Абитуриентски Бал 3

  • 35 499
  • 304
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 379
запис от мен Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 354
Нека пропуснем часта "запис","запис",за да не се губи безмислено пространство Peace
Момичето ето това си харесах,ама нещо цвета не ме кефи.
В какъв цвят си го представяте по-добре?

# 3
  • Мнения: 3 782
И аз съм без рокля,ПАК Cry
Преспах с мисълта,на другия ден пак се видях...и О БОЖЕ-така грозно ми се виждаха бричовете,че чак  Cry Cry Cry
И сега отново съм в търсене на РОКЛЯТА! ooooh!
От тук нататък съм решила,че всяка седмица ще си вземам по нещо,защото на нашите ще им дойде тежко на веднъж.
В четвъртък пак съм за рокли,щяли да носят нови платове в ателието,на което се спрях в моя град.Щяло да има и преливащи-нямам търпение Crazy
Лорън нещо май съм изпуснала, какви бричове? Ти си толкова слабичка, да не би да си си харесала рокля?

# 4
# 5
  • Мнения: 226
Нека пропуснем часта "запис","запис",за да не се губи безмислено пространство Peace
Момичето ето това си харесах,ама нещо цвета не ме кефи.
В какъв цвят си го представяте по-добре?


Тази е от Мори Лий нали? Аз съм си харесала подобен модел, но в зелено. Нещо обаче от сутринта ми се върти идеята и за червено  Thinking Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 4 435
Нека пропуснем часта "запис","запис",за да не се губи безмислено пространство Peace
Момичето ето това си харесах,ама нещо цвета не ме кефи.
В какъв цвят си го представяте по-добре?
http://www.tiza.com/blog-images/niteline-dress.jpg

Аз го виждам в черно със златните кантове,ама понеже знам че не искаш черно,смятам че бяло със златно е много добра комбинация.Зелено и златно обаче поне на мен не ми се връзват. Peace

# 7
  • Мнения: 1 354
бррр зеленото отпада от раз  Sick

Аничке къде съм слаба,ма цели 55кг съм,а и под секрет да ти кажа,че това си е донякъде ген и слабите имат бричове Peace

 Betty Boop хич я незнам как се подвизава.Дай да видим модела,който си харесала Peace

# 8
  • Мнения: 1 354
еее бяло-да няма да се женя Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 782
Лорън, не се заяждам....ама изказвания от сорта на черно за погребения и бяло за сватби са  Rolling Eyes  крайни   Peace
Избирете си цвят, който ще ви отива , а не робувайте на модата....

# 10
  • Мнения: 4 435
еее бяло-да няма да се женя Rolling Eyes

 Shocked,ааа аз повече няма да се меся тука,явно преча.Кажи примерно,че не ти харесва цвета или не е цвят в който искаш да си,ама бялото-сватба,черното-погребение е тъпо.Аз като ходя по цяло лято в бяло значи съм на сватби ли? Rolling Eyes Просто т'ва се сетих за да си подхожда със златното,черно не става,бяло не става,лилаво отпада,с червено на мен не ми харесва,селско ми се вижда,зелено и синьо също не ми се връзва,сиво не става,не се сещам за други.

# 11
  • Мнения: 379
Светло лилаво със сребърно вместо златно ,или син цвят със сребърно

# 12
  • Мнения: 1 354
Едно е късо бяла рокличка,бяла никой няма да каже сватба.Ама официална бяла фуста си стои точно като сватбарска.
Колко абитуриентки с бели рокли си видяла-честно аз нито една.
А черно като за погребение,защото в един от най-щастливите мигове в живота си да си с траурен цвят,вместо с нещо диво и свежо...нищо лично,но само пълните или префърцунките ги обличат,за да им изпъкват кичовете.

Не мога да кажа,че цвета не ми харесва,защото ми харесва,просто не смятам,че е подходящо.
Моето предложение е за пепел от рози със сива лента.
Или преливащо синьо със бяла лента....някакви такива си мисля.

# 13
  • Мнения: 4 435
Светло лилаво със сребърно вместо златно ,или син цвят със сребърно

Лилаво не иска ,защото ще има много момичета в лилаво.

# 14
  • Мнения: 1 354
Само бледо лилаво не изключвам.
Изключвам модерното наситено лилаво Peace

Общи условия

Активация на акаунт