Как си избирате козметика?

  • 1 837
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 165
Друго ,което се сетих и искам да ви споделя, че скъпите марки се опитават /доста успешно/ да ни внушат, че е нужно да ползваме много широк кръг от продукти, всеки от който се бори с някакъв проблем. Така например ,когато бях на вълна Клиник, си бях купила-продукт за махане на грима, околоочен такъв, след това следваха 3-те стъпки и накрая-кремът за лицето и очите. Отделно си бях взела и едно кремче, което уж свивало порите, купувах и Идеалиста на Есте...Абе ,луда работа.Според мен това е прекалено! Околоочният крем и кремът за лице  и сега са ми задължителни, но лицето почиствам единствено с един тоник.

# 31
  • Мнения: 2 631
За всяка козметика, която си купувам:
1. Чета ревюта на продукта в Интернет
2. Пиша във форума
3. Консултирам се в магазина
4. Купувам!

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
купувах и Идеалиста на Есте...

Точно за Идеалиста на Есте се чудех дали е добър? Не си доволна, така ли?

# 33
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Голяма част от козметиката си избирам благодарение на мненията от BG МАМА Peace

# 34
  • Мнения: 1 165
купувах и Идеалиста на Есте...

Точно за Идеалиста на Есте се чудех дали е добър? Не си доволна, така ли?
Идеалиста е хубав продукт. Това е един от малкото продукти, при който съм видяла поне и малък ефект. Кожата ми ставаше кадифено мека и самият крем много хубаво попиваше . В по-дългосрочен план , би следвало да свие порите, но тук нямам наблюдение, защото съм го ползвала около 2 месеца.
P.S.Написах го, като пример за многобройните продукти , с които си мажех лицето.

# 35
  • Мнения: 4 053
купувах и Идеалиста на Есте...

Точно за Идеалиста на Есте се чудех дали е добър? Не си доволна, така ли?

аз, не съм  Rolling Eyes

# 36
Аз срам, не срам, трябва да призная, че уханието на един продукт е в състояние да ме убеди, че точно това е, което е подходящо за моята кожа. На този принцип сега съм на път да се сдобия с Aqualia Thermal на Vichy.  Blush

# 37
  • Мнения: 3 036
1.Доста често се влияя от рекламите - признавам си!
2.После питам и се консултирам с познати и консултанти.
3.Не рядко и залагам на аромат.
4. Накрая питам във форума и купувам.

# 38
  • Мнения: 125
Купувам само медицинска козметика,но имам предпочитана марка,така че още преди да вляза в аптеката знам какво ще взема.Така е изключително лесно!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 825
Голяма част от козметиката си избирам благодарение на мненията от BG МАМА Peace

И аз така!

До сега купувах само медицинска козметика, но от няколко месеца пазарувам от Ягодка и Саса. Инвестирам много средства и време за запознаване с продуктите. Момичетата ежедневно ме стимулират да се грижа все повече за себе си. Нямам идея дали е внушение, но след толкова редовни грижи все ми се струва, че съм една идея по-прекрасна, отколкото съм била. Mr. Green Не е за подценяване и фактът, че за 12 г. работа за първи път си позволих да ползвам отпуск по-дълъг от 5 дни.

Общи условия

Активация на акаунт