехи), в рамките на 100$ от Бърлингтън! Страшно големи намаления имаше, а аз уж само за яке за нея отидох, то не бяха обувки, рокли, фланели, панталони, гащеризони, пък аз като никой път успях да отида на разпродажба!
Успях дори и на себе си да купя 1-2 неща, баткото много малко работи го огряха, щото на него миналата година за училище дост аму накупихме, ще го изкарат и другата година.

Джи, пак като е било сапун, братовчед ми едно време пи веро от бутилката в мое присъствие, че и мене тръгна да черпи Simple Smile

Сипируми, разкошен е!!! Да ви е жив и здрав и ние имаме желание, ама да видим кога Simple Smile Ако не в тайна драсни ми на лични колко беше таксата за осиновяване, че и ние се оглеждаме, а пък нещо в магазина хич не ми допадат цените.  Rolling Eyes

Пумпал, за коя рецепта точно говориш, че не разбрах нещо? newsm78

Вики, утре ще ти пиша, че тази вечер имам да спретна 12 кит-а с материали за правене на мартеници + материали за четене за мартениците + вече направени мартеници и направо ми се... Crazy


# 27
  • Мнения: 7 091
Макси, доктора ти наистина ли настоява за сириъл??!! #Crazy Направо съм изумена! Дори некърмените бебета се препоръчва да се захранвят от 4-ти месец най-рано, как може на 2.5 месеца да те кара да даваш и то направо каша? #Crazy Аз не бих дала...Захраних си Ели късно, след 6 месеца, дотогава беше само на кърма, но дори и да решиш да захранваш по-рано, преди 4 месеца ми се струва ужасно рано.  Peace

Ирка, бейби сириъл си е бебешка каша, иначе по принцип сириъл казват на всякаквите корн флексове ( тези дето се ядат с мляко сутрин за закуска, Калин като беше малък им казваше пуки, щото пукали Laughing Laughing), а пък гранола казват на всякаквите разновидности на специално приготвени овесени ядки( пекат се овесени ядки с различни други видове ядки, мед, сушени плодове и т.н. и стават малко като на топчета). Peace

# 28
  • Мнения: 337
Тандури, той още като навърши Криси 1 месец и ми каза да почна да давам и аз бях така  #Crazy
А на консултацията (на 14-ти , когато точно навърши 2 месеца) ме попита как го приема .Аз излъгах и казах зле, макар  че изобщо не бях давала.Казах му , че повръща от него и затова не давам , а той ми каза след 1-2 седмици пак да пробвам.
ирка, Тандури ти е отговорила , а малката няма още 2 и половина.

# 29
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Tandoori мерси за разяснението! Аз си помислих, че доктора я кара да дава на толкова малко бебе от сириъла, който копувах на децата докато бяха тук и направо  Shocked А то си имало бебешки такъв  Laughing Както и да е, за мен бебе на 2 месеца и половина е прекалено малко за каквото и да било друго освен за мляко - кърма или адаптирано. Аз моите ги захранвах след 5 1/2 месеца. Особено малката- даже май беше на 6 1/2, дотогава само кърма. Голямата я захраних малко по-рано, ама бях млада и неопитна. Wink  maxi давай си на малката само мляко и това е! Има време ще прояде всичко, цял живот ще ги яде тез  нещица, а кърмата/ адаптираното мляко си е само бебешко и имат щастието да си го хапват в толкова малък период от време!  Simple Smile Не бързайте да ви пораснат децата - толкова бързо лети времето! ама само понякога, сега за мен едва, едва се влачи Sad

Общи условия

Активация на акаунт