Как да избера добра болница за раждане?

  • 3 436
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 961
Аз избрах лекар, а не болница. Доверих се на жената, при която ходя от 10 години.Не ме интересуваше в коя болница работи.
Точно така планирам да направя и аз.
Иначе бих те посъветвала да прегледаш белия списък на лекари и болници. Можеш оттам да се ориентираш, според изказаните мнения.
Леко раждане!

# 16
  • София
  • Мнения: 553
Първият път раждах в Майчин дом. Живот и здраве лятото мисля пак това място да избера, но си имам лекар при който ходя.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 575
Не е ли по правилно да си избираш лекар вместо болница.Лекарят е по-важен,вьв всяка болница ще изкараш няколко дена,няма да векуваш там я.Защо всьшност досега не си си избрала при кого ще раждаш,а 4акаш последната минута Thinking
Ами за мен трябва да са малко или много равнопоставени нещата. Имам предпочитания за лекар, ма,ако ми каже, че ще ме изражда при Мазнейкова, ще си стиснем ръцете и ще се разделим.
Според мен във всяка болница има добри лекари, просто трябва да попаднем на тях
 Hug

# 18
  • Мнения: 748
нищо не мога да те посъветвам, но виж тук кога има дни на отворените врати, може да се разходиш и да разгледаш.

а това е още една полезна тема. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 211
Прегледай Белите и Черни списъци, пусни търсачка за различните родилни домове, посети Отворените врати на някои б-ци, посъветвай се с приятели...Прецени какви са ти приоритетите- лекари, обстановка, бюджет и т.н. ...
Аз съм се насочила към Токуда  Peace

А и заповядай при нас- Мартенките в отчетни  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 44 095
След много четене за мен си прецених лично, че за нормално раждане екип не искам и си избрах Св.София - без уговорки - много съм доволна.
А ако ще плащаш - бих избрала Токуда...или пак Св.София...

# 21
  • Мнения: 1 900
За мен най-важното беше да имат достатъчно добри специалисти и добра апаратура. Peace

Общи условия

Активация на акаунт