Кое е по-добре частните или държавни детски кухни?

  • 499
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
 Искам да задам въпрос на майките с опит коя е за предпочитане държавната или частната детска кухня ? И ако може да  ми пратите телефони или сайтове на частните! Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами много зависи от конкретната частна или държавна кухня.Неможе да се говори за кухните като цяло,защото една е добра,друга не.А и зависи и самото дете коя ще хареса.Сайтовете на всички частни кухни в София са в Библиотеката,намери ги.

# 2
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Нчма значение дали е частна или държавна, важното е да има редовен контрол от ХЕИ.

# 3
# 4
  • Мнения: X
Всичко е относително. Аз вземах държавна и беше прекрасна.

# 5
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Взимам само то частна Grinning намира се на първият етаж в къщата ми Wink забележки досега не съм имала Peaceвсичко е повече от добро Peace

# 6
  • Мнения: 451
Важното е коя ще хареса детето. Аз взимам от  Ози, удобно ми е, че е с доставка и малката излапва всичко (с малки изключения де)

# 7
  • Мнения: 16
Много благодаря за мненията, но искам да попитам дали някой знае кухня с доставка по домовете, защотото звънях на две вече и ми отказаха, кварталът бил много далече, става въпрос за "Орландовци". Thinking

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Лично аз т.е. малкия е по-доволен от частната ДК  Peace като количество и качество ми се вижда по-добре  Wink

Общи условия

Активация на акаунт