Бебефон....

  • 703
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 313
По-принцип не ми трябва в ежедневието бебефон, но ще ходим на почивка и ще трябва да взема баба или бебефон с нас:mrgreen:
Тъй като предпочитам бебефона сега съм в чуденка какъв да вземе, защото не ми се дават мнооого пари, за нещо което не ми трябва по-принцип.Разглеждах много и Филипс и подобни са може би добрият вариант, но над 70-80лв.не си струва да давам.Спрях се на Бертони, Чиполино и разни други такива, но не пише какъв обхват имат.
Та въпросът ми е ако сте ползвали от тези бебефони, какъв им е обхвата?
На мен ми трябва поне да има от втори до първи етаж, ако реша да хапна нещо в ресторанта,  докато спи малката, дали ще ми върши работа за такова растояние/300-500м./ или все пак да водя баба newsm78Имате ли представа?И какво ще ме посъветвате?
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 433
Аз имам бейбифон на Philips и обхвата му е 200м на открито ,но при наличие на стени казват че намалява в зависимост от дебелината и материала от който е изработена стената.Струваше 137лв. Незнам дали на Бертони и Чиполино ще бъдат с по-голям обхват при положение ,че Филипс все пак е фирма специализирана в изработката на електроуреди.

# 2
  • Мнения: 1 650
уф Филипс наистина имат нужда да правят неща по добре
3 пъти в сервиз за година е малко множко

# 3
  • Мнения: 1 313
Ами не знам Confused
Една приятелка има Филипс и я карах да го пробва и каза, че от първи до четвърти етаж в блок има идеален обхват, а аз се чудя Другите колко имат newsm78

# 4
  • Мнения: 433
Моя също има обхват от първия до третия етаж (не ми се е налагало повече за да го изпробвам ),но за сега съм доволна .Вече 7 мес. го ползвам.

# 5
  • Мнения: 339
И електронния на Чиполино е с такъв обхват-200-250 м, Бертони никак не ти го преппоръчвам-можеш да чуеш пращене, т.е. че става нещо при дедето, но не и какво точно  Peace

# 6
  • Мнения: 2 641
А на Филипс само един модел ли е?

Общи условия

Активация на акаунт